Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

субота добио недеља пуко понедељак добио јуче пуко данас добио

овако мудар какав јесам схватам да се сутра зло спрема па чекам викенд

јеботе ово отворио сајт на 3 секунде јутрос у журби и боље изађе него кад промислим лепо

tik.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja retko igram baš velike kvote, tipa gg I&II, ali lepe fikseve često hvatam, a padam na budalaštine.

 

I nikako mi ne ide basket, a rukometu, hokeju, američkom fudbalu itd. ne mogu ni da priđem. Samo fudbal.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene najbolje ide americki fudbal, ali ove sezone sam potpuni raspad. od 9 kola sam jednom uzeo kintu i to neku sicu. fuzbal igram ako ima dobrih parova ili kad imaju neke dojave, u ostalim sportovima isto padam. lose me ide kladza u poslednje vreme, definitivno trebam malo da oladim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

GG je moja omiljena igra rekao bih. I ja sam igrao danas Ferencvaroš singl. Otvorio sam ovde bet365 račun pa igram ili singlove ili po dva para. Za GG su idealni Mađari, Česi, Danci npr.; Belgija i Holandija se podrazumevaju, ali tu kvote nisu toliko fine. Predlažem vam da bacate opklade na Aarhus, npr. na 2+ golova za njih, imaju centarfora koji je podivljao, ima 12 golova na 13 utakmica, i redovno daju po 2 ili više golova, a kvote nikad ispod 2.00. Juče taj lik nije igrao, ali opet, 4 gola u gostima, a kvota na 2+ bila 2.20. Valja tako pratiti u kakvoj su formi ekipe, pa ako neko ima neku koja igra posebno dobro u poslednje vreme, ili neku koja je sranje, neka preporuči. Hteo sam igrati dvojku na Getafe, i zajebao se što to nisam uradio, jer Bilbao stvarno igra očajno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ЈУче је све живо дошло ГГ - обе у Француској, све у Немачкој и Енглеској, само по једна није у Италији, Шпанији и Холандији...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Italiji je od 8 utakmica samo 3 završilo sa golovima na obe strane :) Ne kladim se na njihovu ligu skoro uopšte, jedino Romu igram GG ili 3+. E da, primetiste li kako Heracles cepa u Holandiji? 15 golova su postigli na prethodne 4 utakmice, a primili 9, uspeli su dvaput da ne pobede kada su postigli 3 gola xD U Argentini imate Belgrano koji kod kuće dobija utakmice sa 1:0, isto tako i Lanus, kada igraju kod kuće teško primaju golove, Belgrano je primio samo 1 u 6 utakmica, a Lanus 2, dok su i Newells Old Boys kod kuće primili samo 1 gol. Za argentinsku ligu su dosta visoke kvote, ali deluje kao da na npr. ova tri kluba može da se igra nekakav clean sheet, ili sigurna pobeda, nemam pojma kolike su kvote za te igre, ali za sigurnu pobedu u Argentini mora biti preko 3.00. Odigrao sam juče na pobedu Belgrana i na dva gola River Plate protiv Boke, koja se pogubila ove sezone :)

 

Danas ću igrati Horsens-Kopenhagen GG, Brann-Lilestrem 2+ golova na domaćina i Hammarby-Trelleborgs isto 2+ na domaćina, za ostalo ću razmisliti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Погреших, не знам откуд ми то кад сам имао и Наполи и Јуве на тикетима. :haha:

прошао ми и други тикет који сам одиграо из зезања кад је дошао први:

 

Наполи - Кјево 1

Атлетико Мадрид - Осасуна 1

Есторил - Порто 2

Мајорка - Реал 2

 

Смешне паре, 850 динара на 250, нисам ни гледао која је квота, а после ме мрзело да појачавам.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako su i Boku dobili :D Uglavnom utakmice dobijaju golovima oko 70. minuta, onako kvarno, golovima glavom npr., kao sinoć :) Ovaj bet365 je super sajt, fine su im one grafike na kojima piše i koliko ekipe imaju udaraca na gol, napada, opasnih napada, a kada se registruje onda mogu da se gledaju strimovi utakmica, legalno :)

 

Nije loša taktika to igranje sigurnih utakmica, što da ne. Te četiri što je Kuruz igrao skoro da nisu mogle završiti drugačije. Porto je imao problema, i ja sam igrao na njih, ali 2+ golova, i nisam bio posebno zabrinut posle prvog poluvremena, i lepo su bez većih problema dali dva gola, čini mi se u samo par minuta. Očekivao sam da Napoli bude ubedljiviji, ali realno Kjevo nije uradio ništa na utakmici, branili su se koliko su mogli, ali po statistici deluje kao da nisu ni prismrdeli protivničkom golu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сваког викенда свашта делује сигурно, али увек има глупих изненађења. Није једноставно све то потрефити, мени се неколико пута ове године десило да паднем 1 пар од 4, сваки пут је био тикет од 2500-3000 добитка на уложених 500 динара. Ево, последња два таква сам имао кад је Интер код куће изгубио од Сијене, а Болоња играла нерешено са Пескаром, иако је имала играча више. Успели су и пенал да промаше.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...