Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

I nije neki dan za sportsku prognozu. Evo ja igrao NBA

 

Vašington-Orlando 2 (hendikep +1.5)

 

Dalas-Sakramento 1

 

Klivlend-Šarlot 1 (hendikep -6.5)

 

Čikago-Njujork 1 (hendikep -6.5)

 

Orlando i Čikago su oni mocartovi 'dodatni hendikepi'. S obzirom na to da Vašingtonu fale neki igrači, moglo bi biti dosta više poena razlike nego ovih jadnih 1.5, ali Orlandu neće igrati Howard a i ekipa je u rasulu posle gluposti i skandala. Klivlend, ako bude igrao kao prethodne dve utakmice što je igrao, ima da ugazi Šarlot jako. Čikago jeste izgubio prošlu od Knicksa, ali neće Entoni opet imati preko 40 poena, kao što neće Rouz opet odigrati loše. Ali, na kraju krajeva, igre na hendikep nikad nisu nešto posebno sigurne :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ИДЕМООООООООООООООООООООООООООООООООО!!!!!!!!

 

Ево, за брата Благоја неки моји типови за сутра.

 

RKC - PSV 2

LEGIA - ARKA GOYINA 1

VALENCIA - VALLECANO 1

ZORYA - METALURH D. 2

RODA - FEYENOORD 3+

NAPOLI - ATALANTA 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

људи кажу да ће Голден Стејт сигурно да изгуби, пошто хоће да задржи право да бира првог пика са драфта

квота је 1.8

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne spamujem NBA temu, baciću ovde kao neke preporuke. U suštini, dosta plejof ekipa igra danas, neke znaju na kojim mestima završavaju regularni deo sezone, neke ne. Ove prve možda odmore neke igrače, ali to je uvek kocka i ne zna se dok ne počne utakmica. Tako će Čikago u Indijani verovatno izvesti najjaču postavu, dok će Indijana 'možda' odmoriti neke igrače. Ja bih recimo igrao na Vašington, koji gostuje Klivlendu. Nene se vratio, Vizardsi imaju 4 pobede u nizu, 6 od poslednjih 8 su dobili, i tu su pobedili neke od najboljih ekipa, možda oslabljenih, ali svejedno, pobediti Čikago i Majami, to je za respekt. Kvota na Vašington je 2.10 :da: Dalje, Njujork-Klipersi. Klipersi igrali sinoć, ali glavna je fora što najverovatnije igraju bez Paula. Pored toga, Entoni dominira, nema njega ko da zaustavi u Klipersima, ima da im se sprda sa odbranom i ubaci gomilu poena. Grifin je dobro igrao protiv Knicksa, ali sada su tu i Chandler i Stoudemire, a neće biti Paula, pa kontam da može da se pozdravi sa nekom dobrom partijom. Igrao bih verovatno i na San Antonio protiv Finiksa. Finiks izgubio šanse za plejof sinoć, Hill povređen, Nash sinoć dosta igrao, verovatno večeras neće igrati, Frye povređen. Spursi igraju i sutra, ali protiv Golden Stejta, verovatno će večeras igrati glavni igrači, a sutra će ih Pop odmoriti. Od ostalih, kad bih pogađao - Orlando (ali jako mala kvota, a rizičan hendikep, jer je Orlando kanta), Filadelfija (neće imati Iguodalu, ali Milvoki ima gomilu povređenih, među kojima je i Ellis, a i nema neku želju za igrom, dok Filadelfija može da prestigne Njujork nekako do kraja), OKC (ali može biti neizvesno, bez Hardena će biti opet) i Čikago eto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok ima dežurnih sportskih stručnjaka da pitam nešto :) Nisam nešto mnogo igrao sisteme, ali otprilike sam svaki put dobio neke novce, pa sam eto odigrao i danas jedan 6/7. Uglavnom, jedan meč je predat, pa je tu kvota 1.00. E sad mene zanima, ako mi prođu preostala dva meča (pošto su još ona 4 prošla fino), da li imam 7 dobitnih kombinacija (gde mi je u svakoj taj 1.00), ili jao meni samo jednu (u kojoj se uopšte ne pojavljuje taj par)? Ili mi se možda sistem pretvara u 5/6? :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekam Čelsi - QPP 1 za 6000 sutra, uplatio sam 200. Kvota je 1.4, nisam pametan da li da branim. Šta vi mislite?

 

Uhvatio sam

 

Levante - Granada 1

Šalke - Herta 1

Sosijedad - Santander 1

Maritimo - Porto 2

Celul - Kluž 2

Torino - Krotone 1

 

samo mi Čelsi ostao, najmanja kvota na tiketu

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam neki ljubitelj pozivanja na tradicije i slično, ali stoji da u utakmicama sa londonskim protivnicima nisu pobeđivali, bar ne u ligi. Ipak, QPR nije Totenhem i nije Arsenal. Then again, nemam pojma o fudbalu :bigblue: Ako St. Louis i LA odigraju na manje od 6 golova i ako Indijana dobije hendikepirani Orlando sa 7 ili više razlike, dobijam otprilike četvrti tiket u isto toliko dana. Ima li neko nekakve preporuke za neke popodnevne mečeve sutra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čelsi - QPR 1 :mrgreen:

 

Je l' sutra finale NLB lige? Tu treba igrati na Makabi ma koliki hendikep bio.

 

Fenomenalno, neće biti rukovanja pre početka utakmice zbog toga što u QPR igra Anton Ferdinand kojeg je Teri vređao u prvom delu sezone, postupak povodom toga je još uvek u toku. Dakle, atmosfera će biti naoštrena.

 

Čelsi je ove godine igrao loše mečeve protiv timova iz Londona, ali QPR je ove sezone na gostovanjima skupio ukupno 11 bodova i po tome su najgori u ligi.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...