Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Od kud ti ta slika od danasnje tekme ? Ma smesni su Marinci , radovci poceli "spasi srbiju i ubi se , tadicu borise . a marinci odmah za njima to ponavljali , umesto da teraju kontru iz fazona , pa onda ono izlizano kosovo je srce srbije , ocajni su , ali barem dolaze i bacaju se .

 

klip je epohalan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

DEXIM

#730 Posted : Saturday, October 23, 2010 8:05:58 PM

Rank: Сениор

 

 

 

Groups: Члан

 

Joined: 5/28/2009

Posts: 143

Location: Classic

 

 

Zvezda je pobedila sa 3:1 u derbiju, ja sam doziveo pobedu i taj rezultat u pravoj postenoj dimenziji realnosti i radujem se jedinoj pravdi i istinitoj dimenziji -zvezdinoj pobedi, a ovo sto vi ostali pisete negativno i mislite i mene da prvevarite nece vam proci, vi ste zrtve hipnoze ustasko policijsko jujosloveno grobljanskog rezima i matriksa manipulacije sistema, zivite u mikro kosmosu stvarnosti. Uz to ja imam moc da putujem kroz vreme i menjam proslost, tajne sluzbe neprijatelji Zvezde i Srbije imaju ta teslina oruzja i ti drze te kapije za transport, ali ja znam put i pobedicu ih sve jer ja sam Bog a vi ostali morate mene da slusate, a istovremeno vi i ovi zadnji nemili dogadjaji ste deo mog sna, koji postaje nocna mora polako, ali probudicu se i ja ubrzo a i cela zvezdaska Srbija ce se probuditi vrlo brzo potom i USTATI protiv ovog lopovskog satanskog rezima policije i saveza, malih ruznih piona u rukama mrtvih kompleksasa masonerije. Sad vi i u toj vasoj podanickoj robovskoj stvarnosti treba najpre da mislite i imate stavove kao ja a ne nebitne gluposti da pisete, sledeci uspavani um nekog ubacenog agenta, da sam na vasem mestu glavnih rukovodecih u Zvezdi i na forumima ovde.. svi bi morali da NE PRIZNAJU REZULTAT OVOG DERBIJA.. kao ni nepriznate prosle pokradene sezone...i pokradeni derbiji jos od onog u 96 minutu. Pozvati na rusilacke demonstracije, pokazati odvaznost u ovim trenucima. Smrt nepravdi lopovima i kradjama diktaturi sake glodara iz saveza mafije tajkuna policije minsitarstava vlade. Sad moramo pod hitno imati NAS ZAJDNICKI ZVEZDASKI CILJ JE SRUSUTI OVAJ REZIM/ SAVEZ PREUZETI I POHAPSITI I PONISTITI OVE NEPRIZNATE DERBIJE A STOKU TERATI U KINU . ko ne bude ozbiljno shvatio tezinu ovog trenutka on nije pravi zvezdas, nego slepi sluga okupatorskog rezima, normalan zivot ne moze da postoji bez zvezdinih pobeda u derbijima i titula, jer mi smo bolji to je svima jasno, treci element se mesa gde mu nije mesto, zato svi napustite posao skole i sve sto ima veze sa sistemom, koncerti kafici filmovi pozorista serem s po takvom stilu zivota.. i onom ko time hrani bitisanje azdaje na vlasti, dan strasnog suda mora doci sad pre kraj 2010 a ne da cekamo 2012 i kraj sveta kao sto je ocigledan plan neprijatelja Zvezdine trofejne dominacije na koji ja vec duze upozoravam, a niko iz Zvezde ne reaguje jer su ubaceni elementi su svuda prisutni.

 

 

Tole savez svinjica policija i oni iznad su nalozili da se ovaj derbi igra u nenormalno vreme 13 h , jutro u sred sunca koje bije u oci i sputava "jezivi" huk i duh severa, i duh osvete... samo ta cinjenica je dovoljna da se ne prizna i ponisti ovaj neregularni policijski politicki derbi. 3 godina nama se ne dozvoljava sloboda u svojoj kuci , stadionu da bi neki gosti osecali demokratski ugosceno, fudbal je boj a ne balet, ovo je Srbija, nije rimska inkviziciona imperija, templari ce ustati a ova vatikanska toletova aluzija na 13i ce krvavo biti naplacena!

