Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1474-7739968-962

 

Иначе, није ми тикет уопште овакав био, него сам на брзину морао да мењам јер сам 5 минута закаснио на другу холандску лигу. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima svašta fino, ali čuvajte se, za Minesotu npr. moguće da neće igrati Love i Rubio, a ako se to desi biće sigurno manje poena nego što oni obično postižu. Bez njih dvojice, ne bi me čudilo ni da Nju Orleans pobedi, pa mislim da ću se zadovoljiti hendikepom (-9.5) i igrati dvojku, ako se uopšte odlučim za tu utakmicu :mhihi: Igram sigurno jedan tiket sa onih pet pobednika koje sam naveo :da: Imajte na umu da se približava plejof i da ekipe koje se za njega bore neverovatno kidaju da bi poboljšale plasman. Tako su na istoku zalet uhvatili najviše Bafalo i Tampa, a na zapadu Dalas i Kolorado. Svi oni danas igraju, ali možda je malo rizično za Bafalo, igraju u gostima protiv Otave :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, konj zakasnio da uplatim tiket na kome sam imao Pitsbrug, koji već vodi 4-1 protiv Bostona, a fina kvota, 2.15. Na Kalgari je 2.30, a Minesota igra bez oba golmana, moraće trećeg da dovedu, trebalo bi da bude veselje :haha: Zanimljiv stat za Čikago - njihov golman Emery protiv Kingsa ima skor 10-0-1 :mhihi: S druge strane, golman LA Jonathan Quick prethodne dve utakmice nije primio gol protiv Čikaga :bigblue: Na kraju sam igrao 0-5, a na impossible tiketu keca na Čikago. Zanimljiva je i utakmica Nju Džersi-Filadelfija, na pobedu Filadelfije kvota 2.70, a oni su otprilike pored Vankuvera najbolji u gostima, i trenutno imaju 5 vezanih pobeda, pa ko voli nek' izvoli :) Od ostalih Vašington, Rendžersi, Florida, St. Luis, sve deluje prilično sigurno, ali nešto će sigurno da se sjebe :lol:

 

U NBA slabo šta igram, ali eno Raptorsi su šansa, vratio se Barnjani juče, ali igra je žalosna, ne verujem da će to ispraviti danas, verovatno gube od Milvokija. Memfis će verovatno dobro odigrati protiv Denvera, imaju 9 pobeda u poslednjih 11 utakmica, a dobili su Denver već dvaput ove sezone, obe gusto, pa je možda bolje igrati sa hendikepom koji je -6.5, mnogo mi je to, s obzirom na to da je obe utakmice Memfis dobio sa 3 razlike, a ovamo se prognozira da će Denver dobiti sa 6-7 :confused: A ovaj Orlando više nikad neću igrati, sećam se da sam 4 puta promašio ishode njihovih utakmica, a dvaput je jedino to bilo promašeno na tiketu; najgora ekipa za klađenje :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce me sjebao Calgary za neku sicu, u poslednjoj trecini ubacili 6 golova ja igrao 0-5. Odigrao sam jos jedan NHL tiket, i fazon zajebem se umesto da stavim 1 na Pittsburgh greskom napisem 2 na Boston i samo tu puknem na tiketu :udri: Ko mi jebeno kriv kad nisam pregledao tiket nakon uplate, a uhvatio sam LA u gostima, Devils 1, Calgary 1, Washington 1 i Florida 1.

 

Nece me kladza ove godine, pa da ga jebem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zajebali Rendžersi, igrao sam keca a bilo 3-3, i oni u produžetku, posle 6 (!!!) sekundi postignu gol za pobedu :lol: Nije bilo loše, skoro sve što sam tamo ispisao prošlo, 10/12 komada, zajebao sam Filadelfiju i pobedu Čikaga protiv LA. Večeras se gleda Bafalo i čeka njihova pobeda nad Montrealom, 0-5 golova u utakmicama Kolorado-Anahajm i Finiks-Nešvil, a u NBA sam igrao na Milvoki (izgleda da za Nju Džersi opet neće igrati Vilijams, što bi značilo automatski poraz verovatno), Nju Orleans, Jutu (Detroit ih nije pobedio u Solt Lejku skoro 10 godina) i Čikago, sve bez hendikepa, fina kvota 19.20 :)

 

Sutra će biti svašta u NHL, odlične kvote, dosta zanimljivih utakmica :)

Edited by Stolet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нека се гоне у курац. За целу сезону на свим утакмицама целе лиге у 70 посто случајева дође 4+, а ово коло само две утакмице. Плус једна била 3+ и све остало 0-2.

