Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

Ja sam igrao dva gola za Ruse, kvota 2.35 iz nekog nepoznatog razloga, Horn-Vatens 3+, Fredericia-Esbjerg 2, 3 gola na SAD protiv velike reprezentacije Antigve i Barbude, i moćne Islanđane Breidablik protiv još moćnijeg niželigaša :D Esbjerg pobedio, Horn vodi 2:0 nekih pola sata pre kraja utakmice, Rusi očigledno vode 2:0, Islanđani tek počeli, Ameri igraju posle ponoći. Islanđani upravo poveli :)

 

Apdejt: 3:0 za Horn, tri gola u dvadeset minuta, a moćni Breidablik vodi 2:0 posle pola sata igre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam igrao na jednom tiketu Nemce 2+ golova (2.10 kvota) a na drugom obe utakmice po 3+, pa šta bude. Nekako mi nemoguće da Nemci neće dati dva gola, imaće verovatno veliku podršku iz publike, a opet se pozivam na prijateljsku, ali Portugal da izgubi od Turske, na Lužu, i primi tri gola, sa najjačom postavom, ej. Sve mislim da Nemci mogu i više od dva da uvale, možda 3-4 komada. Ne razumem se u fudbal, pa bi bilo dobro da mi neko kaže da je ovo OK što sam igrao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Napokon sam pre koji dan napravio onu mocart karticu, probao danas live bet, i fino pogodio tri live tiketa, sve igrao u drugom poluvremenu, na jednom sledeći gol Španija i sledeći gol Italija, na drugom golovi, za Španiju >0.5 a za Italiju >1.5 i na trećem tačno golova Španija 1 a Italija 2 :D Naravno, pošto sam prvi put igrao, sve je bilo po 100-150 dinara a dobitak negde 1200 ukupno. Malo ipak iritira što čim se promeni kvota sajt javlja grešku 'kvota je promenjena, probajte ponovo', a nisam siguran da sam video opciju da automatski prihvatam te promene kvota, pa ima li uopšte takva opcija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ti neka odbojka za danas:

 

Austrija - Holandija H2

Slovacka - Danska H1

Rusija - Japan H1

i moze Portugal - Nemacka H1, dali su +2.5 na Portugalce, mislim da mogu da im otkinu bar jedan set. Ako ne to onda prvi set vise poena (vise od 45.5)

Share this post


Link to post
Share on other sites

>45.5 prvi set :D Mada ne deluje ni kao da će uzeti set neki, baš ih onako šiju :) No nema veze, baci i koju preporuku za sutra, dobro ti idu ovi hendikepi :)

 

Jbt jobara ono bila kvota 3.00 na 3 seta o.O A ovu Kerber sam primetio da jako dobro igra u poslednje vreme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj livebet baš i ne radi nešto. Pogodio sam, lepo stoji zeleno, a nikako novac da mi se prebaci na račun, da lepo mogu ljudski da ga uložim još par puta za sledeći gol Nemaca, a sajt ne funkcioniše kako treba evo već više od pola sata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Austrija-Češka nisam stigao da odigram, Portugal i Holandija prošli, čekam još SAD ujutru :) Imao sam i sreće da ne stignem da odigram hendikep na Kerber, pošto je izgubila jedan set :D Ali sam zato odigrao Rodika i Petrovu ;) Polako novce skupljam da mogu malo više da uložim.

 

Igrao sam usput i malo Brazilce i kakva se tamo čuda desiše... Goias gubili 1:3 kod kuće od Vitorije, do 67. minuta. A onda, tri gola, 67., 77. i 87. minut i pobeda 4:3. A kladio sam se na Criciumu, da će dati 3 gola. Situacija delovala sumorno na poluvremenu, bilo 0:1 za goste Ipatingu. Onda 1:1, pa u 84. minutu 1:2. A onda u 91. i 93. minutu dva gola za Criciumu i na kraju 3:2 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

60. minut je granica za racunanje kvote 1 :D sad jebem li ga, zavisi kako kladionica odluci...

 

Vidi na mozzartovom sajtu ako si igrao kod njih, oni stavljaju kvote koje su prosle...

 

@edit, na mozzartu pise da je kvota 1...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Da li postoji kod nas kladionica koja ima u ponudi online kladjenje? Npr. pre par godina sam se tako kladio u Meridijan-u. Znaci, uplatim pare na racun kod njih i kladim se dok ima sredstava na racunu, a kad hocu da podignem potrebno je da najavim dan-dva ranije. Mozzart nema...

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...