Jump to content

Formula 1


kuruz

Recommended Posts

Trka za koju treba da se ustane rano ujutru je bila pre 2 nedelje... :confused:

Zbunila si me, jedino ako je 10 ujutru rano, onda se izvinjavam. :D

 

Ustanem ja tako u subotu rano ujutru, da bih saznao kako niko nije otkupio prava, pa ustanem nadajuci se i u nedelju ujutru, da bih shvatio da mi je HRT2 skremblovan, i to bez razloga, jer ni oni ne prenose, pa onda bezuspesno trazio streamove po netu.

 

Ajd mi kazi srece ti, kako bi gledala trku, imas neku foru preko neta, satelitsku, sta?

 

Popizdecu. :no:

 

EDIT:

Hehehehe upravo gledam prvi trening u Maleziji lajv, hvala za link na predhodnoj strani!

 

 

A najvece razocarenje je ovo sto se desilo Kubici, bukvalno je on bio polovina razloga zbog kojih mi se gledala ova sezona, greota je za onakvog vozaca, jebe covek mater, gde da se skrndelja tako, hteo sam da placem kad sam cuo da ce verovatno da ima trajne posledice, iskreno se nadam da ce da se oporavi i da vozi ponovo.

 

 

 

"Not a bad feeling at all, is it?"

Legenda...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja obozavam Sumahera, ali mi je nekako kul sto ga Kobajasi pretice. Mali ionako boluje od hronicnog nedostatka muda, pa kad pretekne Sumija malo se okurazi. Sumaher je ionako tu samo da drzi poziciju tima. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja obozavam Sumahera, ali mi je nekako kul sto ga Kobajasi pretice. Mali ionako boluje od hronicnog nedostatka muda, pa kad pretekne Sumija malo se okurazi. Sumaher je ionako tu samo da drzi poziciju tima. ;)

 

I meni je kul kad neki nov, mlad, vozac cepa (kao Kubica, a ni Kobayashi nije los uopste, imao je blistavih momenata), ali mi nije kul sto se Schumacher vratio da vozi, i vec drugu godinu ne moze da upadne u fazon, sije ga timski kolega, i u par navrata su se naredjali da ga preticu po nekoliko odjednom, a da nisu imali kvalitetniji bolid. Tuga.

 

Ne svidja mi se uopste ovo odlazenje u boks po 3-4 puta da se menjaju gume.

 

 

Ne svidja se ni meni, nije mi jasno sta su pokusali s tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg...nema čovek sada Irvajna,Barikela i ostale nebitne figure da ga guraju ka tituli ...

A ovaj Kobajaši je meni skroz kul lik ... stvarno lud vozač :=)

 

Inače u opštoj nestašici prenosa ja prošao nikada bolje,live stream sa Kultardom i Bandlom kao komentatorima ftw!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg...nema čovek sada Irvajna,Barikela i ostale nebitne figure da ga guraju ka tituli ...

A ovaj Kobajaši je meni skroz kul lik ... stvarno lud vozač :=)

 

Inače u opštoj nestašici prenosa ja prošao nikada bolje,live stream sa Kultardom i Bandlom kao komentatorima ftw!!

 

Mark Blundellom ili Martin Brundleom?

 

a ovo za šumija i ''guranje ka tituli'' - je jednostavno prežvakana tema

Edited by Sale B.C.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
KLUB PRIME NA TOTAL TV-u!

 

05. maj 2011.

 

Od 6. maja, Total TV počinje emitovanje novog sportskog kanal Sport Klub Prime. Novi sportski kanal će jedini u Srbiji prenositi sve trke Formule 1 i to na potpuno nov način: moći ćete da gledate treninge, zagrevanja, kao i dešavanja “iza kulisa”, kao što su provera bolida i provera staze.

 

U okviru “najbržeg cirkusa na svetu”, Sport Klub Prime će prenositi i GP2 i GP3 serije, kao i Porsche GT3 Cup.

 

Pored Formule 1, na Sport Klub Prime-u ćete moći da pratite najbolji fudbal (Premijer liga, F.A. kup), najbolju košarku (NBA, Evroliga), najbolji tenis (ATP Masters 1000 seriju, Vimbldon, Dejvis kup), kao i najbolji hokej.

 

Sport Klub Prime se može pratiti u paketu Plus na 9. kanalu.

 

 

:rockdevil::rockdevil:

 

Ко се венчао са СББ-ом, нема бриге.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja sam gledao, bilo je redno da i Fetela ne kenja onoliko, sve mu je islo na ruku. Batonu svaka cast, navijam za ferari, ali jednostavno im ne ide, sve neki pehovi. A Hamilton, ma koliko ga ne gotivio, skroz je lud, uvek ide do kraja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hamilton je kretenčina-kamikaza, uživao sam u svakom delu njegovog bolida koji je leteo po stazi.

 

Navijam za Vettela, ali sam predosetio da bi Button mogao da bude kec u rukavu McLarena, tako da sam se kladio na njega sa kvotom 7.50 :rockdevil: MADRFAKRS :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hamilton je kretenčina-kamikaza, uživao sam u svakom delu njegovog bolida koji je leteo po stazi.

 

:da:

stupid nigga

 

A Sumaher bi ostao drugi da je imao samo malo bolji bolid.

Kobajasi klasicno popusio, opet nije usao u prvih 5, pih.

Steta za Rozberga.

Kakva trka!

 

Ako se ovako nastavi buducnost formule lezi u raznovrsnijim stazama, prvo voze po klasicnoj stazi pa po jezeru :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...