Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

Не може увек да погоди. Уосталом, лепо каже да се игра нпр. 4/7 или 5/7, не може ни да се очекује да ће све погодити.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvaes, igraj neki hokej, recimo Čikago sutra protiv Nešvila, ili Rendžerse, verovatno ću i ja to, mada retko igram na goste.

 

Mene uvek zanima, jesu to neke utakmice za koje se misli da su nameštene ili šta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, то су утакмице за које има информација о претходним сусретима, повредама, штрајковима играча, форми екипе, времену и доста других фактора.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, znači zdravorazumski :) OK tako i ja pokušavam za hokej i basket, ali ne može se reći da je uvek dovoljno. Evo jedan tip onda, u Nemačkoj je trenutno hladno do jaja, ali za vikend se vreme prolepšava i konačno počinje da dolazi proleće, vreme bi trebalo da ide u prilog golovima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bas odigrah lavove predloge + Mocart kladionica (gde ne bih pogodio ni singl na 1,01 kvotu) = pusiona...mada dobro ubode onaj Kluz...to samo da je rekao, igrajte singl, tipa 60-70% prolaznosti...stavio bih svih 20000 sto sam ustekao + 40 evra, pa kud puklo

 

Samo Balkan Bet, peljesi Covica i cigane :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имао је 4/6 и 5/6 пре неки дан. Јеби га, фудбал је увек зајебан. Пре неки дан је ставио кеца на неки пар из друге аустријске, квота била 2.7

Поведу уредно 1:0 у 10-15. минуту и онда пљас, црвени картон и заврши се 1:3

Али увек је најлепше добити паре на фудбалу.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je najgore, sto ne znas koji je par siguran...on ce nekad, kao npr u utorak pogoditi 5/6...nekad 3/7...nekad 1/7, kao danas...trebao bi bar da izdvoji, tipa - ova dva ili tri para su najsigurnija, igrajte singl ili vezite sa necim...druga dva su manje sigurna, itd itd

 

Jbg, u neku ruku nisu lose te kombinacije preko sistema, ali uglavnom kad igras 3/5 ili 4/6, pogodis maksimalno 3 odnosno 4, cime samo mozes da povratis to sto si ulozio...u najboljem slucaju - pogodices 3/4 ili 5/6 i opet nije neka suma, a kvote prilicno zajebane...da sve pogodis - verovatnoca toga se meri u promilima...sta znam, ko voli nek izvoli, ja vise ne igram to sranje :haha:

 

Lako cu ja da sastavim 5-6 parova laganica, nego meni fale 2-3 jace kvote da pojacam dobitak...kacam alav :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odigrao sam ova tri para što je lik stavio, ali čisto 1 1 1, kakvo poluvreme, previše nepouzdano, i promašio je Ried, vodili su 2:0 na poluvremenu. Videcemo sta ce uraditi Nancy :)

 

И шта сад кажеш? :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super :) Na 3 evra dobio nazad 20 :) Nego, čitam mu komentare na stranici, ne mogu da verujem koliko su neki ljudi bezobrazni, znači lika napadaju kao da im on uzima pare, kao 'e rekao si da će biti iz X u 1, konju jedan nije mi prošao tiket', svi igrali sva tri para bez sistema i još svi stavljali X/1 i 1/1 da bi ukupna kvota bila oko 40, i onda ovaj kriv što je Ried vodio na poluvremenu :haha: E jesu ljudi alavi :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda je jasno da je prelaz uvek za hrabrije :D Evo ja večeras čekam pobede Vankuvera, Finiksa, malo rizikujem na dva gola Quilmesa i kvotu preko 2, tu su Rendžersi, hendikep na Bruklin (btw bet365 ima do jaja opciju da sam biraš hendikep, tj. nema samo jedan ili dva, već nekih 30-ak komada). Sutra ću opet pratiti ovog lika na nekoliko parova, nadam se da će posle ove noći biti nekih novaca kojima će se moći raspolagati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni prosao qpr 1x, posle crvenog kartona ocekivao sam da ce kiksnuti. uopste mi nisu mi jasni, toliko pojacanja doveli a ovako ocajno igraju. isto k'o anzi iz mahackale koji ne moze za 98 minuta da uvali jedan pisljivi gol nekoj balvaniji iz krasnodara.

 

btw, koliko sam ispratio Lav danas izdominirao 0/7 :)

Edited by Geralt of Rivia

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...