 

http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1009-5615390-962

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo dva tiketa za veceras, prvi je navijacki:

 

NJ Devils 2

TB Lightning 1

NY Rangers 1

Florida 1

Calgary 1

 

Ovaj drugi je malo ozbiljniji:

 

Florida 0-5

St.Louis - Chicago 0-5

NYI - Washington X2

Dallas 2

Mavericks H1

 

Mislio sam jos i fuzbal da odigram posle duze pauze, al' ova liga sampiona mi skroz gadna ove sezone, dosta iznenadjenja se desavalo ove godine tako da sam zaobisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odigrah:

 

Florida-Toronto 1X

 

NYR-Carolina 1

 

Minnesota-Dallas X2

 

LA-Detroit 0-5

 

Chicago-St. Louis 0-5

 

Calgary-San Jose 0-5

 

:pivopije:

 

Odigrao sam još jedan za koji je dosta slaba šansa, velika zarada, navijački sam stavio na St. Louis ptk2-2 (prva trećina-kraj) i tu je kvota 5.15 (dobili su pre nekoliko dana isti taj Čikago sa 5-1, bilo 1-0 posle prve trećine, pa neka se ponovi), ostalo su pobede LA i Floride, i Dalasa i Rendžersa u prvoj trećini :bigblue: I još par NBA utakmica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фудбал и хокеј ми прошли синоћ, а сав баскет пао. <_<

 

За вечерас:

 

Монтреал - Отава 6+

Винипег - Далас 0-5

Едмонтон - Колумбус 6+

Ванкувер - Финикс 1

Хемофарм - Олимпија 2БХ

 

Е, да, и је л' постоји неки сајт на коме може да се види учинак екипа код куће и на страни по примљеним и постигнутим головима? На nhl.com има само по победама-поразима-продужецима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogodim:

 

Bagdatis - Dogopolov 3 seta (2.1)

Tipsa - Nalbandijan 2 (2.2)

Bajern 1 (1.25)

Inter 2-3 (1.95)

Federer - Raonic 1 (1.17)

Florida 1 (2)

 

i zajebe me Cikago za 6000, igrao keca (2.3) (nemam pojma iz kog razloga sam mislio da je St.Luis djokara od tima, valjda sto su bili prosecni poslednjih godina, a Cikaog osvojio pre 2 godine :indian:)

 

Inace, jedan predlog ako niste izvalili -> igrajte na tenis 3 seta, pogotovo kad su pocetna kola nekih vecih turnira (zenskinje su uglavnom izjednacene, muskarci tako-tako, ali desava se da se i nosioci muce sa slabije rangiranim)

 

Ako i malo pratite beli sport, mozete da profitirate - kvote su solidne (uglavnom izmedju 2.05 - 2.3, zavisno) i svakako je sigurnije nego igrati ciste fikseve, iznenadjenja bude pun kurac.

 

Ne znam dal ima ta ponuda u Mocartu (kolko ispratih, vidim da svi vorsipujete)...ja igram u BalkanBetu.

 

I Celsi mi uvali karu bananu onomad kad je igrao sa WBA (stavio x2, poslednja na tiketu da mi popravi kvotu za 5000), cupanje kose poslednjih mesec dana.

