Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

l_570ca49f0a5fd398f8f7cf1584d21da7.jpg

 

јесу срање али опет свака им част за ово...

Pi...sratmota bre za klub da igraci nose ove majice!!

 

Sada ce u zatvoru da mu turaju kitu u dupe kao sto je pokusao da ubaci baklju panduru u usta.....sve huligane pozatvarati !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

јел имате ви неке доказе за то да је он,баш он покушао да гурне жандару бакљу у уста?

 

КОЛИКО ЈЕ ПУТА ПОЛИЦИЈА УБИЛА И ПОКУШАЛА ДА УБИЈЕ НЕКОГ???и да ли су добили 10 ГОДИНА за ПОКУШАЈ убиства???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa imas video snimak sunce ti jebem !! :udri:

 

 

Jesam mrtvi Zvezdin navijac, ali sam protiv huliganstva bio i uvek cu biti....engleski tretman i na nasim prostorima, pa da vidim hoce li nekome pasti na pamet da baci baklju, uleti na teren, da se maklja na tribinama !! Mrsh u picku materinu...platio sam kartu, hocu da gledam utakmicu i da NAVIJAM za tim koji volim...a ne da podrzavam sranja koja oni prave !! O toga klub nikad nece imati koristi....

 

 

Ako vec hocete da se bijete, gadjate pirotehnikom....idite na neku poljanicu, pobijete se svi lepo i doce pogrebnici da vas pokupe....takvi nam ne trebaju !!

 

 

Od svega ovoga je zalosno to sto ce najlepsi deo zivota ovaj nesrecnik provesti u zatvoru...ali ga uopste ne zalim....sam je sebi napravio sranje !!

 

EDIT: Sta, treba da ubijes coveka da bi zaglavio u zatvor i dobio deset godina ?? :udri:

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ako ubijes coveka u nasoj zemlji dobijes 5-6 godina. Nemate pojam ocigledno o cemo govorite, da ste u zivotu videli baklju ili je, ne daj Boze, drzali u ruci, shvatili biste da to u usta ne moze da stane, a ako je nekome gurnes u usta taj ili ce imati someh od uveta do uveta ili nece biti ziv... Pisao sam posta 15 minuta, onda shvatio da su ljudima mozgovi toliko isprani, da i ako ja posvetim pokusaju da objasnim sta se desava 15 godina, to nece biti dovoljno, pa sam sve obrisao. Ono glavno je, niko ni u jednom momentu nije trazio slobodu za Urosa, samo pravdu, a kao i za sve druge stvari i za to ovde postoje dvostruki standardi.

 

To sto su cigani nosili te majice je maksimalno naredjeno od navijaca, nisu svojojm voljom sigurno, bilo je:"u ovome cete izaci na utakmicu."

 

Inace, Partizan rutinski na Banjici, Tosic je iz utakmice u utakmicu sve ludji(postigao 2 gola, od kojih je prvi polu-lob sa 30m), Grobara dosta, ali navijanje onako, a i ona tribina je bila premala za sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

и ти на снимку видиш уроша?како гура бакљу њему у уста?баш он и баш у уста?

 

ја не тражим слободу већ ПРАВДУ.

па да наравно да мора да убије да би добио такву казну.ваљда се зна неки закон,на коме они толико инсистирају.

много већи преступници добијају мање казне.

 

ја не знам чега се ти плашиш кад одеш на утакмицу.ако се не курчиш неће ти бити ништа.

зна се ко најебе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ајде неке сликице да видим...х)

какве су биле мртве усташе са бањице?

 

-сабре зна се колика је казна за ПОКУШАЈ убиства.ја сам сигуран да није 10 година.ни за убиство се не добија толико.

Edited by ΣΟΚΙ

Share this post


Link to post
Share on other sites

U USA se za napad na sluzbeno lice automatski dobija dozivotna robija, tako da lik treba da bude srecan sto zivi ovde.

 

A mozda su igraci pod parolom "pravda za Misica" u stvari mislili da je kazna previse blaga? ;)

 

Ko ga jebe, neka on i drugi vide da ne mozes bas da ubijas ljude, maltretiras i prodjes nekaznjeno, on je Trajkovicu gurao baknju u usta, a sad ce njemu da guraju nesto drugo u usta u zatvoru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

да у америци не би могли да те скину на улици без икаквог разлога.да ти гурају руке у гаће.да те понижавају.за све то би одговарали.не би могли да примењују силу без разлога.били би пристојни.

