Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Odigrao dve dobre tekme,i ajmo odmah za kapitena reprezentacije.Moze i Kerol po tom kriterijumu.

 

 

Nešto ne verujem da si ga gledao više od dve utakmice. :haha:

 

Kriterijum je druge prirode, to smo zaključili. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek je toliko dobro igrao da mu je tim ispao iz lige.Razbijac jebote. :haha:

 

Kriterijumi za izbor kapiteni su kvalitet,velicina i autoritet.Ovaj poluanonimus nema nista od navedenoga.

 

 

Ako gledaš na tom nivou, onda jebe mame trenutno, Totenhem je treći u ligi. Izem ti to gledanje kad je igrao sa anonimusima i pod Avramom Grantom.

 

Ne laprdaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar je parker igrac,jedini je prosle sezone igrao u vesthemu,drzao je tim da se ne rastacu na terenu...nije neki kreativac,al je uporan i trudi se...bolji od lamparda u defanzivi,al losiji u ofanzivi...lik ne gubi lopte...to za kapitena ne znam,ja bih stavio nekog iz odbrane,to mi logicno,a najpravednije je da onaj sa najvise tekmi bude kapiten...parker da je los ne bi bio proglasen za igraca sezone u izboru novinara...

 

http://www.premiership-balkan.com/zvanicne/novinari-parker-igrac-godine.html

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@luka

Ok sada je uspesniji,ali slozili smo se sta su kriterijumi za izbor kapitena reprezentacije.Ako je tebi makar i po jednom od navedenih kriterijuma on adekvatniji od Lamparda,onda veze sa fudbalom nemas.

 

@trne

Ja nisam rekao da je on los (iako nije ni bog zna kako dobar),ali nije za kapitena reprezentacije.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе, поента целе приче је да тај Скот Паркер није ништа дао енглеској репрезентацији.

Сакупио је једва 10 мечева за 10 година. По чему је он запамћен, па да буде у конкуренцији за траку?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@luka

Ok sada je uspesniji,ali slozili smo se sta su kriterijumi za izbor kapitena reprezentacije.Ako je tebi makar i po jednom od navedenih kriterijuma on adekvatniji od Lamparda,onda veze sa fudbalom nemas.

 

 

 

 

Ti kao da nisi čitao moje postove pa se praviš blesav. Parker je iskusniji sa trakom i bolji vođa ekipe od Lamparda. Činjenice. Isto kao što su činjenice da Lampard ima više utakmica i kompletniji je igrač od Parkera. I da bih ja izabrao Parkera pre Lamparda. Ali će u svakom slučaju Džerard biti taj sa trakom.

 

Činjenica. Suve.

 

 

Odoh da gledam Hem - Milvol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја мислим да човек који је одиграо 90 утакмица у дресу репрезентације мора имати већи ауторитет и поштовање код играча него неки епизодиста који је сакупио једва 10 мечева за 10 год.

 

Ово ти је чињеница од које би и мутав проговорио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parker je iskusniji sa trakom i bolji vođa ekipe od Lamparda.

 

С тим што је он са траком предводио анонимусе, а овде је ипак реч о репрезентацији, на коју Енглези гледају као институцију.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopste nije bitno ko ce biti kapiten Engleske na ovom euru. Opet nece nista uraditi, ispasce iz grupe ili ako je prodju na jedvite jade isprebijace ih prva ozbiljna ekipa. Kapiten nece nista promeniti.

Ali kad se vec licitiraju imena, jeste pomalo smesno da lik od 32 godine i 10 meceva za nacionalni tim dobije traku, s druge strane istina je da je veci vodja od Lamparda, a opet Dzerard skoro da nije igrao ove kvalifikacije koliko se secam; Runi bi je mozda dobio da nije dobio onaj crveni i uopste da je manje prgav, Rio nije vise za kapitena sve i da nije odbio. Mislim da bi najsigurnija opcija barem za ovaj euro bila da Hart bude kapiten.

 

Englezi imaju star i isluzen tim, i s obzirom da nisu nista uradili kad su ovi igraci bili na vrhuncu slave i moci ovo sada je mlacenje prazne slame. Njima treba promena generacije slicno onome sto su uradili Nemci, a Kapelo je previse konzervativan da bi izvrsio naglu promenu, iako jeste probao neke mladje igrace da ubaci u vatru. Neka odrade jos ovo prvenstvo i onda zbogom, vecini.

 

 

 

Volej za 1-1, TROTER hahahaha :lol:

 

edit: 2-1 za vest hem! mada je ovo bio faul nad golmanom

 

 

 

Edited by metal guru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...