Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Uvek je najlakse za svoje neuspehe kriviti druge...ova utakmica je za Partizan bila nebitna...

Ako je Partizan zasticen od sudija, kako mu je onda ponisten cist gol u proslom derbiju? I kako mu je ponisten cist gol u Jagodini? Pametnome dosta...

A ovi iz Vojvodine neka se sete kakav smesan penal su dobili u NS protiv Cukarickog(u poslednji minutama kod rezultata 1-1) i kako je sudija u Jagodini dve kriticne situacije - obe dosudio na stetu Jagodine a u korist Vojvodine...

 

Ovaj sudija ako je za nekoga navijao na utakmici Vojvodina - Partizan, onda je navijao za Zvezdu, jer je pobeda Partizana pomogla Zvezi da izbije na drugo mesto...Partizan i da je izgubio, imao bi 10 bodova prednosti, sto je u nasoj ligi fantazija prokockati u finisu prvenstva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek je najlakse za svoje neuspehe kriviti druge...ova utakmica je za Partizan bila nebitna...

Ako je Partizan zasticen od sudija, kako mu je onda ponisten cist gol u proslom derbiju? I kako mu je ponisten cist gol u Jagodini? Pametnome dosta...

A ovi iz Vojvodine neka se sete kakav smesan penal su dobili u NS protiv Cukarickog(u poslednji minutama kod rezultata 1-1) i kako je sudija u Jagodini dve kriticne situacije - obe dosudio na stetu Jagodine a u korist Vojvodine...

 

Ovaj sudija ako je za nekoga navijao na utakmici Vojvodina - Partizan, onda je navijao za Zvezdu, jer je pobeda Partizana pomogla Zvezi da izbije na drugo mesto...Partizan i da je izgubio, imao bi 10 bodova prednosti, sto je u nasoj ligi fantazija prokockati u finisu prvenstva...

 

Upravo tako :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako da, neizvesno je gostovanje Voše na Marakani u narednom kolu. Navijači obe ekipe su se već ogradili od dolaska na tu utakmicu zbog velike subote, pa ako utakmice i bude odigrana, igraće se pred po kojim gledaocem...

 

Koje proseravanje...Ne mogu zbog velike subote na utakmicu,mo's misliti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

poznato je da su navijaci nasih klubova veliki vernici...i da zive u skladu sa crkvom...ja nikada nisam video kako su se tukli,napijali ili slicno...organizuju i putesestvije po manastirima...

 

Bas tako...licemeri, sta reci...vamo kao veliki pravoslavac, a dodje utakmica, on pije i ide da razbije glavu Srbinu, jer navija za drugi tim...smesno i jadno...

I onda kad neko pogine u okrsajima,s vi glume cvecke, izjavljuju saucesce, kazu kako to nigde ne vodi, bla bla...a onda se opet mlate sa ciglama, stanglama, nozevima...a pocele i utoke da rade...

Naravno, ne rade to svi...ali i ti sto ne rade, u svojoj grupi imaju takve debile, pa neka se zamisle...

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, stangla, baklja, cigla, to je bas onako hriscanski, u duhu pravoslavlja :D

A cigani su sveci, nije mi samo jasno kako to mogu tvrditi, kad su oni najvise ljudi ubili i osakatili...licemeri, kazem ja...najveci licemeri...

Naravno, ne svi, cast izuzecima...

Pickica je po meni svako ko koristi bilo sta osim ruku i nogu...kao i oni sto su jaki samo u grupi, i to kad ih je vise od protivnika...Na ferku mnogi ne smeju, jer su u dusi pickice...pa stangle, bakllej , nozevi, se i koriste radi straha od batina, prosto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemaju ni sta da gledaju...ne znam oko cega tolika frka...ja imam godisnju kartu za vosine utakmice,deda preko firme mi sredi...odem na 1-2 po sezoni...imam za zapad...nije to ni bitno..nego necu da idem da gledam idiote koji misle da znaju da pikaju lopte...ima njih koji i znaju,al ih ubije vecina koja ne zna...draze mi da gledam fk futog...lep seljacki fudbal...zenu,dete,rodbinu ce dati,al loptu nikada...a igra za gajbu piva...ima i tamo tuca navijaca...tj.bilo je kada se igra protiv fk veternik...al tu su tuce,vas 30st,nas 30st...posle tuce na pivo ispred diskonta i svi srecni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

NO COMMENT

 

 

Den Tana častio za Uskrs

Cetvrtak, 16. april 2009. 18:14

 

 

Članovi radne zajednice Crvene zvezde moći će da proslave predstojeće Uskršnje praznike. Ne onako kako su navikli prethodnih godina, ali zahvaljujući predsedniku Dobrivoju Tanasijeviću neće ostati na "suvom hlebu".

 

Den Tana je zavukao ruku u džep, izvadio 30.000 evra i podelio zaposlenima u Fudbalskom klubu po 200 evra. Toj nagradi obradovalo se 150 radnika.

 

Zaposleni u Zvezdi nisu dobili ni dinara od Nove godine, odnosno klub im duguje po četiri plate.

 

Potez Den Tane ne predstavlja vraćanje dela duga prema ljudima iz radne zajednice već poklon uoči Uskrsa.

 

Predsedniku crveno-belih to nije prvi put da gasi požar. Nedavno je, kako se špekuliše, takođe dao svoje pare kako bi sa aerodroma "Nikola Tesla" vratio Bernarda Parkera i Avala Isaha, koji su krenuli kući.

 

Tada je, navodno, izdvojio 60.000 evra i dvojici igrača dao po pola te sume kako bi ih ubedio da ostanu u Beogradu.

 

Ipak, poslednji potezi Den Tane su samo kapi koje su ugasile nekoliko iskri. Požar u Ljutice Bogdana i dalje gori. Zvezda duguje 22,3 miliona evra.

 

(MONDO, foto MN Press)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Деда Добривоје изјавио пре неко вече на ТВ-у, оним његовим нагласком: ''Не може нам нико ништа, јачи смо од судбине.''

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...