Jump to content

Formula 1


kuruz

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ferrari raspad u kvalifikacijama, i još jedna dosadna trka na pomolu, jedino može da izvadi stvar da dobro startuju Rosberg i Bottas, još bolje bi bilo kad bi poludela ova trojica iza njih kao što je Ricciardo kidao na prošloj trci npr...

 

Hamilton redovno namenski loži Rosberga na treninzima kako je za nijansu lošiji od njega, i onda ga opere pola sekunde u kvalifikacijama i skenja mu samopouzdanje :haha:

 

I taman to pomislio danas i vidim ovo:

Rosberg: Hamilton's advantage a shock

 

Ćuti, ovco xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smejurija od sezone ...

Samo neka ovako nastave, a onda ćemo još više da čitamo o polupraznim tribinama i tako to ...

Jebem ih nesposobne, ne umeju da naprave takmičenje ni malo zanimljivim.

A Ferari ne mogu ni da komentarišem. Pogotovu ne situaciju sa Kimijem. Znam da ću da zvučim kao paranoid, ali je jebeno nemoguće da neko u takvom timu ima toliko tehničkih kvarova tokom sezone pa ne znam šta da je u pitanju ... Kod Kimija nisu čista posla nikako. Evo juče se baš lepo videlo da je random stao bolid po 80ti put, kao da je ostao bez goriva. Prošle kvalifikacije mu otpadne prednje krilo na ravnom delu staze. A koliko je puta stao bolid od početka sezone to mislim da ni oni više ne znaju ... smešno je i misliti da je Ferari manje pouzdaniji od Manora recimo, a pritom je Vetelov bolid skroz OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa neće valjda da kaže "Opet smo mi sjebali, što čini 80% trka ove sezone " :D

A oće to tako neiskusni vozači kao Kimi da ne znaju da stisnu kvačilo xD

To su žabarske fore, isto kao kada je Pireli one godine u Kanadi tvrdio da nisu gume krive nego vozači, kada je popucalo 4-5 guma na različitim bolidima tokom trke :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da da, sećam se toga, bilo je tu vike na sve strane, mada mi je jedino drago što se to dogodilo amerima.

Ali to je i bio trigger da Bernie izbaci sve proizvođače i ostavi jebene žabare koji prave krš pneumatike.

Inače, ono sa gumama je bio Silverstone, ne Kanada, my bad.

Ali opet kad se setim, Masa, Hamilton, Vernje, Gutierez, Perez i ne znam da li još neko, svima otišle gume a Pireli kaže krivi vozači haha

Tako i ovi u Ferariju, Kimi završio jedva tri trke zbog kvarova na bolidu - kriv Kimi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao za to ali me ne čudi uopšte od njih.

Jebeno nisu sposobni ni za šta a drže monopol. OK, bilo je par godina pre njihovog monopola Bridgestone-a kao jedinog dobavljača, ali zaboga i Bridgestone i Goodyear su imali bolje gume i veći broj pobednika i kompletnu statistiku na svojoj strani. Ovo samo pokazuje koliko je F1 otišla u tri lepe kada i na ovakvim aspektima prave dilove. Na kraju će se svesti trka na to ko ima bolje gume i mašinu i ćao.

Evo gledam sada kako kukaju na Vebera, a on im čovek bez dlake na jeziku ponavlja da su današnji vozači više roboti nego što stvarno imaju skill. 99% zavisi od komponenata i unapred znaš ko će osvojiti titulu, poseta im opada, broj timova i vozača nikada manji ali neee ... Veber je kriv i kuka jer je ljubomoran ... Strašno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Singapur i Rusiju su spremili meke i supermeke, biće zabavno :D

 

Slažem se, treba sve ukinuti, sva živa elektronska pomagala, ostaviti samo safety-related stvari. Zabraniti menjanje 15 različitih podešavanja u toku trke, eventualno nešto malo da može vozač da menja i ćao.

 

 

Pazi ovog kralja:

Symonds: Williams 1% away from winning

A ovamo ne mogu pit stop da odrade bez gubljenja pozicije, ne znam samo koliko je to %.

 

dawdaw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se gubi na kvalitetu ako se Reno zameni Audijem ili VWom? Bolje je svakako da i oni ostaju, ali ne najavljuje se Stefan GP umesto Renoa :D

 

 

Red Bull's actions would cause ripples across the sport, however, with 'B-team' Scuderia Toro Rosso also heavily influenced by the movements of its parent company, while even the Austrian Grand Prix at the Red Bull Ring is potentially at risk.

 

:S

 

Zameniće se Austrija velikom nagradom neke tamo Indonezije xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...