Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Како бре, ја сам мислио да је то обавезна гробарска униформа. Код нас у граду се гробари препознају по шушкавим тренеркама.

Зезам се мало. На обе стране су сви шушкави и максимални. Додуше, тренерке по аутлетима коштају 2 до 3 хиљаде, а патика има за 3 до 4. На Косову идентичне патике 2000 и 2500, смешно. Максимално десет посто људи носи оригинале.

 

malopre pale dve adidas dukserice i jakna. :bigblue:

Тако треба! :D

Следеће недеље узимам јакну у Адидасу, дојава ми донела фине паре, па могу да дам мало више за то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не само што је издао Звезду, него још и пише латиницом. Само чекам кад ће да изјави да је геј...

 

To bre tebra, naravno da je anti-Srbin zato što piše latinicom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta prozivanja su nista u poredjenju sa onim sta te ocekuje za koji dan.Ima da ti sabotiram nastup parolama "Smrt pederima,zaustavimo sodomu i gomoru!" i "Picketina klasicna is in da house!".Dolazi i Hail,tako da ces biti primoran na tezgarenje...on ce traziti barem jednu pesmu o Dzerardu,a za moju dusu moras znati nesto od Sinana ili Kemala.

 

edit:Konskrejsn je gej!!!

 

Sta se ti javljas koji kurac?Krivo ti je sto ti je Princ popljuvao bend pa ovde lecis frustracije.

 

Pusti ga bre.LDP-ovac peder narkoman,sta drugo ocekivati od njega.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

И јел ја сад треба да окренем на латиницу или шта :)

Ви'ш да и ја пишем ћЕрилицом. ;)

 

Најјачи су момци на ЈФ: "извините због латинице, пишем са теткиног компа :mrgreen: ". :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је фора, микрофонџија Ђенерал рече на гурбети.нет да су тиме хтели да кажу да су се Гробари тек две'иљадите сетили да постоје од 1970. године.

Ипак није био Кими, малопре ми рече другар. Нисам добро погледао ону слику.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...