Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

Ne mogu da verujem kako su izgubili. Nisam na kraju ništa igrao, ali izgubiti od Atlante, koja je prethodni dan ponižena u Njujorku, koja igra bez dva najbolja igrača, čista sramota. Da jedan Dwight Howard gubi centarski duel sa Zazom Pachuliom, bljak :mrtav: Prošla bi ti Nashville-St. Louis :lol: Anahajm odigrao ispod 5.5, kao i Minesota, St. Louis, a evo izgleda će i Finiks i Kalgari :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast :pivopije: Ovih dana sam dobijao samo neke tikete za otplaćivanje uloženog, ništa posebno. Sinoć me zajebao Dalas koji je uspeo da izgubi 93:92 od Nju Džersija :mhihi: Ne bih da ureknem, ali St. Louis je odlično krenuo sa gostovanjima, 3 pobede u nizu, doduše, dve posle produžetaka/penala, ali večeras gostuju jadnom Edmontonu, a fina kvota 2.00 na pobedu St. Louisa. Slično je kod Anahajma kome u goste dolazi Bafalo, a kvota na domaćine 2.05. Ko voli nek' izvoli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе, не играм дуже време хокеј и редовно долази од 0-5. Онда узмем и на неколико утакмица ставим то и на све дође 6+. :mrtav:

 

За данас имам 3+ на неке Бразилце, 3+ на неке идиоте из Португалске друге лиге, кеца на Сао Паоло, двојку без хендикепа на Клиперсе и плус поене на Оклахому.

 

А да, мртви Ст. Луис увек оде у 6+ кад га ставим 0-5. :no:

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

To im je prvi put u poslednjih 20-ak utakmica da na utakmici bude više od 6 golova, a četvrti u poslednjih 17 da nije 0-5, tako da baš nemaš sreće :mrtav: Mene je to sjebalo na jednom tiketu, ali na drugom sam igrao na St. Louis 2-2 prva trećina-kraj, pogodio to, pogodio pobedu Čikaga u San Antoniju, 0-5 za Anahajm-Bafalo, dva evropska basketa, ostaje još Sao Paolo i biće dobitan tiket sa kvotom 30 :da: Nešto će se i večeras igrati od hokeja :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super link , ali ima puno boljih citata :

 

„I kad bih hodao po vodi, moji neprijatelji bi rekli da je to zato što ne umem da plivam“ – Berti Fogts, selektor Škotske

 

„Kada mi je dosadno i nemam šta da radim, ja bacim pogled na dno tabele, da vidim gde se nalazi Everton“ – Bil Šenkli

Share this post


Link to post
Share on other sites

ТОООООООО БРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! ПОСЛЕ ГОДИНУ И ПО ДАНА! Па, мислим да бољи тренутак за пролазак тикета није могао да ми буде!

 

http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1009-7364796-959

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

Јбг, сурова истина је сурова. Почећу ово чешће да практикујем. Мало утакмица, не претерано велика квота, мало већи улог. Више кошта, али су и веће шансе да прође.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam igrao 2+ na celu utakmicu. Odigram 5-6 parova, kvota između 2 i 3, uplatim malo više i eto. Izlazio sam često. Al' nema se uvek para da se tako igra. Sad stavim 7-8 utakmica, razne igre i kombinacije, simbolična uplata i zabavljam se dok pratim rezultate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма ја сам раније имао трип да гађам укупну квоту од 100 па на више. И то разне комбинације стављам на тикет. Голови у првом, гол у првом + два у другом, два у првом плус један и више у другом, тим тај и тај даје два или више у првом... Јесте тако најзанимљивије за праћење, и, што кажеш, забављаш се док гледаш, али је много мања пролазност.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...