Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

 

Jovanović - Sa Zvezdom na duplu krunu

 

Od svih sam saigrača odlično prihvaćen, treninzi su raznovrsni, dobro se radi i stvarno bih iznad svega voleo da potpišem za Crvenu zvezdu i sa njom već ove sezone “napadnem” i duplu krunu, želi Jovanović.

 

"Još sam pod utiscima, ovo je korak napred u mojoj karijeri," rekao je za Sportski žurnal posle razgovora sa direktorom Partizana Ivanom Tomićem Branislav Jovanović, "Presrećan sam što sam se dogovorio sa Partizanom, nadam se da ćemo uspeti da se plasiramo u Ligu šampiona i odbranimo duplu krunu."
Edited by Imrahil

Share this post


Link to post
Share on other sites

оде Обрадовић у Ајакс за 7 милиона евра! фине паре узеше Гробари.

 

али битно је да су нама почеле да лежу плате, и да нам се враћа Баста. мада ко зна какав је сад после толико (не)играња.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene, za sad, ova uprava Partizana podseca na Dinamo Zagreb. Prodaju par igraca za odlicne pare, a dovode neke slepce umesto da kupe par ultra jakih igraca i pokusaju da se plasiraju u LS, a imaju i te kako lepe sanse za to s' obzirom da su u povlascenoj grupi

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

Колико видим, ''Буђав лебац'' је полушпиц и није се прославио у Штутгарту и Хамбургеру. Нека дође на пробу код чика Јокана, ништа га не кошта.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...