Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

stvarno, sta je smesno?

 

obojica se lozite bezveze, barseloni odbrana sigurno nije jaca strana tima, u najboljem slucaju to im je najmanje dobar deo ekipe.

 

sto se mancestera tice, jedinu iole tesku utakmicu u sezoni su igrali protiv izmorene i orijentisane na odbranu rome na svom terenu, a tu su imali vise srece nego pameti (o odbrani pricam), tako da je reci da imaju najbolju odbranu u evropi smesno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

konacno su dali vise od jednog gola...

prosle godine su ferdinand i vidic igrali odlicno, a ove obojica grese

evra solidno obavlja defanzivne delove i odlicna je u napadu

braun, silvestre i oshei su mnogo mnogo losiji, prave previse glupih gresaka

ali i dalje smatram da je odbrana manu-a bolja od barsine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Браун и Силвестре не могу да се пореде са О'Шејем, он је за њих доктор фудбала. Феноменалан играч, може да игра буквално све у екипи. Рио и Немања погреше понекад, али има ли некога ко не греши? Уосталом, погледајте колико је голова примио Манчестер ове сезоне па ће вам све бити јасно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolji je havi maskerano :rockdevil: ko je gledao tekmu juce zna o cemu pricam!

 

bilo bi kul da oni ili arsenal zavrse kao prvi na kraju

 

u ligi sampiona su bas lose krenuli, samo bod od mogucih sest. bice prilike za popravni ali u ovom takmicenju bas i ne navijam za njih :) imam druge favorite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

babel, kujt?

 

mada, nisu klasa kakva je tores (babel ce biti za godinu-dve), slazem se...

 

citao sam pre neki dan na nekom portalu da je rafa popizdeo na krauca, da ce da ga proda i sa tim parama (+ 35 miliona koje imaju u steku) da kupi jos (najmanje) jednog centarfora vec u januaru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kujt je kurtoncina od igraca.Taj je neupotrebljiv.Krauc takodjer.Babel je dobar,najbolje tek sledi od njega,ali nije klasicni napadac.Vise je istureni vezni,polu spic.Liverpulu treba jos jedan klasican napadac koji ce da zabija golove,a ne kao Kujt da trci ko muva bez glave po terenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

citao sam pre neki dan na nekom portalu da je rafa popizdeo na krauca, da ce da ga proda i sa tim parama (+ 35 miliona koje imaju u steku) da kupi jos (najmanje) jednog centarfora vec u januaru...

 

 

Bas me zanima koga ce dovesti... Pa sta ce mu i jos jedan napadac... ima ih pregrsht... imace ih 6 ako dovede jos jednog... Koji kurac...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

za drogbu se slazem 100%! jedan od meni omiljenih centarfora!

drogba, krespo, luka toni, zlatan. od aktivnih.

 

inzagi ima svojih kvaliteta, ne kazem da nema, ali mi je smesno porediti ga sa jednim toresom i onda jos reci da je "izmislio fudbal" za njega... :) , evo, opet mi je smesno :)

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...