Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Рединг - Тотенхем 2

Евертон - Њукасл Х2

Реал - Сити Х

Јунајтед - Галатасарај 1

Малага - Зенит 3+

Шахтјор - Нордсјеланд 1

Динамо - Порто 2

 

Мислим да је била нека друга текма уместо ове две, али не могу да се сетим која.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja ću večeras malo, nisam se kladio neko vreme (kratko :D )

 

Coritiba-Santos GG3+

Ponte Preta-Botafogo GG3+

Real Garcilaso-Leon De Huanco 1

Juan Aurich-Alianza Lima 1

Bella Vista-Penarol tm2 2+

 

Sve to deluje lepo i super dok ne krenu utakmice :D

 

Elem, Santos ove sezone očajan, ali, samo kad ne igra Neimar, bili su očajni dok je bio na olimpijskom turniru, bili su očajni pred prijateljske i kvalifikacione utakmice kada ga nije bilo u ekipi. Čudo kako od jednog igrača može toliko da zavisi igra ekipe. E, večeras igra, a Coritiba je ekipa koja je najviše igrala 3+ u ligi (17 puta na 24 utakmice) i u dobroj je formi, pa očekujem da će da prođe.

 

Posle Coritibe u tom 3+ segmentu slede Botafogo i Ponte Preta, koji igraju večeras. Botafogo je upao u neku krizu kada je došao Seedorf ali su se oporavili i sada idu njihove klasične utakmice gde padaju golovi na obe strane, posebno u gostima (36 komada u 11 utakmica), a ohrabruje što je Ponte Preta u poslednje tri utakmice primila bar po gol, i to od slabašnih ekipa (Portuguesa, Figueirense, Atletico Goiaiense).

 

Garcilaso blago meni 15-1-0 kod kuće, valjda nisam toliko nesrećan :)

 

Juan Aurich imaju 5 pobeda u nizu kod kuće, poslednje su bile dosta ubedljive, i imaju dobre rezultate protiv Alianze u skoroj prošlosti.

 

Penarol odavno nije ovom protivniku dao manje od 2 gola na utakmici (a prošle sezone su u gostima davali 3 gola po utakmici o.O). Jeste da je Bella Vista 'dobro' počela prvenstvo, ali sve protiv jadnih ekipa. Možda se predomislim i stavim tu GG, videću još, a možda i izbacim ovu utakmicu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pocela NFL sezona, red bio da se baci po neki tiket:

 

Eagles - Ravens 2

Rams - Skins 1

Bengals - Browns 1

Dolphins - Raiders 2

Jaguars - Texans 2

Panthers - Saints 2

 

Sto se fuzbala tice igrace se liga sampiona vidim ima zanimljivih tekmi. I javljajte neke dojave ako imate iz tih karabanana liga. Ortak pre neki dan uzeo kintu na rumune, kaze ima neke insajdere pa ako opet bude nesto postovacu ovde.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam da stavim gg na Rendžerse i Queen of South, igraju neki kup u Škotskoj, a obe ekipe su baš efikasne, mislio sam i na Malagu i Zenit ali Zenit kući izgubio bez gola, ne verujem im. Staviću verovatno na Dortmund i na Bolton.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...