Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Anelka je dobar, ali za koji ce im on?

zato sto drogba i kalu idu na africki kup nacija

 

pravo pitanje je sta ce glupom totenhemu fred :) odlican igrac, ali, cak iako prodaju berbatova (a nece pre leta) ostaju im kin, defo i bent na toj poziciji.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја не мислим да је глупост. Њима је то исто што и нама ЕП, па ако су га установили још 1957. зашто би мењали нешто због европских клубова?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa bune se oni (evropski klubovi) ali za sad afrikanci (fudbalska asocijacija) uspevaju da im se odupru. ipak, mislim da je samo pitanje vremena kada ce para poceti da vrti tamo gde burgija nece. sledece godine, one tamo, za pet godina ili deset, ali prevladace interesi krupnog kapitala - na zalost ili na srecu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Репрезентација увек треба да буде испред клуба. Лако је теби да кажеш да иду на "неки афрички куп", кад не живиш тамо. Како би реговао када неки афрички клуб не би хтео да пусти наше репрезентативце на ЕП? (Хипотетичко питање, јасно је да наши никад неће тамо играти, нити ће се квалификовати за ЕП :) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Репрезентација увек треба да буде испред клуба. Лако је теби да кажеш да иду на "неки афрички куп", кад не живиш тамо. Како би реговао када неки афрички клуб не би хтео да пусти наше репрезентативце на ЕП? (Хипотетичко питање, јасно је да наши никад неће тамо играти, нити ће се квалификовати за ЕП :) ).

 

Covece,ti klubovi im daju plate!Kakva reprezentacija.To kao da kazes: "Jebiga,odlazak na vasar je bitniji od posla,ako se to mom direktoru ne svidja,ko ga jebe,ovo je bitnije i ima da se prilagodi".Glupost.

Kako bih reagovao?Jebiga,to mu je posao,nemoze.Fudbal je posao,isti kao i raditi u pekari,advokatskom preduzecu ili biti astronaut.Nemozes otici sa posla kada ti se digne kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Замисли на шта би личило ЕП кад би се играло, рецимо, у марту, а клубови не би хтели да пусте своје играче. Јеби га, они добијају плату, кога боли курац за то што хоће да играју за своју земљу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sae slazem da treba da idu, jebat ga...to je njihova zemlja i treba da je predstave. Dovoljan je primjer kada je Diuf namjerno pravio kartone da bi sto vise igrao za reprezentaciju. Niko im to ne moze zabraniti, a na evropi je da seru po tome i nista vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvatski je reprezentativni napadač u posljednjih mjesec dana osvojio srca svih koji posjećuju Emiratesove tribine. Navijači Arsenala Dudua su prometnuli u svog novog heroja; "sin razmetni" Thierry Henry napokon je zaboravljen.

 

Već sad, nakon samo nekoliko mjeseci u klubu, i tek nekoliko tjedana u udarnoj postavi Topnika, Eduardo je postao Arsenalov simbol, ubojiti napadač bez kojeg se jednostavno ne može.

 

 

:)

 

jebote koje su paljevine ovi hrvatski novinari :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ni naši nisu ništa bolji. Tačnije , još su gori. Dok od hrvata slušamo hvalospeve o ljepim njihovima, naši toplo - hladno. Kako pobede nekog, odma mogu da igraju u finalu evrope/ sveta/ olimpijade u tom sportu. Izgube, onda ide drvlje i kamenje. Pa našta to liči??

 

To mu dođe isto kao kad bi desetogodišnjem klincu dao da piše članke po novinama vodeći se osećanjima, bez trunke objektivnosti...

 

Ne bi mogao svako ovde da bude novinar i pojavljuje se na televiziji. Ipak , to ima dosta uticaja na ljude, i to što je najgore na njihovu podsvest, jer svest u celom svetu prestaje da postoji, a instinkti počinju da budu dominantni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ševčenko: Nedostaje mi Italija i njezin nogomet

 

 

ZBOG problema s leđima Ukrajinac Andrij Ševčenko trenutačno ne može igrati za Chelsea, a mirovanje ga je podsjetilo na neka stara vremena i nostalgiju.

 

"Nedostaje mi talijanski nogomet i život u Italiji. Iako mi ovdje u Londonu ništa ne nedostaje, ja sam izgleda ipak rođen za život u krajevima sličnim Italiji", rekao je Ševčenko i objasnio za čim najviše pati.

 

"Talijanska hrana je prva stvar. Toliko sam se na nju naviknuo da to izgleda strašno. I iskreno rečeno više mi odgovara talijanski nogomet koji izgleda poput šaha. Prepun je kombinacija i taktike, mudri pobjeđuje, a ovdje u Engleskoj je ipak sve snaga. I po tom opredijeljenju sam bliže Italiji", završio je svoj kratki put mislima Ševčenko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Морам да гледам преглед сутра, негде сам прочитао да је Роналдо примио лопту на 60 метара од гола, предриблао све играче и на крају дао гол.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebote,klubovi placaju te fudbalere debelo,i onda im usred sezone kada je najbitnije,odu na neki africki kup i nisu dostupni mesec dana.Klubovi su u pravu 100%.

 

Verovatno postoji neka klauzula u ugovoru koja im dopusta da idu na africki kup nacija , isto kao sto neki NBA igraci to traze (Novicki , Djinobili...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...