Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Ne znam koji gol u 90tom minutu pominješ, ja ovde pričam o golu u sudijskoj nadoknadi vremena, ne u 90tom minutu ... pa sada, da je normalno da se to toliko često događa u zadnje vreme određenim timovima baš i nije ali dobro ... možda ja ne znam ... u svakom slučaju utakmicu nisam gledao, sa domaćim prvenstvom sam raskrstio još sredinom devedesetih i skoncentrisao se na mnogo kvalitetniji fudbal ali mi je bila zanimljiva još jedna vest na ovakve tematike na koju nalićem na netu ...

 

sta,nije moguce dati gol u sudijskoj nadoknadi?da si gledao tekmu,znao bi da je i rad mogao da da gol u sudijskoj nadoknadi...da je rad dao,sigurno se ne bi pojavio sa analizom...kako mozes da komentarises nesto sto ne pratis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta,nije moguce dati gol u sudijskoj nadoknadi?da si gledao tekmu,znao bi da je i rad mogao da da gol u sudijskoj nadoknadi...da je rad dao,sigurno se ne bi pojavio sa analizom...kako mozes da komentarises nesto sto ne pratis?

 

Tako što ovakve stvari nikako nisu iznenađujuće u našem nazovi prvenstvu već deceniju unazad ako ne i više. To što nisam odgledao jednu nebitnu utakmicu u kojoj se pobeđuje na isti način kao i na gomili ostalih ne znači da ne mogu da dam komentar na tu temu. A ako je neko ovde kratak sa inteligencijom pa ima problem da skapira da regularnost i naša liga ne idu zajedno nikako odavno i da se stvari vrte po istom sistemu sezonama, to je njegov problem.

 

Zato sto je serator.

 

I može mu se da piša po bukvama poput tebe.

 

ktnxbai

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko je rekao da je nase prvenstvo regularno?jebe se meni za prosle utakmice,nisam ih gledao...gledao sam ovu juce i ta je bila korektna i regularna...pricamo o jucerasnjoj utakmici,a ne o regularnosti prvenstva...tebe malo turet jebe,pa si presao na regularnost prvenstva iako nije oko toga polemika...da bi nesto komentarisao,moras da vidis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mozzartsport.com/vesti/9488/mozzart-analizza--sumrak-zvezde-u-12-cinova/

 

Све стоји. Али ме посебно брину две ствари. Прва, то што су промењена четворица предсеника за шест година, а другп то што је Пикси почео са 8 милиона дуга, а завршио са 17 милиона, поред продаје свих најбољих играча тада.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чуј, доминираће. :bigblue:

 

http://www.srpskifudbal.rs/2011/12/06/trifunovic-ostaje-u-zvezdi/

 

Odlazak Andrija Kaluđerovića, ako uopšte do njega dođe, na kraju i neće biti toliko tragičan za crveno – bele jer se u tim iz Ljutice Bogdana vraća Miloš Trifunovića nakon boravka u Uzbekistanu.

 

...а Лаловић кома.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Распродаја у Звезди.

 

Стварно су идиоти ако пусте Лазовића, па не знам које паре да добију. И Адија би ваљало сачувати барем до краја сезоне.

 

Распродаја и у Партизану.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само Лазовић да остане,остали и треба да иду. Ади је киксер,још је и странац. Ако можемо да узмемо 1.5,2 милиона за њега бања. Мада ценим да ће да оде за највише милионче. Кадуа подхитно сад уваљати некоме,што је одиграо ове полусезоне неће никад и нигде. Димитријевић би евентуално могао да остане још полусезону,мада не верујем да ће се нешто драстично побољшати. Рељића нема на списку,мада не верујем да би ико хтео то кљусе. Игњатијевић можда и оде негде у Румунију или тако нешто,Савио и Јеремић има да остану док им не истекну уговори а онда ће да се запосле у Максију... Ненад капитен да остане осим у случају вишемилионске понуде.

Надам се да ће Шћепа,Миљковић,брат Рнић и Ранковић остати у Партизану. Томића нису поменули у тексту,али ценим да би он могао да оде.

 

Надам се да ће у другој полусезони шансу добити Јанковић,Чаушић,Стојковић и можда још понеко из омладинске школе. Волео бих и да откупимо Ћосића али ништа од тога.

Edited by El Karnisero
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Савио и Јеремић има да остану док им не истекну уговори а онда ће да се запосле у Максију.

 

:haha:

 

Пре неки дан видех негде да се за Томића интересује Лацио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...