Jump to content

Formula 1


kuruz

Recommended Posts

Ja sam navijao za Alonsa, ali usrali su taktikom i generalno nije ferari imao tempo da se juri sa red bullom, a bogami ni se renoom :) a mora se priznati da je on ipak bio najuravnotezeniji i najstandardniji tokom sezone, ferari je imao sporiji bolid i od rb-a i mclarena, a zamalo titulu da uzme. Ipak, ne moze se reci da je Fetel nezasluzeno uzeo titulu, samo sa tim bolidom titulu su odavno trebali da overe Mark ili on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh kako mi je drago zbog Fetela :) A prvenstveno zato jer je vozio sa mudima, a ne kao picka (da ne navodim ko je ovde vozio kao pica). Drago mi je i zbog Matesica, odnosno jer je covek javno rekao da postuje fer plej i obojici vozaca daje istu sansu, nema onog pederskog propustanja. I pravda je zadovoljena. A smesna scena mi je bila na kraju kad Alonso mase prema Petrovu, garant mu je dovikivao "znas li ti ko sam ja, pa moras da me propustis", a Petrov mu odgovara "brate, ja ne vozim sa Ferari" :)

 

Definitivno titula ide u ruke vozacu koji je najvise zasluzio. Jeste da sam ja od kad pratim F1 u zadnjih 15 godina uvek bio navijac McLarena, ali ovaj momak je zasluzio titulu ove godine i drago mi je zbog njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je Veber skroz razocarao a bogami i iznervirao. Alonso se bar trudio da pretekne Petrova u Reno-u ali jbg. nije mogao, cak je izletao i sa staze, a ovaj ko pickica neka za to celo vreme nije uspeo ni da se primakne Alonsu a kamoli da pokusa da ga obidje iako ima bolji bolid, ja ne znam uopste kako je ocekivao da uzme titulu, da sama dodje kod njega :confused: Imao je srecu uopste da dodje u situaciju da konkurise za titulu i to samo zato sto ima dobru masinu. Da je recimo Kubica, ili Rozberg, da ne spominjem Alonsa i Hamiltona imali takav bolid odavno bi osigurali titulu. Fetelu i ne moze toliko da se zameri jer u nekim momentima nije imao srece, a i pokazao je da je bolji vozac od Vebera, uostalom osvjio je 10 pol pozicija ove sezone. Za mene bi bilo veliko iznenadjenje ako Veber ostane u RB iako ima ugovor, koliko mi se cini. Najvise bih voleo da Kubica dodje umesto njega, to bi bilo bas uzivanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno se slazem!!! A inace, bas sam i ja razmisljao na tu temu i pada mi na pamet da mozda Veber nije namerno hteo da bilo sta pokusa. Video je da gotovo da nema sanse da dodje do plasmana koji bi mu doneo titulu, pa onda kao hajde necu ni da obilazim Alonsa i time pomazem ljutom protivniku Fetelu. Ba da je vrsio pritisak na njega, nego je umesto toga vozio na bezbednoj distanci, dopustajuci mu cak i luksuz da par puta izadje sa staze.

 

Mark Veber definitivno najvece razocarenje, i ja bih voleo Kubicu umesto njega u RBR, uh kakva bi to ekipa bila sa dva takva vozaca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко се сећа Аустралије 94те зна какво је говедо Шумахер. Класичан цигански потез који га је препоручио за класичну циганску екипу. Драго ми је што је ферари све испушио.

Само Вилијамс Рено!!!

Edited by serblackbeard
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Кубица паузира годину дана! што би значило да ће ова сезона бити без њега :no: феноменалан возач. лик у неконкурентном ауту чини чуда.

 

ЕДИТ: заправо, питање је да ли ће уопште више моћи да се врати такмичењима :no:

 

http://www.formula1.com/news/headlines/2011/2/11719.html

 

http://24sata.rs/sport.php?id=89411

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

najvaznije da se on oporavi, da bude dobro, da mu sacuvaju ruku. Sad je takmicenje manje bitno. Samo da covek bude OK jer je dobar momak, pravi sportista. To je covek koji je voleo da se trka, a ne da vozi u krug bez veze i ceka neciju gresku. Da je imao dobar bolid siguran sam da bi bio sampion i to opusteno.

 

Ne mora vise da vozi, samo neka mu spasu ruku i nek bude sve OK sa njegovim zdravljem

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Niko jos nije otkupio prenose, ali nisam iznenadjen, svi cekaju da dodje na red neka "dnevna" trka jer su prenosi jako skupi a nocu i rano ujutro jako malo ljudi gleda prenose.

 

Za sada najbliza je Arena Sport, nadam se da ce otkupiti prava prenosa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад за све остале спортове јурим стрим, јурићу и за формулу. Матер свима, има д' излупам ТВ! Ако је квалитет стрима лош, лепо платим пренос чега год хоћу и гледам.

ТВ :puke:

Радио и интернет :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Kubica se nece oporaviti jos godinu dana, a posle toga pitanje je da li ce moci da vozi

 

Upravo sam odgledao trening. Red bul dobar, narocito Fetel, ali mcLaren je brz, konkurentan je, dok Ferari kurcina, Alonso je 5-ti, ali za 1.5 sekundi iza Fetela.

 

Bice zanimljivo, gume su jako cudne, koliko samo okretanja na stazi, izletanja, a sve suvo i cisto. Sta ce tek biti posle 20-30 krugova. A vidi se da se gume jako mnogo trose, pogotovo na kocenjima. Jedno jace kocenje i zdravo, moras u box na menjanje guma :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljiva trka. Bilo je na ADTHE striming, ali ja sam prespavao pa skinuo sa torrenta i gledao kao covek :D

 

Svaka cast za Petrova, Luis sa ogromnim problemima izvezao do kraja, Fetel vrhunski, vidi se da je za klasu bolji od timskog kolege

 

A Ferari opet stelije. Masa na poceku zadrzavao Batona, borio se kao lud, a onda na keca dao picke Alonzu. I posle ce da kuka. Picka

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...