Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Ех, кад би их неко избацио у 3. лигу, и једне и друге. Ако БАСК већ одустаје од Суперлиге, онда би требало да остане Инђија, а не да улази Нови Пазар.

ne,bas tako ne bi trebalo...ne moze klub koji je ispao vec iz lige da ostane jer drugi klub nece da udje...ide onaj iz druge lige koji je bio ispod crte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje da vidim rezultate druge srbijanske lige?

 

Како треба тући Србе из Босне које користе овај израз... Разумем ретардиране Хрвате али Србе не.

 

I 3 dana od četvrte uzastopne titule Partizana.

 

И отприлике исто толико откад си ти прешао на југ.

 

Vama samo Bog i može da pomogne.

 

Гојко,спорт,Бог и партизан. Добитна комбинација,дефинитивно.

 

Флаша му се дала. Опроштајни. :rockdevil:

 

Мајстор! :rockdevil:

 

rodjen si u ns i ne volis grad...stvarno si poturica...istripova si se da si grobar i sada si i beogradjanin pa hejtujes i novi sad...pa ti bi za bele najke bio i siptar...treba te zvati leptir...leptir manje cvetova obidje nego sto ti promenis stavova...najbolje leptiric...ustavari,ovako ce biti sladje"leptiritj"...

 

:haha::haha::haha:

 

Што се тиче прелазног рока,гробљу отишли Илијев и Крстајић а доводе неке полуљуде. Надам се да ће Рнић дефинитивно да се врати,није на одмет који пенал и црвени картон на дербију.

Нама је КОНАЧНО ОТИШЛО ПАЉАНСКО ГОВЕДО. Још Рељић да оде и апсолутни богаљи су одстрањени из екипе. Стаменковић иде у Молдавију,несрећник. :haha:

Надам се да ће доћи Ергић и Драгутиновић. Јесу матори али су сасвим добри за наше услове. Ипак,то је премало,требају нам и јача појачања. Ових дана се прича о позајмљивању Алексића,то би био прави потез. Видећемо до краја,за сада се рок не одвија толико лоше,али знајући Аџића...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја не коментаришем више нагађања у вези прелазног рока, прича се да требају да дођу Алексић, Фиљо, Пачеко, Драгутиновић, Родић, Ергић, Торо и још 500 других великих појачања, видећемо кога ће Аџа мајстор заната на крају да доведе . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гај је одличан био,Ади је одличан само што је ретардирана чамуга,Борха је јако користан,Молина је био одличан,друга ствар што га је дебилска управа пустила да оде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adi je divljak to se slazem, dobro Borha, koristan napadac, fizicki jako spreman, al' jbg dao je tri gola za polu-sezonu, i vraca se u maticni klub (epizodna uloga). Takodje ni Molinu ne racunam, iako je imao potencijala da postane jako bitan igrac.

 

Ali kolika se samo fama dizala oko dovodjenja Frenklina Salasa, pa Ailtona koji je dosao sa 50 kila viska, i naravno, argentinskog Adrijana Ernana Barkosa :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одакле ти то да се Борха враћа? Срање ако је то истина... Јесте дао три гола,и испромашивао се као ненормалан али је играо по крилу,није да је баш шпица играо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja sam kontao da je na pozajmici... Al' sad nesto gledam da njemu u junu 2011. istice ugovor sa tom ekipom iz Kolumbije (ili odakle je vec) pa je valjda slobodan igrac. Ako sam lepo video onda je do jaja sto cemo ga uzeti za dzabe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад ми тек ништа није јасно. Каква позајмица од 2 године,какви бакрачи?

Ја знам да је Роби причао да Евандро и он остају од странаца.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Први пут чујем да је неко на двогодишњој позајмици. Ако је тако,онда ћемо у принципу да га узмемо за џабе кад му се заврши позајмица.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како треба тући Србе из Босне које користе овај израз... Разумем ретардиране Хрвате али Србе не.

 

Prisvojni pridjev od Srbija je Srbijanski. Ljudi iz Srbije su i Srbi i Srbijanci istovremeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...