Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Prisvojni pridjev od Srbija je Srbijanski. Ljudi iz Srbije su i Srbi i Srbijanci istovremeno.

 

Prisvojni pridev od Srbija je srpski, a ne srbijanski, isto kao što je prisvojni pridev od Rusija ruski, a ne rusijanski.

 

"Srbijanac" može da se koristi kada čovek želi da se ograniči na Srbe iz Srbije.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Први пут чујем да је неко на двогодишњој позајмици. Ако је тако,онда ћемо у принципу да га узмемо за џабе кад му се заврши позајмица.

to je varijanta da im ne treba...a i nikakav je igrac...klasicni halavi cigan koji ni rodjenoj majci ne bi dodao loptu...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Страшно је јак,уме да се прогура,да направи шансу. Користан је јако,једино што је невероватно шта успева да промаши понекад,поготово главом. Уз Кенија би постао велики. Уз Робија је некако шућмураст.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste on jak,ima dobru konstituciju,al to je sve sto ima...nikakav osecaj za igru...klasican cigan iz juzne amerike...fiksira gol i samo o tome razmislja,sutira iz nelogicnih situacija,nikada ne bi dodao...takvih tamo ima za izvoz...u svakoj socijalnoj ligi kao sto je nasa imas gomilu tih roma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/petak-dan-za-promocije-mali-cava-u-zvezdi-babic-u-partizanu-44027.html

 

Лепо,ако је истина. Аџа нас је научио великој предострожности.

Све више читам о повратку Рнића. Да је среће...

 

Срећно Стамени!

 

''Prošao sam lekarske preglede i potpisao ugovor. Zadovoljan sam klubom i uslovima, a posebno sam srećan zbog toga što su u Nefčiju ispunili moju želju da branim u dresu crvene boje'', kaže nasmejani Stamenković.

 

:wub:

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није лако изборити се за место у постави поред једног рехабилитованог Бајковића који од скора пије само по пар пива дневно и излази само вече после утакмице. :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Још да врате Срђу Кнежевића и не морамо да размишљамо о домаћем првенству. Само о Европи и болничким трошковима након дербија.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo kad je otisao Koroman, jos kad bih za njim i Tosic, Cadu, Reljic. Mada i sve to nista ne znaci ukoliko ne dovedu bar 4 fudbalera koji znaju da igraju fudbal(i to bar jednog napadaca koji zna da postigne gol, imamo pun kurac napadaca "sjajnih" fizickih predispozicija koji ne bi pogodili gol cak i da im Tole namesti, a zna se da je Tole svemoguc!)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...