Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Zajebana situacija, glupi Mancester ima 2 boda prednosti i utakmicu manje, tesko cemo sad osvojiti titulu, jedino da 2 puta Mancester kiksne ;)

 

YNWA!!!

Аха.

У марту идете на Театар, биће карања јебених Скоузера. Говна, 5 минута пре краја штекају лопту код заставице.

Оно што је Босингва урадио је за затвор, верујем да ће га савез казнити.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јуче сам се укључио минут пре Торесовог првог гола, тако да нисам видео због чега је Лампард добио црвени (тек из ваших постова сам сазнао).

Што се Босингве тиче, једном речју човек је будала и нек му је на част оно што је урадио.

Велики играч мора да остане велики и у поразу, а ако је неко склон глуми и одуговлачењу кад има резултат, то су управо Португалци, тако да му је боље да се покрије ушима.

И он и његов ментор Сколари, јајара над јајарама!

 

Што се Аршавиновог потенцијалног преласка у Арсенал тиче, мислим да је то одличан потез.

Тобџије имају такав стил игре да без плејмејкера не могу, а ово је покушај да се тај проблем превазиђе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukoliko se Ferdinand i momci nastave krkati konjskim steroidima i fudbalski savez nastavi sa takvim kriminalnim forsiranjem Mancestera,pobeda ce biti neminovna.Nazalost.to je surova realnost.Teatar dopinga upravlja koncima marioneta iz saveza.

nije tacno to sto pisu mediji

 

A sta je uradio Bosingva, uhvatio Toresa za mosnice?! :)

to se i ja pitam nisam gledao nesto pomno mec :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni licno ide na kurac, previse arogantan za moj ukus, postalo mi je stvarno svejedno da li ce da ode ili ne. A ako gledamo sa rezultatske strane..pa jebiga, od kad se on vratio jesenas u postavu, mnogo bolje igra MU i bolje rezultate postize..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jebiga, od kad se on vratio jesenas u postavu, mnogo bolje igra MU i bolje rezultate postize..

 

Pa zato sto on i jeste MU...bez njega bi bili kurac i prosle i ove sezone.Cinjenica,hteli vi to priznati ili ne.

 

Plus naravno doping afera i steroidi i eto ti uspeha. :da:

 

Dobar je i Kaka, pa se raduje kad postigne gol, ovaj se ukopa u mestu i cheka da svi dodju da ga grle.

 

Jebiga,Kaka je skroman i normalan momak.Ovaj je arogantan,iritantan i seljak.Ali je cinjenica da je igracina,vrhunske klase.I to mu niko ne moze osporiti.Ja licno ga organski ne podnosim,ali njegovi fudbalski kvaliteti su suva klasa.Iako,po meni je Ronaldinjo iz najboljih dana doktor nauka za njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam da je Roseti kum Fergusonovom sinu.

 

Krstio mu je sina , Fergusonovog unuka , kad je Ferguson junior bio sa lepsom polovinom na medenom mesecu u Italiji , krstenje je obavljeno u crkvi St. Bernandetta , u selu u okolini Napulja , odakle je inace rodom Morati i gde je on krsten, kazu ko se krsti tamo ceo zivot ce uspehe sticati nelegalno i sramotno bez dostojanstva , ocigledno je da je Ferguson junior hteo da mu naslednik ima biografiju kao stariji Fergi , ili pak Morati .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurac od Arsavina,propali pregovori :mrgreen: Dzabe je samo dolazio u London xD

 

Jebem li ga,ovde pise drugacije:

http://www.goal.com/en/news/1712/arsenal/2...-premier-league

 

Krstio mu je sina , Fergusonovog unuka , kad je Ferguson junior bio sa lepsom polovinom na medenom mesecu u Italiji , krstenje je obavljeno u crkvi St. Bernandetta , u selu u okolini Napulja , odakle je inace rodom Morati i gde je on krsten, kazu ko se krsti tamo ceo zivot ce uspehe sticati nelegalno i sramotno bez dostojanstva , ocigledno je da je Ferguson junior hteo da mu naslednik ima biografiju kao stariji Fergi , ili pak Morati .

 

Da,cuo sam za to.Tamo je krsten i sam Roseti,ali koliko znam on je rodjen u komunistickoj familiji,krstio se tek kada je napunio 25 godina,i kada je cuo predanja o crkvi i sta krstenje tamo nosi sa sobom.Verovatno je zato tu i gde jeste.

 

Jbg i ja ga ne mogu smisliti,ali da je najbolji,to stoji...Jbg kad jeste...

 

Kako kome.Meni licno je Mesi mnogo bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda ce doci vreme , da u fudbale ne rade monstrumi poput Rosetija, Fergusona , Moratija ..., takvima bi i kavez u zooloskom vrtu bio luksuz !e

 

Kin u Totenhemu , kao sto se i znalo !!!

 

Sad dobro znate kako da izgubite 5 000 000 funti za pola godine !!! , inace glupav potez , za neke Arbeole , Aurelije , Rijere i Benajune je izmislio fudbal .

Steta sto Benitez vise nije forsirao Babela i Kina .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...