Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Arsenal ima fenomenalnu mladu ekipu,koja ce tek za 2-3 godine dosegnuti puni potencijal.

Ekipa im je bas puna potencijala i jos da se uigraju bice nesto...ali stvarno test su im ove vezane utakmice,ali i u tom slucaju neka bar popuse od Mancestera...a za Liverpul i Celzi svejedno...ma djavola neka razvale Celzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Толико о Мидлзброу.

 

Челси демолирао Сити са 6:0, крајње је време било да неко том Ериксону покаже у какав је клуб дошао. У МАНЧЕСТЕРУ ПОСТОЈИ САМО ЈЕДАН КЛУБ!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas ce ranjeni lav na Enfildu pokazati malom arsenalu ko je ko na ostrvu ,velicina najveceg engleskog i najlegendarnijeg svetskog kluba ce izaci na videlo,samo ne znam da li ce suparnicki igraci smeti da izadju na teren ,jer ceka ih grmljavina !!!!!!!!!!!!! Ja im ne bih preporucio da dolaze u grad Bitlsa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

baš je juče bio članak u crnogorskim novinama o navijačima u Engleskoj, tj. o njihovom navijanju u decibelima...

 

Navijači Sanderlenda su po statistikama najglasniji, dok su navijači Arsenala u samom dnu, a na moje veliko iznenađenje, čini mi se da su i fanovi Liverpula u donjem dijelu tabele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

utakmicu vise

 

 

 

bilo bi glupo da junajted posle onoliko potrosenih para letos ne osvoji prvenstvo

ipak, nadam se da ce im arsenal ili liverpul pomrsiti racune.. mozda cak i celzi, ko zna...

 

 

inace, nani je stvarno odlican

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...