Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Ma ljudi se poprimali na tu pricu o napadacima pocetkom prelaznog roka,kada su imali 8 napadaca.To je sada regulisano,prodali su polovinu,i ne znam sto je vise ta prica toliko interesantna.Glupost.

Bridz jeste u Sitiju.Dodaj tu i De Jonga i Zabaletu.I imaju zaista dobar tim,tu nema diskusije.Za borbu za LS bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

добар је Сити, али не може више од 5тог места. не могу да се носе са великом четворком. Арсенал ће да кида ове сезоне. до сада, на 4 утакмице (првенство и ЛШ) дали 15 голова. додуше, од тога 6 Евертону, али ни то није мала ствар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Арсенал игра најлепши фудбал на острву, уживање је гледати их. А Венгеру апсолутно скидам капу. Али тако млади тим ће пре или касније да уђе у серију лоших резултата. Немају они штофа да иду скроз до краја, до титуле.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se sa svim, jedino shto tipujem da ce arsenal ove sezone biti 2. u premijer ligi. dobro im ide, ali josh nemaju muda za titulu. svidja mi se kako radi nova 4-3-3 formacija, mogu dosta toga da urade, narochito kada rosicki, volkot i nasri pochnu da igraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali onda bi barselona ostala bez jednog zadnjeg veznog (jaja i keita), koji ce igrati iza cavija i inijeste i koji je ipak bitan u ekipi zbog visine i defanzivnih sposobnosti.

bilo bi glup povlachiti cavija nazad kada je toliko koristan u napadu. mislim da barsinom timu trenutno nishta ne fali. ako i zatreba neka izmena za cavija i inijestu, sigurno imaju nekog mladog talenta koji moze to da odradi. gvardiola je rekao da ce ove sezone davati vishe shanse mladjim igrachima (proshle sezone je igralo jako malo igracha, uglavnom ista postava + par izmena).

s obzirom na sve ovo, mislim da je dovodjenje fabregasa potpuno nepotrebno.

 

edit: evo reche karnisero isto ovo.

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni taj buskec nit' smrdi, nit' mirishe. prosechan mi je skroz, ali kapiram da ce biti dobar za jedno 2 godine.

 

inache, ja sam se jako pozitivno iznenadio koliko su bentner, song, denilson i diabi napredovali u zadnje vreme. bendtner i song su bili prilichno loshi u prethodnih par sezona, ali u proteklih par utakmica primecujem da su se dosta popravili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

апсолутно се слажем за ове Арсеналове! посебно Денилсон. мени је он страшно ишао на курац, али сад ми је скроз готиван. много се поправио. а и Бендтнер исто. биће доста опасни ове сезоне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Арсенал је говно, а Барселона је курац који је требало напасти, а не бранити се и ставити Роналда да игра нападача. Мрш у пичку материну.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...