 

 

Zvezdini igraci se nisu trudili ni trcali koliko mogu.. gol sanse su pomasivane, i protiv nekih xxx timova su fanaticnije izgarali ove sezone.... , defanzivna igra ocaj na sredini niko ne startuje na prdizane lopte se odbijaju a oni stoje i cekaju da neko klikne dugme kao na pes-u, a da ne govorim o nedovojnoj agresivnosti.. ili nekim incidentima unosenjima u lice i pakistancima sudijama... pa u pesu i fifi vise masu rukam protestuju itd.... svi su onako bili fini kao sto josip boris titic trazi.. diktator ove zemlje upravlja fudbalom da bi sebi kupio veru u mir i blagostanje, a nas prirodni srpski stil borbe ... baklje, ludilo... zivot ili smrt, to nije po croatskim europejskim standardima, dakle rezim policija savez neko je naredio ucenio ili potkupio igrace da se ne trude i da puste stoku, da se ne bore ni sa 50 posto snage protiv umornog glupog paptizana na najznacajnijoj utakmici sezone, niko me ne moze ubediti da ovakva mlaka neborbena igra bez zelje da se polome noge protivniku na celu sa stokom golmanom silovanim, kao i ostala atmosvera uokolo su dostojini trenutka u kom se nalazimo, znaci i sa te strane Derbi JE NAMESTEN! i NE TREBA SE PRIZNATI NIKAD! sve sto je neprirodno ne priznati nikad! nadam se da neko ima snimljene razgovore podmicivanja i ucena svinjice dacica i ostalih retardiranih debila sa aktuelne glodarske vlasti.

 

OVO JE BIO POLICIJSKI DERBI, NEREGULARNI USLOVI SU STVARANI NEDELJAMA = PEDERSKA PARADA isto se sve ponovilo grobari i PEDERIZANSKI IGRACI SU SPROVEDENI DA PARADIRAJU TERENOM slobodno i bezbedno, obezbedjeni uslovi da provociraju , da se ta nastrana silovana manjina siri isto kao mi vecinski domacini, politika dupeuvlakastva je nadvislia sport, njihova prava kradje nemorala kompleksa su ovim policisjkim derbijem blagoslovena od vrha drzave a i nekih religioznih vatikanskih crono belih slugu koje slepo ponavljaju rezimski san, plan stav da je Zvezdina utakmica na marakani.. nesto nazvano derbi, nasilje mir, specijalno i time jugoslovenskom malom hrvatskom gostujucem klubu uzdizu znacaj, stavljaju ga u isti ravan sa Zvezdom Srbijom Pravoslavljem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kristic je neuka sabancina,veze taj sa zivotom nema.Derbi je realno bio govno,ali je bio bolji od prosloga.Ali svejedno,Kristic je pacercina koja sere.Nije ni onaj vas saban bolji,posle utakmice srao u fazonu "Ma mi smo umorni od LS,morali smo igrati defanzivnije zato sto ne mozemo trcati".Koja kenjaza.A na kraju krajeve,ne vidim da nesto Realu,Barsi,Arsenalu,Celziju...smeta sto igraju i po 2-3 utakmice nedeljno.Ovi nasi pacer klubovi se umore kada imaju 2 utakmice u 10 dana,imaju zimsku pauzu 3 meseca...picketine klasicne.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

oni su navikli da igraju tako, jbg.

 

Pa sto ovi ne naviknu?Imaju terene,kondicione treninge,teretane...nek sibaju.Kukaju sto svake druge nedelje igraju dve utakmice za 7 dana...mos' misliti,jaka muda.

I koji ce im kurac pauza od decembra do februara?Sneg nikada kod nas ne zaprdeka toliko dugo,a utakmice se mogu igrati u 1 ili 2 sata,kad vec nema reflektora.Seratori bre.Vole da se dupetaju na "pripremama" u Tunisu,Turskoj,Kipru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu je lemmy , kakav umor , imaju oni snage ko konji , ne brinem se ja , Evropa je mala , putuje se avionom , nema tu zamora , a poznato je da trening treba da bude mnogo fizicki zahtevniji nego sama utakmica , tako da kenjaza trenera ne stoji , igrao je zatvoreno jer je to bilo sogurno resenje da se osvoje bodovi ,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...