не би вршили репресију.не би ти долазили на гајбу и смарали твоју породицу са глупавим причама које немају везе са мозгом.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pandur u civilu nije "sluzbeno lice", kako je neko mogao da zna da je on pandur tj. sluzbeno lice? Je l bio u uniformi? Je l pokazao legitimaciju? Ne, nije.

 

@ΣΟΚΙ: Nemam ja slike, ortak nije nosio aparat, a moj nije tu, cekamo ove "zvanicne". Inace, sa Radovcima se nismo ni videli, panduri razdvojili sve bas bas, i mi smo bili na tribini skroz levo pa onaj dole, kao montazni, deo.

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

@routasydan napad na službeno lice? ma ajde bre čoveče, da li je moguće da si toliko naivan....šta će pandur u civilu sa oružjem na tribini među navijačima? značku verovatno nije ni imao jer je murija nigde i ne pominje.....kako je Mišić mogao da zna da je to pandur? gde mu je uniforma? koji to zakon dozvoljava unošenje pištolja na stadion??? kad si poslednji put išao na neku utakmicu? nisi skoro pretpostavljam...nemaš pojma kako žandari provociraju.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sve je to ok, verujem da provociraju, kerovi su to Slobini, uvek bili i ostali, ali ne mozes ipak nicim opravdati ono sto je lik radio. Ali ne treba samo on da bude zrtva, bilo je tu jos momaka koji su hteli da lincuju pandura. Nije mogao Misic sam da ga dize i nabija na ogradu, kako kazu u optuznici. Misic bi morao da odgovara kao saucesnik i pored njega mora da odgovara jos likova koji su ucestvovali u tom. E sad jebiga neko mora da bude prvi, primer za ostale i taj Misic placa cenu svega toga. Dobio je previse nego sto je zasluzio, da nije mi ga ni malo zao. jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

niko ga nije dizao i nabijao na ogradu...to je sam uradio...a pre toga je lepo prošetao po tribini i pripucao par puta....sve se to lepo vidi na snimcima na jutjubu...a sve je to sudstvo zanemarilo i stvorilo neku svoju verziju onoga šta se tamo desilo....žalosno....namešten proces...pravna država....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, ako je on pucao i pri tom pokazao znacku, e jbg onda je to ipak napad na sluzbeno lice :(

 

jbg, opet da ponovim, Misic je prvi i zato placa najvecu cenu da bude uzor drugima. To je njegova nesreca. Jeste 10 godina mnogo, ali jbg, izaci ce za 7-8 godina ..... i jbg, nije mi ga zao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Striktno je zabranjeno unosenje bilo kakve pirotehnike na stadion....a kamoli koriscenje iste !! Sto se tice toga....nikad nisam drzao baklju, niti mi pada na pamet...ne vidim smisla u toj vrsti navijanja....inace, drugar iz Sapca ima od jedne spaljeno pola ruke...skuplja kintu da uradi plasticnu operaciju vec par godina...pitajte ga sada sta misli o tome !! Jebala vas ta govna...ako ne znate da navijate i pravite atmosferu bez nje...onda i ne trebate da ste na tribinama !!

 

Zakoni su kod nas blago retardirani....tj. previse blagi...ako covek treba da odlezi za ubistvo 5-6 godina, kao sto neko od vas pomenu, pa onda treba da se poubija pola drzave !!

 

Da li je murijas pokazao znacku ili ne....dobio je mare, jedva je zivu glavu izvukao....pokusaj ubistva...pocinioci treba maksimalno da se kazne !! A to sto je ovaj nesrecnik najebao...jos vise pokazuje o ljudima koji su to cinili s' njim...da imaju muda, priznali bi da su ucestvovali svi u tome....dobili zajedno sigurno manje kazne od ove i ajd' cao....no, ovako ce ovaj lik platiti za sve...a tako i treba !!

 

Slabo ko se vise i seca pogibje Aleksandra Radovica na derbiju....ko je za to odgovarao...niko...pa sta, treba jos ljudi da izgine da bi neko bio strpan u corku. Da ne zaboravim i onog "navijaca" Partizana sto je izboden pre par godina....pa u NS-u sto se desilo prosle godine !! Dokle vise...

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...