Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

liverpul je stvarno glup ove sezone. najgluplji u poslednjih nekoliko godina. pogotovo s obzirom na to da su letos potrosili isusa boga oca para. samo da ostanu u ovakvoj formi do tekmi s interom i bice shamaranja.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj je jos klinja...nece on jos sezonu-dve igrati u top formi.Nije to bas toliko veliko pojacanje.

Није ни К. Роналдо био невероватан играч кад је стигао, а види га сад.

Share this post


Link to post
Share on other sites

?

Кад је стигао био је безобразан, стално је имао неке соло акције и увек је претеривао са дриблинзима. Касније је израстао у најбољег светског играча.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А, то. Ја сам прочитао на неком паљевинском сајту типа Мондо или Индекс прочитао такву информацију. После сам видео гол на YouTube, и схватио да та вест није баш сасвим истинита.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није ни К. Роналдо био невероватан играч кад је стигао, а види га сад.

 

Pa o tome ti i pricam...njegovo vreme tek dolazi,on jos uvek nije za neka velika dostignuca.Cinjenica:Liverpool je u principu dosta slabo pazario letos i njima trebaju pojacanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa o tome ti i pricam...njegovo vreme tek dolazi,on jos uvek nije za neka velika dostignuca.Cinjenica:Liverpool je u principu dosta slabo pazario letos i njima trebaju pojacanja.

 

pa naravno da nam treba...........ne mozemo sve sa starim......ali ekipa je OK.........

mozemo i ovako da se nosimo........

ali ipak ima pojacanje kako nema a Tores???? on je covek koji ubija od kada je presao igra mnogo bolje nego ranije........

YOU'LL NEVER WALK ALONE

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa jbg..........ne znam ni ja kako ne mozemo da osvojimo to prvenstvo...........

u prvenstvu smo jako losi a ovako u UCL smo jako dobri.........

a znas sta je problem kod nas????? to sto nas uvek pobedi bedan klub (zadnji na tabeli nas pobedi itd.)

a kada igramo protiv jakog kluba tu ih pokidamo i igramo extra..........

 

znaci kada igramo protiv loseg kluba uvek igramo lose

a protiv jakog uvek pobedimo ili igramo jako dobro............eto........

 

i jos nesto NE DIRAJ TE MI LIVERPOOL BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE......

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

stanje 4 najveca kluba u medjusobnim duelima ove sezone

ManUtd 7bodova 2 pobede(liv-G, che-K) 1 remi(ars-G)

Arsenal 5bodova 1 pobeda(che-D) 2 remija(manu-K, liv-G)

Chelsea 1bod 1 remi(liv-G) 2 poraza(ars-G, manu-G)

Liverpool 1bod 1 remi(ars-K) 2 poraza(manu-K, che-K)

dakle prica da liverpul gubi od slabijih protivnika a da jake dobija ne pije vodu, celzi je po meni ispred njih jer je na sve 3 utakmice gostovao, dok je liverpul na sve 3 bio domacin, tako da tek na gostovanjima nema sta da trazi

 

ali feguson se jos jednom glupirao i vodio ekipu u saudijsku arabiju na prijateljsku utakmicu sa nekim tamosnjim klubom u ponedeljak, koju je manu izgubio 3:2 sa polovinom prvog tima(!?)

kakav idijotski potez, nepotrebno umaranje nekoliko glavnih igraca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brale moj,to je sve samo ne idiotski potez.Em su zaradili dobar kes za to "naprezanje",em su uradili sjajnu promociju kluba zahvaljujuci kojoj ce tamo tokom ove i sledece sezone prodati visestruko vise dresova i odraditi jos gomilu poslica.Kada cete vise shvatiti da fudbal vise nije samo umaranje igraca,dati gol,izvesti korner i sl.,vec pre svega biznis i brtanje velike love!

Share this post


Link to post
Share on other sites

takve stvari se ne rade u sred sezone, i jos par dana posle utakmice u kojoj su se namucili da dodju do pobede, a za vikend ih ceka teska utamica protivh totenhema, uskoro se nastavlja i liga sampiona tako da je svaki dan odmora bitan

na ta exoticna mesta se ide u predsezoni

Share this post


Link to post
Share on other sites

takve stvari se ne rade u sred sezone, i jos par dana posle utakmice u kojoj su se namucili da dodju do pobede, a za vikend ih ceka teska utamica protivh totenhema, uskoro se nastavlja i liga sampiona tako da je svaki dan odmora bitan

na ta exoticna mesta se ide u predsezoni

 

Procitaj moj prethodni post jos jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stanje 4 najveca kluba u medjusobnim duelima ove sezone

ManUtd 7bodova 2 pobede(liv-G, che-K) 1 remi(ars-G)

Arsenal 5bodova 1 pobeda(che-D) 2 remija(manu-K, liv-G)

Chelsea 1bod 1 remi(liv-G) 2 poraza(ars-G, manu-G)

Liverpool 1bod 1 remi(ars-K) 2 poraza(manu-K, che-K)

dakle prica da liverpul gubi od slabijih protivnika a da jake dobija ne pije vodu, celzi je po meni ispred njih jer je na sve 3 utakmice gostovao, dok je liverpul na sve 3 bio domacin, tako da tek na gostovanjima nema sta da trazi

 

ma u redu........ali ja sam samo rekao to sto se desava.........da protiv slabijih timova igramo lose a protiv jakih dobro........

ne znaci da uvek pobedimo ali tako igramo jbg...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...