Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Za desetak dana mi iz Londona stiže novi dres Vest Hema, can't wait :D

 

Dobro je što se konačno riješilo sve to oko Teveza, samo ne bih volio da dovedu Gudjonsena umjesto njega, a vjerovatno hoće...

Dajer bi bio veliko, veliko pojačanje, prošao je sve medicinske testove i samo se čekalo da potpiše ugovor, ali su ove pičke iz Njukasla odustale od svega...

 

Još samo jedan igrač na sredini da se dovede, i biće to dobra ekipa!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za desetak dana mi iz Londona stiže novi dres Vest Hema, can't wait :D

 

Dobro je što se konačno riješilo sve to oko Teveza, samo ne bih volio da dovedu Gudjonsena umjesto njega, a vjerovatno hoće...

Dajer bi bio veliko, veliko pojačanje, prošao je sve medicinske testove i samo se čekalo da potpiše ugovor, ali su ove pičke iz Njukasla odustale od svega...

 

Još samo jedan igrač na sredini da se dovede, i biće to dobra ekipa!

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA oću ja dres :( skoro je sigurno da će doći Gudjonsen samo što će to možda biti u januarskom roku :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gudjonsen je krsh...cak je i Kujt pored njega igracina.Definitivno jedan od najvecih promasaja Barse.

 

Ja sam danas u novinama citao da je izjavio da ce pokusati da se nametne Rajkardu,i da ce u Barsi sigurno ostati do zime.

Covek je nepopravljivi optimista...pored Anrija,Mesija i Etoa on se nada igranju.Budala.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo već kod Smita, onaj Njukasl mora pod hitno da proda par napadača... Mislim da im makar taj beskorisni Oven uopšte nije potreban, a ni Ameobi... Imaju sedam napadača: Smit, Luke, Oven, Martins, Viduka, Ameobi i fenomenalni mladi Kerol...

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba se otarasiti ovena i ameobija

luke lako moze da igra levo krilo, tj on i jeste bio levo krilo a kad zatreba moze i u napad

ove godine mi je newcastle posle manu-a omiljeni u engleskoj posto u hervud i rio koker otisli is west hama

Share this post


Link to post
Share on other sites

a Reo-Coker se previše utripovao da je veći od kluba, i treba da ide... Samo mi je krivo što nisu doveli Dajera, onaj Francuz se povrijedio na pola godine, tako da su i pored dolaska Ljungberga i dalje po malo šuplji na sredini...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro imaju Nobla, Kuoshija, Parkera i Bojera(koji je potpuno beskorisan ali dobro moze da prodje kad 4. centralni vezni igrac)

levo su Eternigton i Boa Morte, jedino desno osim Ljunberga nema nikog ali kad se Faber oporavi bice ekipa potpuna

pa da slazem se za Rio Kokera, ali sto je najogre onda je otisao u Aston Vilu koja nema nista kvalitetniji tim od Wes Hama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...