 

Idem opet da igram bilo sta, nek bude i za 500 dinara, al mora da se ucari nesto konacno... ko me jebe kad sam alav pa me ne zadovoljava 'sica', nego mora da bude 5-6k

 

Aj, pa tako, srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je mozzart na možda 200 metara, to je otprilike razlog zašto odem tamo, lepo obiđem kladionicu, kupim hleba, jogurta, i to je to :bigblue: Mene je iznenadilo što St. Luis nije pobedio, igrali su pre nekoliko dana u St. Luisu, bilo 5-1, lagano. Eno ih prvi su na tabeli :mhihi: Zanimljiva je situacija sa njima, nemaju zvezde ali su najbolji u odbrani i eto tako pobeđuju. Danas je dosta zajebano u NHL, pa ću igrati 0-5 golova na Vinipeg-Dalas, Anahajm-Detroit i Vankuver-Finiks, možda keca na Bafalo i to je to, ostalo će biti NBA. Malo ću da rizikujem i stavim pobedu Filadelfije u Indijani, pobedu Reptorsa u Nju Džersiju (Netsi igraju bez Vilijamsa i Lopeza, a Torontu se vratio Barnjani i počeo da igra kako treba), isto za Lejkerse i Boston, možda i Milvoki, i to bi bilo to, biće jedan ili dva tiketa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je mozzart na možda 200 metara, to je otprilike razlog zašto odem tamo, lepo obiđem kladionicu, kupim hleba, jogurta, i to je to :bigblue: Mene je iznenadilo što St. Luis nije pobedio, igrali su pre nekoliko dana u St. Luisu, bilo 5-1, lagano. Eno ih prvi su na tabeli :mhihi: Zanimljiva je situacija sa njima, nemaju zvezde ali su najbolji u odbrani i eto tako pobeđuju. Danas je dosta zajebano u NHL, pa ću igrati 0-5 golova na Vinipeg-Dalas, Anahajm-Detroit i Vankuver-Finiks, možda keca na Bafalo i to je to, ostalo će biti NBA. Malo ću da rizikujem i stavim pobedu Filadelfije u Indijani, pobedu Reptorsa u Nju Džersiju (Netsi igraju bez Vilijamsa i Lopeza, a Torontu se vratio Barnjani i počeo da igra kako treba), isto za Lejkerse i Boston, možda i Milvoki, i to bi bilo to, biće jedan ili dva tiketa :)

 

Po meni su Langenbruner i Endi MekDonald sasvim dobri igraci, ne sad neke preterane zvezde, ali svakako ne neki anonimusi (nisam se udubio u njihov roster sto bi rekao Vlada prepodobni, ali videh da su bili sinoc zapazeni). Inace je golman Cikaga, Emeri primio golove iz pizde materine a i kolega iz suprotnog tabora se nije proslavio...u svakom slucaju, fer ishod, samo sto mi sjeba tiket....prepisacu nesto od tebe, mozda pomogne :pivopije:

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, mislio sam na igrače kalibra zvezda iz ostalih ekipa koje su u vrhu lige, pošto uglavnom svi imaju nekakvu baš superzvezdu, sem Bluesa. Nisam gledao sinoć, ali St. Luis ima ubedljivo najbolji golmanski par u ligi. Halak i Elliott su zveri, obojica, ne može da šteti, pogotovo u plejofu, izgleda da Halaku jednostavno nije bio dan, ali jbg, primio je 3 komada na 46 šuteva, pre će biti da odbrana nije igrala kao inače, rekoh, kao domaćin su pre možda 5 dana zgazili Čikago. Bilo bi fino da zadrže prvo mesto i tako dobiju prednost u plejofu, pošto ih inače podržavam kao klub već neko vreme, predugo su bili jadni, vreme je da naprave nešto xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фудбал и хокеј ми прошли синоћ, а сав баскет пао. <_<

 

За вечерас:

 

Монтреал - Отава 6+

Винипег - Далас 0-5

Едмонтон - Колумбус 6+

Ванкувер - Финикс 1

Хемофарм - Олимпија 2БХ

 

Ахахахаха, све су ми пале. :haha:

 

Једино ми прошло што сам накнадно убацио Голден Стејт - Бостон више поена. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za danas:

tiket 1:

 

Bilbao - Manchester tm22+

Udine - AZ 1

PSV - Valensija TM12+

Manchester City - Sporting 0-2

Hanover - Standard 1

100 din uplata = 3786 din

 

tiket 2:

