Jump to content

Formula 1


kuruz

Recommended Posts

http://www.formula1....014/0/1246.html

 

Lotus' innovative twin tusks solution, with different length elements, will have to be revised for 2015 to comply new regulations aimed primarily at restricting strange and ugly designs.

 

Do jaja, jedan dizajn umesto 4.

Duvajte ga bre, oću da gledam eksperimentalnu izopačenu disonantnu Formulu 1. :haha:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Po ovome jutros bi se reklo. Mogu opušteno pare da se stave na titulu Hamiltona, jedino da mu se nešto desi, ili možda da Honda i Alonso podivljaju do pola sezone (Hondi je dozvoljeno da razvija motor tokom sezone, a Alonso će valjda da skonta u međuvremenu koja je godina? :D).

 

Mada, ja bih mnogo više voleo da Ferrari nešto napravi pa da izdivljaju Vettel i Raikkonen, jebeš Alonsa.

 

Ako ih ne stigne niko, pratiću borbu za drugo mesto među konstruktorima i zabavljaću se... xD

Edited by Demon Seed
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

PRETNJE IZ FRANCUSKE: Reno razmišlja o povlačenju iz F1

 

ZVANIČNO: Otkazana trka za VN Nemačke

EKLSTON: Ni VN Italije nije sigurna

 

RENO: Red Bul laže

 

 

Situacija deprimirajuća.

 

 

Mada mi je još teže da gledam ovog morona kako osvaja titule dok Šumaher vegetira, vozeći na njegovom mestu, verovaću dok sam živ da bi doterao formu da je ostao, 2012. je bio cele sezone bolji od Rosberga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo o povlačenju Renaulta spada u rubriku ''rekla-kazala''.

 

Prije tjedan-dva pričalo se kako će se Renault vratiti kroz sezonu dvije kao tvornička momčad, najvjerojatnije da će otkupiti Toro Rosso.

 

Više upada u oči ove optužbe za laganje između RB i Renaulta.

Ako pukne ljubav, kome će RB? Ferrari će iduće godine opskrbljivati 4 momčadi (pod uvjetom da Manor preživi i da se Haas ostvari), Mercedes već ima 4, Honda je u kurcu (barem za sad).

Edited by Mile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam kol'ko je rekla kazala, jeste takav naslov, al' oni su izbacili zvanično saopštenje u kom su rekli da razmatraju opcije, i da je jedna od njih da se povuku, ako podvuku crtu i skontaju da im ne odgovara da nastave da ređaju loše rezultate.

 

Verovatno bi pregovarali da se vrate Ferariju, kad bi se Reno povukao, sumnjiv je nešto taj Haas, nije mi najjasnije šta se tu dešava, kupili su Marusijin štab, trebalo je umesto njih da upadnu, pa se onda Manor povampirio, verovatno bi RB uspeli da naprave dil sa Ferarijem pre Haasa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Haas ulazi sigurno, oni imaju priličan staž iza sebe u Indy / CART šampionatima. Ja se samo nadam da neće biti novi Caterham / Marussia, nego da će relativno brzo napreduju do tima koji se bori za bodove.

 

Honda će sada kapiram da ostane, skapirali su da su se debelo zajebali kad su se povukli zbog krize, pa je onda "Honda" koja to nije tj. Brawn GP superiorno uzeo titulu. Ali realno ja očekujem tek 2017 da Honda bude konkurentna što se tiče motora. Mada bilo bi OK da malo menjaju ta pravila o motorima.

 

 

BTW gledajte Formula E šampionat, prilično je zanimljivo sa dosta preticanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno su gledali onaj dupli difuzer, češali se i razmišljali kako bi lepo bilo da su napravili dobar motor umesto što su se povukli. :D

Ali ko zna da li bi i dizajn bio isti da je rađeno u konsultaciji sa Hondom, ovako je bogotac koordinirao akciju.

Možda je povlačenje ono što im je trebalo da se osveže, baš su tavorili godinama.

 

Popravili su se dosta sad za drugu trku, ja se nadam da će da nastave, bilo bi zanimljivo kad bi na kraju sezone počeli da se mešaju u podijume. :D

 

A u kom pravcu misliš da menjaju pravila o motorima? Menjaju ih svake godine i pooštravaju mere. xD

 

Gledam Formulu E (Miami <3 xD). Više mi se sviđa što su gradske trke i što formulica lepo izgleda (podseća me malo na Formulu Nippon), nego samo trkanje, bude ponešto zanimljivo, al' je i nekako zajebancija, haotično, nesrećni Heidfeld jedva uspe da ne potroši svu bateriju i završi trku xD

 

Moto GP je majka, prekjuče su me oblivali znojevi poslednjih 10 krugova.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pokušavam da uhvatim (uvek zaboravim skoro) da gledam Indy Car, GP2 i od skoro Formulu E. Toliko o kvalitetu Formule 1 u poslednjih par sezona. Možda jesu zaslužili radom, ali me nervira kad tako Red Bull i / ili Mercedes dominiraju, baš postane dosadno. Treba više sezona kao što je bila 2007 ili 2008. Počinje da mi se sviđa ideja da vodeće u plasmanu dodatno opterećuju da bi ih usporavali. Gneralno ne volim te "veštačke" dodatke, mada ni DRS i KERS nisam gotivio pa je ispao dobra ideja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Brat bratu, posle MotoGPja ovi iz F1 deluju kao obične pičkice... Lepo meni otac priča godinama, a ja neveruem, mrzelo me da se nakanim da gledam... Sinoćne kvalifikacije, ono je van pameti šta se dešavalo u poslednja 2 minuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...