Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Arsenal kida kurac.A ovo o cemu pricam je cinjenica,vec 2-3 sezone tako cirkusantski igraju i primaju cirkus golove.Zato sto su neozbiljna ekipa.

 

@Skullcrusher

Ono je bio cist ofsajd.U trenutku upucivanja lopte je Galas bio u ofsajdu,i cao.Sta sudija zna kome je lopta upucena.Potpuno ispravna odluka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je ofsajd,Galas iako nije dirao loptu uticao je na igru.

Mancester je imao srece.Ne verujem da ce ista da urade ove sezone,ne sa ovakvom igrom.

Nadam se da ce Arsenal nekako da izbegne one njihove uobicajene krize ove sezone i uspeti da osvoji ligu.Mada ne verujem u to bas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не зна се да ли гори ови слепци у одбрани или она два дебила што не могу да дају зицере. РИО ВРАТИ СЕ!!! И опет морам да кажем да мрзим Фергусонову тактику кад се игра против великих клубова. Јунајтед не уме да се брани.

Ал' битна је победа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liverpul je josh jednom pokazao zasto ga sa pravom zovu najlegendarniji klub Evrope , vazna pobeda i sto je najvaznije zasluzena , nelogicno je da je ceo savez protiv najveceg kluba sa ostrva ali ajde pustimo vreme da kaze svoje.

 

Sto se tice "derbija" Gaychester Uniteda i Arsenala , odlicna utakmica , prava premijer ligaska , jak tempo , dosta prilika , preokreta i naravno po nepisanom fudbalskom pravilu kada god satanini sledbenici gube tu je vudu vrach koji ce dosuditi penal , naravno svima je jesmo sta u engleskoj znaci titula U-sera .

 

Sve u svemu posle ovakve utakmice je tesko gledati Milansko smece .

 

YNWA !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAJSPEJS DOT KOM , STA JE PI.. JAJARE

 

VERDO NEBO

JA BIH GARO

LEGO

 

OJ MALA BOSONOGA

KAKO ZVIVIS BEZ ONOOGA

 

LOLA GARAVOGA

 

NE VOLIM TE VISE

 

HVALA TI KO SESTRI

 

HVALA TI ZA DANE , HVALA TI ZA NOCUI , HVALA TI HVALA ZA SVE

 

YNWA

 

:*

 

ne napustate me

 

 

ujfakisi dot kom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ref:ulica rada gresnike, Ja sam jedan od njih, 

Devojke vole samo srecnike, 

Da li si takva i ti. 

 

Iza sebe stalno krijem prosle dane kao ruzne sne, 

Ispred sebe nista nemam, ako odes, izgubicu sve. 

 

Kad zagrli vece nebo i donese tamu u nas kraj, 

Ja se bojim da te gubim, 

Jer ne mogu da ti pruzim sjaj. 

 

Kad svi krenu zagrljeni gde se peva, igra celu noc, 

 

 

 

 

elem,mrzim jebeni celzi...i cigana anelku...jebo ga pas triperas...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не зна се да ли гори ови слепци у одбрани или она два дебила што не могу да дају зицере. РИО ВРАТИ СЕ!!! И опет морам да кажем да мрзим Фергусонову тактику кад се игра против великих клубова. Јунајтед не уме да се брани.

Ал' битна је победа.

 

Ferguson vec krece debelo da mi se igra sa zivcima :da:

 

Ja ne verujem da posle onakvog prvog poluvremena on jos uvek drzi Giggsa u igri o_0 Jebote, svaku kontru je uspeo da upropasti...cenim da se Runiju plakalo... Legenda je, ali je sada jedna vrlo spora legenda.

 

O Bugarinu necu da trosim reci, ne verujem da neko moze onako jadno da reaguje a da igra za Mancester.

 

I koji bre Valensija, koji bre Nani... Mila majko, kako uzasna postava...

 

PS. Kuruze, za sta onol'ki transferi na fantasy-u? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Видић уместо Фердинанда, Дефо, Гивен уместо Фридела, сад морам и Модрића да терам, Нанија сам довео ( :udri: ), шутнуо повређеног Артету... Ионако ћу да баталим то за месец дана, само док прође октобарски рок. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...