 

Bilbao - Manchester gost u drugom poluvremenu daje dva gola

Hanover - Standard domacin PP 1+

PSV - Valensija domacin PP 1+

Uduneze - AZ domacin PP 1+

Besitkas - Atletiko gost PP 1+

Salke - Tvente domacin 2P 1+

100 din uplata = 3279 din

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silujem hokej i dalje:

 

NJ Devils 1

Flyers X2

Pelicans 1 (veze nemam ko su ovi finci, al' im kul naziv :D )

Tampa 1

St. Louis X2

Predators X2

NY Rangers - Penguins IpX

 

Ukupna kvota 27.58 na 50 dinara = 1.480 rsd

 

Ovaj ako ne prodje pauziram sa kladjenjem do NFL-a, do kurca vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo poslednje je X u prvoj trećini? Izgleda OK. Igrao sam dosta slično, samo sam za St. Luis stavio čisto 2, a na Devilse 1X, uvek sam skeptičan što se tiče tih utakmica između ekipa koje su u različitim konferencijama, a dosta su solidne. Odigraću i tiket na kome ću izostaviti duple šanse, pošto očekujem pobede Tampe, Nešvila, Filadelfije, Nju Džersija, pa čak i Pitsburga, jeste da je kvota 2.70, ali Rendžeri ne oduševljavaju igrom u poslednje vreme, i, što je još bitnije, dve zvezde Pitsbruga, Crosby i Letang, bi obojica mogli igrati posle dužih povreda. Crosby će igrati sigurno, o njemu NHL bruji cele sezone, verujem da će njegov povratak mnogo da im znači, u ovoj prvoj utakmici bar na psihološkom planu. Ali, pošto Letang nije sigurno, neću baš rizikovati i preskočiću tu utakmicu :bigblue: Umesto toga, neka bude Florida-Boston 0-5 golova :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka igra Crosby, samo nek bude nereseno u prvoj trecini i bice do jaja, osle neka iskida :) Obe ekipe su u vrhu, tako da se ocekuje ujednacena borba, bice opasni Pingvini sada kad su svi oporavljeni, mislim da ce dobiti ovu utakmicu. Djavoli igraju odlicno poslednjih nekoliko tekmi, imali su 4 vezane pobede, pre neki dan prekinuli niz u gostima protiv Flajersa. Kovi, Elias i Parise u vrhunskoj formi, sad su ponovo kod kuce, trebalo bi ovu da dobiju. Tampa isto kida, vidim ne igra Lakavlje a opet su dobri. Zato Stamkos ubija, uhvatio sam 1 pre neki dan kad su otkinuli Boston, smesno bi bilo da izgube od Toronta. Ove ostale tekme me i ne brinu toliko, razmisljao sam da stavim 2 na Blues i Flajerse, ali stavih duplu sansu za svaki slucaj. Isto sam mislio za Florida - Boston 0-5, hteo sam jos i Calgary - Phoenix na golove, al' posto mi retko ulaze te utakmice sa golovima preskocio sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stamkos je zver, ali malo me brinu reultati ove sezone, dve utakmice, dve pobede Toronta, i to 7-1 i 7-3, kao da imaju neki pik baš na Tampu. Verujem ipak da će Tampa dobiti, protivnik igra više nego jadno, mislim da su trenutno u najlošijoj formi od svih ekipa u ligi. Kalgari i Finiks bi mogli i da prebace 5 golova, nesigurno mi to previše bilo, a rekoh Florida i Boston se bore za tu drugu poziciju na istoku, Florida je odlična u odbrani u poslednje vreme, a Bruinsi ne blistaju u ofanzivi, retko prebace 3 gola. Neka bude 3-2 i ja zadovoljan :haha: Na kraju sam stavio St. Luis prva trećina-kraj 2-2, kvota finih 3.55 :haha: Ako izlete kao protiv Čikaga sa 3 gola u prvoj trećini, neće biti problema, samo da ne završi preokretom kao što je bilo tad :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...