Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

Ma u stvari jeb'o im pas mater, neću da branim. Ako posle ulaska u finale LŠ ne mogu da pobede ove nesrećnike, onda nek se nose u kurac. Treba im pobeda, Njukasl je uništen danas i još uvek imaju šanse da se dokopaju kvalifikacija za LŠ.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

нисам бранио, срећом, пошто их убише 6:1

namestaljka!

 

samo argentince i turke priznajem.

 

6000 на 200 динара, сасвим лепо

eto, sada možeš kapital investirati u šampionski prsten indijane, u duhu iskusnih berzanskih mogula.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово сам ухватио дојаву од ортака, не знам колико је проверено. У 6 почиње прва текма.

 

Altach - St. Polen X-1

Clermont - Sedan X-1

Brasov - Vointa X-1

Warta - Dolcan 1

 

Пробаћу за неку сићу, па шта буде. Око 220 је укупна квота у Моцарту.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух, ако мислиш да играш да они дају 2+, онда не знам. Чврста је Сијена кући, ретко кад на тим утакмицама пада много голова. Али, што се тиче фудбала, најбољу статистику можеш да нађеш овде или овде, па се посаветуј са тим сајтовима. ;)

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, otprilike da li će prevagnuti to za malo golova Sijene kod kuće, ili to što Parma ima 5 pobeda u nizu i 2+ u 9 od poslednjih 10 odigranih utakmica (samo protiv Udinezea 1-3) :haha: Neka ide život, igraću to i neke golove za Holandiju za neke sitne pare. Večeras NBA i Majami, Filadelfija, Boston, za hrabrije i Denver, Lejkersi očajni u gostima, i lepo su ih ovi nagazili 99-84 prekjuče. Fini su ovi dodatni hendikepi u mocartu, kvote 1.60 na favorite, sasvim prihvatljive razlike u poenima. Dobra je prilika i NHL, Devils-Flyers bih igrao 6+, kvota je 2.05, a moooožda i nerešenu, 3.70 kvota, prethodna utakmica je završila 3-3, a tad sam igrao i 6+ i X :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја бих ризиковао са двојкама на Сити и Милан. Кад ће, ако не сада? А за Њу Џерси - Филаделфија бих ставио само 6+. Имам неки осећај да ће тешко бити нерешено. Али доста голова би требало да буде. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobih spamcinu juce

U cilju promovisanja naših usluga obaveštavamo vas o nameštenom fudbalskom meču za koji garantujemo uspešnost 99%.

 

Meč: Villarreal B vs Las Palmas

1x2 tip: 2 - Las Palmas

kvota: 3.05

ulog: 10/10

 

Meč: Villarreal B vs Las Palmas

HT / FT tip: 2 / 2

Kvota: 5.40

Ulog: 10/10

 

Meč: Villarreal B vs Las Palmas

Ukupno golova: over 3,5

Kvota: 2.90

Ulog: 10/10

 

Liga: Spain - Segunda

Vreme početka meča: 18:00 05.05.2012.

 

razmisljao sam dodem da se kladim,al posto sam dokazani baksuz,da sam odigrao,posrao bi im se u zivot....sledeci spam mail bi glasio "U cilju promovisanja naših usluga obaveštavamo vas o nameštenom fudbalskom meču za koji garantujemo uspešnost 69%,al iskreno vas molimo da ne igrate"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prođoše oba tiketa, kvote između 12 i 13 :mhihi: Igrao sam ovako nešto:

 

Sijena-Parma tm2 2+ (gost 2+) 2.35

 

Ekselzior-PSV bar gol u prvom i bar dva gola u drugom poluvremenu 1.72

 

Venlo-Tvente gg3+ 1.64

 

Roda-Utreht gg 1.40

 

Herakles-NEC gg 1.40

 

Herenven-Fejnord gg3+ 1.59

 

Vitese-Ajaks 3+ 1.40

 

Neke za koje sam bio baš siguran sam okačio na oba tiketa :) Hvala Holanđanima što su se raspucali, pogotovo Herakles što je uvaljao gol pri kraju utakmice, kao i legendarnoj Parmi koja je postigla drugi gol u poslednjem minutu utakmice :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...