Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Meni npr. bas nije najjasnije kako neko ko je iz Srbije prica o Liverpulu sa "mi".

 

Bez uvrede bilo koje vrste, gledao sam da to kazem najneuvredljivije moguce, sto i nemam obicaj, kad su navijacke teme u pitanju. :D

 

 

Kakve veze ima da li je neko iz Srbije ili ne? Liverpul ima baze navijača po celom svetu. Čak i iz Afrike, Portlanda, Malte...Navijači su oduvek bili važan deo kluba, stoga možemo da govorimo "mi" koliko god hoćemo i uvek će biti prihvaćeno.

 

 

Jednostavna stvar. :)

 

 

WE_ARE_the_Club_by_kitster29.jpg

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra utakmica.

Rafael odlican, De Hea slepac.

 

Ovo izgleda poznato, navijaci Liverpula slave pocetkom godine, mi u maju :).

 

Славе опстанак у лиги.

 

Солидна утакмица, Де Хеа изјебао.

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke navijacima Liverpula na pobedi, dobra utakmica; Mancester bio dosta bolji prvo poluvreme ali nisu dali vise od 1 gola, Rafael bio dobar, ali opet ne ume da zavrsi mec a da ne dobije karton. Meni je najvaznije da nije bilo nereseno.

 

 

:pivopije:

 

 

Kerol je odigrao odlično, kao i Ager. Karager je igrao u veznom redu. :rockdevil:

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra utakmica.

Rafael odlican, De Hea slepac.

 

Ovo izgleda poznato, navijaci Liverpula slave pocetkom godine, mi u maju :).

 

Vama ako Siti uzme titulu, možete da se oprostite od bilo kakvog slavlja ove sezone.

 

 

Fina utakmica, mislim da je bila zaslužena pobeda. Kerol lepo igrao, mada treba to još dosta bolje. Kujt na pravi način proslavio pedeseti gol, fala kurcu. Ager standardno dobar. Još jedna i vraća se Suarez, biće veselo ako dovedu nekog napadača u preostala 3 dana. Pominje se Kavani, al' ko zna koliko je to tačno.

 

YNWA!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...