Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Ako je za utehu, gori od Bunje ne moze biti!

 

Secam se kako sam bio siguran kad je Vlada Stojkovic stajao na golu, a celu proslu sezonu sam se tresao kad lopta pridje golu zbog onog slepca Randjela, i umesto ove godine da ponovo imamo dobrog prvog golmana (Sasu Stamenkovica), mi ponovo primamo smesne golove zbog kretena Radivojevica! Strasno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest INSAjADER

Polupanih 2 komada Toyote RAV4, cetiri Toyote Avensis, jedna Toyota Hilux, jedan BMW serije1,

tri Aurisa i dva luksuzna terenca,opet Tojotinih ''Lend Kruzera''

Takav cin jeste za osudu, ali ne treba brinuti.

G-din Bilibajkic obecava vozni park najnovijih premijum modela Audija.

Audi je oduvek pravio lepse i kvalitetnije automobile od ove japanske marke tako da nema razloga za brigu.

Jos samo taj tender .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto Stamenkovic greje klupu? Pa to je odlican golman!

 

Zato sto je Sasa u zivotnoj formi valjda.

 

Ako je za utehu, gori od Bunje ne moze biti!

 

Secam se kako sam bio siguran kad je Vlada Stojkovic stajao na golu, a celu proslu sezonu sam se tresao kad lopta pridje golu zbog onog slepca Randjela, i umesto ove godine da ponovo imamo dobrog prvog golmana (Sasu Stamenkovica), mi ponovo primamo smesne golove zbog kretena Radivojevica! Strasno!

 

Nadamo se da nece biti gori od Bunjevcevica.

Eeee Stojkovic...Lepa vremena...

 

Ijao groblje,samo nemoj da krenemo sa vasim penalima.

 

Inace,dobro je,uzeli su bod.Malo su se odlepili sa poslednjeg mesta,mozda i izvuku opstanak.Jebem im mater,jos se bune sto su im kola polupali.Treba im glave polupati,pizda im materina pacerska.

 

Groblje i penali...

Sve kolektivno isprebijati pa da vidis kako ce da igraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

More, tu su zato 6 titula europskih u vaterpolu! Ajd' da vas vidim, okupajte se već jednom! ;)

 

Ič mi nije jasno što se kaže ''Srbija Do Tokija'' trebalo bi ''ZVEZDA DO TOKIJA''

 

Mislim, tamo savladaste svojevremeno Jozićev Colo-Colo.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vudu solo, promasio si temu. Vaterpolo je dole ispod. Na zalost u istom smo izgubili juce od MNE i danas osvojili bronzu, a MNE zlato.........jbg

 

A sto se tice fudbala, ni jedan istocnoevropski klub u narednih 100 godina nece uspeti da uradi ono sto su Steaua i Zvezda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ništa, bedara bi bila da Žlezda bude na sredini tabele ( pošto se ipak neće boriti za opstanak).

 

Totalno se gubi time draž meridian super extra turbo lige ... interesantnije je bi bilo da se večiti rivali kolju do poslednjeg kola.

 

... al' to je serbistan fudbal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

'ajde, nemoj da lupaš. ;)

 

Milijaša treba da jure sa FDU-a, sa odseka gluma. :)

 

Ma znam ja da ono ne doziva sa penalom.ali znamo ko je poznat po tome...

 

Ah, taj je bivši dečko ćerkice Bogoljuba Karića ... one masne, što baš liči na Bogija ... pevala nekad u grupi D'n'D. :da:

 

Mora čovek malo da glumata, kako bi zaradio platu. Propade mu šansa da se udobno prizeti. jbg. :)

 

Nisam znao da je Milijas sponzorusa. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...