Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

Za danas:

tiket 1:

 

Bilbao - Manchester tm22+

Udine - AZ 1

PSV - Valensija TM12+

Manchester City - Sporting 0-2

Hanover - Standard 1

100 din uplata = 3786 din

 

tiket 2:

 

Bilbao - Manchester gost u drugom poluvremenu daje dva gola

Hanover - Standard domacin PP 1+

PSV - Valensija domacin PP 1+

Uduneze - AZ domacin PP 1+

Besitkas - Atletiko gost PP 1+

Salke - Tvente domacin 2P 1+

100 din uplata = 3279 din

 

Glupi PSV :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako igrate NHL, ovih dana Pitsburg, LA, Florida, Čikago su ekipe koje trenutno igraju najbolji hokej. Od nekih jačih ekipa koje se muče tu su Detroit, Boston, Vankuver, dok npr. San Hoze već neko vreme gubi sve utakmice sa konkurentima za plejof mesto, kod kuće, u gostima, nije uopšte bitno. Još jedno iznenađenje je npr. Bafalo, videli da mogu u plejof pa počeli da igraju :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хтео сам Бафало да ставим за вечерас, али сам их избацио. Питсбург је луд, имају 12 победа у последњих 13 утакмица. Синоћ добише Винипег са 8:4. :lol:

 

@ГБД: Отприлике тако некако. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mancester - Fulam 1 (1.25)

 

Red Vingsi - Kolumbus 1-1 (2.15)

 

Ivanovic - V. Vilijams 2 (2.30)

 

Azarenka - Cibulkova 1 (1.03)

 

 

 

 

Na 500 dindzi = 3200 (BalkanBet)

 

 

 

 

Igrao sam za 700 neke smesne kvote (4.8 ukupno ispalo), ujebase me Steaua i Cikago, ste reci koju posluku porati

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реал 2

Бран 1

Адмира 1

Бордо 1

 

на 500, 3000, али курац, обори ме јебени Бордо у надокнади

пичка им материна распала

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako Portland pobedi Nju Džersi, biće kod mene pogođen živčani tiket :bigblue: Boston-San Antonio igrao 1 sa hendikepom +1.5, rezultat 86:87. Naravno, Boston gubio i sa 15 razlike i stizao u drugom poluvremenu :haha: Igrao sam i Milvoki-Klivlend 1 sa hendikepom -8.5, konačan rezultat 107:98 :haha: Milvoki vodio celu utakmicu 15-20 razlike i dozvolio protivniku da dođe do -6 pri kraju utakmice userima od 4-5 trojki zaredom :mrtav: Hteo sam da igram i moje voljene Reptorse, vidim da su u velikom usponu forme. Ne da su uspeli da izgube sa manje od 7-8 poena, koliko je već bio hendikep, već su pobedili u gostima Filadelfiju sa 21 razlike :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reptorsi gube bez problema, Pistonsi gube bez problema, na tiketu imam još Juta-San Antonio odigranu dvojku sa hendikepom -0.5. Sve bi to bilo super... da igraju Parker, Dankan i Đinobili :haha: Umesto toga, nijedan od trojice nije ni doputovao u Solt Lejk. Ostaje da se vidi da li odmorni Jackson i Blair, koji nisu igrali juče, zajedno sa mladim nadama mogu da pocepaju umornu i desetkovanu Jutu u gostima. Sumnjam, ali nadam se da mogu :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...