Jump to content

Formula 1


kuruz

Recommended Posts

1. Dženson Baton Meklaren 1h34:09.565

 

2. Sebastijan Fetel Red Bul + 2.100

 

3. Luis Hamilton Meklaren + 4.000

 

4. Mark Veber Red Bul + 4.500

 

5. Fernando Alonso Ferari + 21.500

 

6. Kamuji Kobajaši Zauber + 36.700

 

7. Kimi Raikonen Lotus + 38.000

 

8. Serdjo Perez Zauber + 39.400

 

9. Danijel Rikardo Toro Roso + 39.500

 

10. Pol Di Resta Fors Indija + 39.700

 

11. Pol Vernje Toro Roso + 39.800

 

12. Niko Rosberg Mercedes + 57.600

 

13. Pastor Maldonado Wilijams + 1 krug

 

14. Timo Glock Marusi + 1 krug

 

15. Šarl Pic Marusi + 2 kruga

 

16. Bruno Senna Wilijams + 4 kruga

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicna trka, steta sto perez nije uspeo da obidje i alonsa. da nije napravio onu gresku 5-6 krugova pred kraj, sigurno i bi. peter sauber se rasplakao od srece :)

pre svega mi je drago da su timovi veoma izjednaceni ove sezone. uz standardno jake mclaren, red bull i ferrari (ok, ferrari ima malo problema ove sezone, a boga mi i prosle nije bas bilo najsrecnije) sad su tu i mercedes, lotus, force india, williams, pa cak i sauber koji je danas trebao da uzme pobedu.

kako je krenulo, bice dobra sezona boga mi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Слажем се..и ја сам вазда навијао за Вилнева шмекера, али колико год мрзели Шумија, мора му се одати пошта да је легенда и мајстор овог спорта. Зато ми је и глуп његов повратак и бламирање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебига, легенда и великан спорта јесте, то се мора признати. Али ми је увек био антипатичан.

 

Али зато, један је Мика Хакинен. Какав шмекер ир какав возач са стилом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебига, легенда и великан спорта јесте, то се мора признати. Али ми је увек био антипатичан.

 

Али зато, један је Мика Хакинен. Какав шмекер ир какав возач са стилом.

 

^Potpisujem.

Hill je car. Secam se kako je izgubio titulu '94-te. Kako sam se nervirao onda, jebote. Bas mi je bilo krivo.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgubio titulu? koliko se ja sećam on je stigao šumija zahvaljujući kazni od nekoliko trka zbog širine famozne daske i tek onda se desio onaj sudar u kom je, podsećanja radi šumi prvi odustao, a kasnije i hill, zbog loma ogibljenja. jako volim ove što celog veka to spominju.

 

a vilnev? :no:

 

p.s. pre te kazne skor u pobedama je bio 7:2 za šumija, a hill je pobedio u 3 trke bez šumija i stigao ga do kraja sezone na -1 bod

 

i još nešto, šumahera su takođe ranije te sezone nepravedno kaznili jer je u krugu za zagrevanje obišao pa propustio hilla (koji je imao pol), te je kažnjen i sa stop/go a kasnije i black flagovan, što je kasnije i okarakterisano kao nepravedna kazna

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...