Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Mozda neki trio..kosan,djoric i boskov...kosan bi pio sve sto mu daju.djoric bi menjao spiceve odbrambenim igracima kada je rezultat nepovoljan,a boskov bi bio boskov...blue square south bi im bila sledeca destinacija :) ...a i nisu za bolje

 

Boskov jeste matori demagog,ali je u svoje vreme bio odlican trener,tako da ga bas ne bi trebalo mesati sa ovim personama.

 

Ja mislim da bi najbolje resenje bio strucni tim u sastavu:Kosan,Djoric,Jesic,i Miskov predlog,Santrac.Uz naravno,pracenje budnog oka Zivadinovica.I eto ti trajnog resenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha kol'ko je jako spuco da ni to sto je golman bio na putu lopti nije moglo da je spreci da udje u gol :D

e ovo sam cekao da se nadoknade sve utakmice, dosta mi je bilo onog ako bi dobili imali bi 5 bodova vise, sad imamo 5 bodova vise, ali ono sto me mnogo vise raduje je igra koja je sve bolja i bolja

idemo na jos 4 trofeja B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasluzena podela bodova u Liverpulu , nazalost trka za sampionsku titulu je sada definitivno gotova , fascinantno je da su Sitijevci pruzali 200 % svojih mogucnosti , bash protiv Liverpula , dok to nije bio slucaj kad su igrali protiv gradskog rivala , to dovoljno govori ko je josh uvek najveci klub na ostrvu , bez obzira na trenutno stanje .

 

YNWA !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...