Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Pazi bre ti ovo ludilo :)

 

Poslednji dan prelaznog roka bio je vrlo živ u engleskoj Premijer ligi. Vest Hem je doveo vezistu Njukasla, Peruanca Nolberta Solana, kao i senegalskog napadača Anrija Kamaru iz Vigana. Zamena za Kamaru na JJB stadionu biće Markus Bent iz Čarltona. Novajlija Derbi se nada da bi dovođenjem škotskog reprezentativca i napadača Seltika, Kenija Milera, mogao da poveća šanse za opstanak.

 

Njukasl je u svoje redove posle Habiba Bejea iz marsejskog Olimpika doveo i Abdulaja Fajea iz Boltona, a obojica su odbrambeni igrači. Arsenal je angažovao beka Čelsija, 22-godišnjeg Lasanu Dijaru, dok je Midlzbro angažovao Gerija O'Nila iz Portsmuta koji je doveo vezistu Fulama, Papu Bubu Diopa. Fulam je doveo napadača finske reprezentacije Šefkića Kućija, kao i Denija Marfija iz Totenhema i Seola Ki Hjeona iz Redinga, dok je u suprotnom pravcu otišao Lajam Rosenior.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako im sudije budu nastavile onako poklanjati penale,kao protiv Lliverpula , onda ce biti.Golove su dali Alonso 2 , Tores 2 ,Voronjin i Babel , sve sami Englezi ;)
Vidi,vidi,interesantni golgeteri.Tores manje vise,ali pojacanja su se dobro pokazala.Ja sam izgleda malo podcenio ovog Voronjina,vec je zabio 2 gola i dobro igra.U svakom slucaju,supak je to. :)
Ma ove godine ce Chelsea... 100 %
Jebote Chelsea zajedno sa Murinjom. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaкве везе има то што се тек опоравио? Његово је да даје голове, а то ће изгледа и да ради. После Фердинанда, он ми је омиљени играч Манчестера.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda zato sto su iz Birmingema :)

 

 

Meni Vila bila extra simpaticna prosle sezone, tj. pred pocetak, chak i kad stigao menadzer prvo sam uzeo njih da vodim, ali ispostavilo e da su bili bash smor, i ovako, a i na menadzeru se nisam nesto proslavio..posle uzeo Blekburna i do jaja mi islo :)

 

uhhh..jedva chekam novog menadzer...izvinjavam se za oftopik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aston Vila bila sampion Evrope negde u prvoj polovini 80-ih cini mi se.Na to je Geezer mislio.

uhhh..jedva chekam novog menadzer...izvinjavam se za oftopik.
I ja isto.Bio sam na site-u njihovom neki dan i bas ce biti dosta promena.Naravno,u pozitivnom smislu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

* 1893–94, 1895–96, 1896–97, 1898–99, 1899–1900, 1909–10, 1980–81Ovo su godine kad je Vila bila sampion , mislim da je Geezer mislio na ovu iz 80-tih , bas kad se bend raspao :)

Aston Vila bila sampion Evrope negde u prvoj polovini 80-ih cini mi se.Na to je Geezer mislio.I ja isto.Bio sam na site-u njihovom neki dan i bas ce biti dosta promena.Naravno,u pozitivnom smislu.

 

European

 

* UEFA Champions League Winners (Former European Cup) 1: o 1982 jel ovo znaci da je prvak Evrope bila

 

* European Super Cup Winners 1: o 1982–83

 

* InterToto Cup Winners 1: o 2001.

 

League titles

 

* First Division Champions 7[57]: o 1893–94, 1895–96, 1896–97, 1898–99, 1899–1900, 1909–10, 1980–81

 

* Second Division Champions 2[58]: o 1937–38, 1959–60

 

* Third Division Champions 1[59]: o 1971–72

 

Cups

 

* FA Cup Winners 7: o 1887, 1895, 1897, 1905, 1913, 1920, 1957

 

* League Cup Winners 5: o 1961, 1975, 1977, 1994, 1996

 

* Charity Shield Winners 1: o 1981*(shared) Youth Cups

 

* FA Youth Cup Winners 3: o 1972, 1980, 2002.[56]

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...