Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Доћи ће Милош Шестић и Шекуларац Драгослав.

 

Sestic je ziveo u Pazovi i isao je u skolu koja se zove "Anton Skala" i inace je skola za decu malkice ometenu u razvoju :(

 

Ali je bio vrhunski fudbaler, jbg ... nije to sah da ti treba mozak da bi igrao

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

u fudbalu mora brzo da se misli i da se odreaguje...ne verujem da bi debil mogao to....

 

za tog tanu nikada nisam ni cuo...pojavila se neka budala...pre neki dan palamudio kako je pu resenja...izgleda da je imao jedno...da ode

 

 

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad ga i ti kenjas...da igraci ne koriste mozak,svi bi trcali tamo gde lopta padne.

 

ma nisam ja rekao da su fodbaleri glupi, nego samo za Sestica da je isao u Anton Skalu. Ima pametnih i glupih fudbalera, kao i u svim drugim profesijama, jbg

 

Ja se nadam da ce Cepter uzeti klub

 

Inace nije mi jasna jedna stvar. Piksi kaze da Zvezda ima mesecne troskove od milion EUR, znaci taj dug je mozda i realan ako je tako. Ali mi onda nije jasno, koliki su troskovi Partizana? Zasto onda i oni ne bankrotiraju? Ili je fora u tome sto je Zvezda vlasnik stadiona pa placa tu sve rezije, a Partizan samo iznajmljuje JNA?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace nije mi jasna jedna stvar. Piksi kaze da Zvezda ima mesecne troskove od milion EUR, znaci taj dug je mozda i realan ako je tako. Ali mi onda nije jasno, koliki su troskovi Partizana? Zasto onda i oni ne bankrotiraju? Ili je fora u tome sto je Zvezda vlasnik stadiona pa placa tu sve rezije, a Partizan samo iznajmljuje JNA?

 

hahaha

tom logikom bi trebao svaki klub da bankrotira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

E ljudi, slucajno sam naleteo na neki sajt, koliko sam ja razumeo u Americi postoji zenski fk Partizan Richmond i imaju apsolutno isti grb kao mi - pogledajte:

 

link

 

'Бем му лебац, како ово досад нисам провалио? :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...