Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

Ostavio sam nešto sitno na mozzart računu, i odigrah sinoć gol na Den Haag (bilo 1:1), tm12+&GG na Criciumu (dva gola domaćin i gol-gol, završilo 2:1) i GG na Boa-Parana (isto 2:1). Sad raspolažem sa 1500 novaca, a igrao sam sad Kineze, ove u 9:30, jednu GG a drugu 2+ golova na Šangaj. Prva možda prođe, ali Šangaj gubi 2:0 na poluvremenu, uzdam se u Drogbu koji daje golove otprilike na svakoj utakmici. Vraćam se posle sa nekim preporukama, danas se igra u Brazilu, baciće se neka opklada sigurno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, user. Šangaj dao gol u 89. minutu (hvala Drogbi), ta završava 4:2, a Guoan dao počasni gol u 86. minutu za izgleda konačnih 3:1. Kvote bile 2.50 i 1.60, na uloženih 261 novaca dobitak 1044 :) Idemo dalje, na redu su Japanci.

 

E da, savetujem vam da igrate malo rusku ligu. Kvote za 3+ ne idu ispod 1.80 a većina utakmica završava sa bar 3 gola. GG je isto fina opcija, mislim da nisam video da bude ispod nekih 1.70 kvota.

 

E da, evo jedna dojava sa lica mesta. Dosta utakmica nemačkih nižih liga je otkazano, moguće da će biti još toga u toku dana, tako da nemojte da preterujete sa Nemcima. Na severu pada jaka kiša, a u ostatku zemlje su najavljeni olujni vetrovi popodne i uveče, konkretno ovde u Lajpcigu preko 100 km/h :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

А што увек на један уплаћени тикет дође 6 људи који предвиђају шта ће зајебати?

Ако је до оног ЕСАМ РЕКО вероваћу ти да си знао, не мораш унапред.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Атл. Мадрид - Малага 3+ (2:1) 1.70

Наполи - Удинезе 3+ (2:1) 1.90

Ливорно - Специа 1 (1:5) 2.10

Спарта - Острава 1 (2:0) 1.35

Брашов - ЦСМС 1 (1:0) 1.40

Хелсинки - Хонка 1 (1:0) 1.45

Бран - Хонефос 1 (3:2) 1.50

Сијетл - Портланд 1 (3:0) 1.45

 

Укупна квота 40.43

 

ПА ДОКЛЕ ВИШЕ НА ЈЕДАН ПАР ЈЕБЕМ МУ МАТЕР :udri: :udri: :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

пре две године је мени другар из Рашке јавио да ће доћи 2 на Торино - Вићенца

ја разгласио по дому и својима, свако из дома опет својима и тако даље, написао на ЈФ форуму

 

дошло 2:1 (0:1), одрали смо кладионице широм државе

буразер ставио хиљадарку, узео 28000

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene ne ide nista u poslednje vreme. NFL sam nekad hvatao iz kola u kolo, sad pucam minimalno na 3 tekme svaki put, sve neka abnormalna iznenadjenja da ne poverujes. Fuzbal mi ponekad udje, uglavnom uzimam neku sicu fazon za tepsiju pizza bureka i jogurt od 1l. Nesto gledam da se prebacim na neki tenis ili one Panama, Peru, Nikaragva lige sto Stolet igra pa me mozda krene. Nevjerica kakav sam maler postao u poslednje vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...