Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Uuuuu, šta ti je rekao... no, wait, i dalje se pokopao.

 

edit: daj bre, Trne, koj' ti kuratz, ne mož' da dođe čo'ek p'jan da tolololuje...

 

edit2: hahahhaha, nije trne, nego sernikar0 :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.fksloboda.org/galerija.php

 

Po zvanicnom sajtu Slobode izbacili su sevojno iz imena i vratili stari grb... Nice!!!

 

Je l' samo mene iznervira kada na RTS-u prilikom pregleda nase lige prikazu zastarele grbove timova? Proslo kolo su prilikom pregleda utakmice izmedju rada i hajduka stavili pogresna oba grba? Da li su toliki retardi ili im jednostavno puca k....? Ili oba? :confused:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

najjace je ono sto je pre bilo...pregled nase prve lige na sos-u... :rockdevil: jedna kamera u njivi snima utakmicu izmedju big bula i cementa iz beocina...tako za sve tekme,to je hard kor...i ona crna tacka sto je bila...2 tackce se sudarile na snimku..."sta mislite gosopodine karasi,da li penal"?"pa ja mislim da je mozda jeste,a mozda i nije"."hvala".

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Не знам што Просинечки форсира Борху, кад је Мезенга много бољи?! Оно дрво ништа не може да уради.

 

obojica su invalidi...dva gola dati bogaljima na prijateljskoj je nista...to su igraci iz trece brazilske lige koji su tamo jedva prosek...jedini nas problem je to sto kada cujemo da je neko iz brazila,on je sigurno dobar...proslo je to vreme...oni koji nisu dobri za jace lige idu u belgiju i izrael,a oni koji nisu ni za to idu u japan i kuvajt...tek ono sto ostane,koje nije moglo cak i sa bogaljima u maminoj mami da uzme pare dodje vamo...a dodju vamo kako bi pokusali da posle jedne sezone odu u neku krs ligu de se placa...kada iz kuvajta,saudijske arabije dodju kuci par brazilaca i kazu drugima da tamo ne jedu ljude i kako se placa,mi cemo traziti igrace iz 4te brazilske lige...ne mozes uzeti igraca za 200 ljada...to je krs...rambo je zvezdi nudio ljude,dobre igrace,al kostaju milju...nece...oni nesto do 300 ljada...

Tripuje se zbog pas igre , jer Borha dobro gradi prostor i akcije mogu da pocinju mnogo dublje kad on igra . Mada slepac je realno :da::da:

 

pas igru sa drvetom je nemoguce odraditi...ustvari,u nekim slucajima je moguce,kada pogodis u odredjenom uglu,pa ti se lopta vrati...sa borhom nije taj slucaj...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno,ne znam gde si video tu njegovu realizaciju...garantujem da bi pola kadetskog zvedingo tima,ne omladinskog,vec kadetskog bilo bolje od obojice...ljudi ne znaju sa loptom...njih dvojica su stvarno krs igraci...u brazilu flamengo npr. potpise ugovore sa svim mogucim mladim ciganima sa kopakabane npr.,pa kasnije izabere 10 od njih milion koji nesto vrede,a ove ostale u filajele ili u maminu mamu...al njima lepo,prodju po krs ligama jer u siviju imaju da su bili clanovi flamenga...iako nikad nisu ni prisli stadionu...dali im po dnevno kiflu i kada useju prebiju pare kome sta ide...kada ne uspeju,onda se snalazi,imas da si ovde imao ugovor sa nam,pa nek tvoj menadzer izlaze da si talentovan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...