Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Meni samao nije jasno da neki ljudi naprave gubitke od preko 20 miliona $ i nikom nista. Oni otisli i sve ok. A ljudi strajkuju gladju za neku sicu, seku prste, a ovamo neki likovi ostacuju klub, samim tim i drustvo, za te pare. Most u Zemunu ce kostati 150 miliona, pa vi vidite kolike su te pare koje je neko procerdao. Mislim da je dosta ljudi ovde zasluzilo dozivotne robije, ali na zalost posto vrana vrani oci ne izbija niko nece robijati za ovo, ko zna, mozda drzava jos i pomogne tim ljudima i dariva ima pare (otpisima dugova ili slicno) a zbog toga pare nece otici tamo gde treba ... jbg

 

Inace dobra tekma veceras, Sisic je bio fenomenalan, Milijas dobar (mada ne mogu da verujem da jedan profesionalac sutira samo jednom nogom) a i Some i Parker dobri. Konacno da se vide neke akcije, ubacivanja po boku, centarsutevi .... prijala im je promena trebenera

 

A Voshi svaka cast za ovo danas :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je bilo ocekivano, Jagodina se bori za opstanak. Nas liga je smejurija kada dodje kraj sezone, ne zna se ko vise poklanja :) :)

 

poklanja ili namesta? :) Kod nas svi namestaju rezultate i kao sve je to normalno :) Kao ono Vosha i Borac, garat nisu znali kako drugacije da nameste da dobije Vosha koja nikako nije mogla da uvalja gol pa kao Borac ubacio igraca koji nije licenciran. Bruka koliko se steluje

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sve je namesteno :)

 

nije namesteno...prave drkadzije imaju pomoc od drzave...bondinguju se sa politicarima koji im sede u upravi...i onda kada se popickaju sa tim drkosima,onda ga duvaju...i onda opet mole te iste drkose da im pomognu...u nasoj ligi nikada nije bili namestanja...rece arkan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo za Voshu, gledao sam sinoc na SOS reportazu sa utakmice, svaka cast momcima!

 

I tek sad se vidi koliko je stete klubu naneo Ljupko Petrovic, ali dobro je da je odmah otisao :D

 

@Stoik: svaka cast za fotku, pretpostavljam da je ovo tvoje delo, cim je tvoj potpis dole :pivopije:

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...