Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Добар је Агуеро, али не видим шта ће вам поред Суареза, Каута и Керола. Одбрана вам је крш, на моју радост.

 

 

 

Ја нисам рекао да нам треба већ да ако постоји могућност - дај. Али свакако није приоритет. Радије бих да видим Агуера у свом него у Ситјевом нападу. Ако на свакој дамо 5, а примимо 3 - ја сам задовољан.

Edited by Нарсил

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Najbolji trener na svetu je Ser Aleks Ferguson. To što je moja Barselona šampion Evrope ne znači da sam i ja najbolji trener. Ferguson je neponovljiv, više od 25 godina vodi isti klub, stvorio je mnoge trofejne generacije i osvojio bukvalno sve. Bilo bi fantastično da i ja uradim nešto slično“, zaključio je Gvardiola.

 

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2011&mm=07&dd=23&nav_id=527338

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hull C. [3 - 0] Liverpool

 

 

Хал је самим Кенијевим присуством постао велики.

 

 

:haha: Играли са трећом поставом прво полувреме.

 

Иначе, Курузе, ти си змај од човека. Толико спомињеш Ливерпул да ћеш можда и ти једном постати велики.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad će veliki stručnjak Leni da kaže da to nije istina.

 

Naravno da nije.Dokaz su dva finala gde je Ferguson popusio kurcinu od tog Gvardiole,i to ga je Pepe odvalio ko musa jarca.A da ne pricamo koliko je ziljavi skot kurac za jednog Murinja.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nije.Dokaz su dva finala gde je Ferguson popusio kurcinu od tog Gvardiole,i to ga je Pepe odvalio ko musa jarca.A da ne pricamo koliko je ziljavi skot kurac za jednog Murinja.

 

ma kakvi,deda ferguson je vrhunski trener...treba jos murinjo da radi kako bi od svake skupine igraca napravio tim...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, Курузе, ти си змај од човека. Толико спомињеш Ливерпул да ћеш можда и ти једном постати велики.

 

A и Лајвскор је мучки објавио резултат, само да би срамотио такву величину.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije murinjo bolji,definitivno...mozda za jedno 10-15 godina...deda ferguson moze od svega da napravi tim...dok kod murinja nije slucaj...on vise usmeri dobru ekipu,a da pravi tim sa malim budzetom jos ne zna...da izmuzmemo porto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne lupetaj.

 

nije murinjo bolji,definitivno...mozda za jedno 10-15 godina...deda ferguson moze od svega da napravi tim...dok kod murinja nije slucaj...on vise usmeri dobru ekipu,a da pravi tim sa malim budzetom jos ne zna...da izmuzmemo porto...

 

Od cega "svega"?Covek je 25 godina u istom klubu,mrdno dupe nije,a za to vreme uzeo dve lige sampiona.Murinjo uzeo za 7 godina toliko.A jos ce ih se nauzimati.Kakav mali budzet,pa 5 puta je veci uspeh uzeti LS sa sugavim Portom nego sa ekipom u kojoj igraju Ronaldo,Runi,Vidic i Ferdinand,sta pricas ti.Na kraju krajeva,neuporedivo je veci uspeh napraviti rezultate i uzimati trofeje u apsolutno svakom klubu u kojem si bio (Murinjo:Porto,Celzi,Inter,a i u Realu mu slede uspesi , Kapelo:Milan,Real,Juve,Roma...)nego 25 godina biti u istom klubu,uzeti gomilu domacih titula u 90-ima kada je premier liga bila go kurac i uzeti 2 LS.Svaka njemu cast,uspeh je to,ali ni blizu navedenih.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Od cega "svega"?Covek je 25 godina u istom klubu,mrdno dupe nije,a za to vreme uzeo dve lige sampiona.Murinjo uzeo za 7 godina toliko.A jos ce ih se nauzimati.Kakav mali budzet,pa 5 puta je veci uspeh uzeti LS sa sugavim Portom nego sa ekipom u kojoj igraju Ronaldo,Runi,Vidic i Ferdinand,sta pricas ti.Na kraju krajeva,neuporedivo je veci uspeh napraviti rezultate i uzimati trofeje u apsolutno svakom klubu u kojem si bio (Murinjo:Porto,Celzi,Inter,a i u Realu mu slede uspesi , Kapelo:Milan,Real,Juve,Roma...)nego 25 godina biti u istom klubu,uzeti gomilu domacih titula u 90-ima kada je premier liga bila go kurac i uzeti 2 LS.Svaka njemu cast,uspeh je to,ali ni blizu navedenih.

 

 

to sto ne volis manc,ne znaci da je od fergusona bolji murinjo...nimalo objektivno,subjektivno...ode ronaldo,dodje valensija,napravi igraca od njega i opet ubijaju...ferdinand vec 2 godine na samrti...manc trenutno nema puno vrhunskih igraca,ima dobrih,al ne vrhunskih...kada pogledas,mnogo je teze biti u jednom klubu i osvajati titule jer dolazi do zasicenja,al on je uspeo to nekako da sredi...mnogi veliki treneri su dobijali otkaze u svojim klubovima...celzi,inter,real su vrhunske ekipe sa vrhunskim igracima...sa portom ga je usralo...jebote ,pa te sezone je monako igrao finale...ne umanjuje se time njegov uspeh, vec govori o kvalitetu lige sampiona te sezone...za jedno 10ak godina ce se mozda moci pricati da li je bolji...meni licno,moje subjektivno misljenje je da je lipi najbolji trener...njegova koncepcija igre mi se svidja...

 

 

Edited by Trne-svetska mega faca
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A и Лајвскор је мучки објавио резултат, само да би срамотио такву величину.

 

 

Умеш ти то и боље, Курузе. Мораш код Кенија, на каљење, иначе...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sto ne volis manc,ne znaci da je od fergusona bolji murinjo...nimalo objektivno,subjektivno...ode ronaldo,dodje valensija,napravi igraca od njega i opet ubijaju...ferdinand vec 2 godine na samrti...manc trenutno nema puno vrhunskih igraca,ima dobrih,al ne vrhunskih...kada pogledas,mnogo je teze biti u jednom klubu i osvajati titule jer dolazi do zasicenja,al on je uspeo to nekako da sredi...mnogi veliki treneri su dobijali otkaze u svojim klubovima...celzi,inter,real su vrhunske ekipe sa vrhunskim igracima...sa portom ga je usralo...jebote ,pa te sezone je monako igrao finale...ne umanjuje se time njegov uspeh, vec govori o kvalitetu lige sampiona te sezone...za jedno 10ak godina ce se mozda moci pricati da li je bolji...meni licno,moje subjektivno misljenje je da je lipi najbolji trener...njegova koncepcija igre mi se svidja...

 

Kakav crni Valensija?Pa to je nevidjeni krs od igraca.I koga ubijaju?Prosle sezone Mancester je bio ocajan,imali su srece sto su Celzi i Liverpul bili jos gori,i sto im je jedini konkurent bio onaj smehotresni Arsenal.U Ls im zreb bio naklonjen,koliko je to los tim se videlo u finalu,za tri klase Barsa bolja,a tu itekako mozemo pricati i o Fergusonu koji je u tri sezone izgubio dva finala od istog kluba na identican nacin.I to je pregazen oba puta.Ajde da se to jednom desilo...ali dva puta!Identicno!I to je najbolji trener na svetu?Nemoj me zajebavati.

Naravno da je Ferguson vrhunski trener.Naravno da je jedan od najboljih trenera u svetu.Ali najbolji nije.Mnogo je veci uspeh promeniti mekoliko klubova u kratkom vremenskom periodu,u svakom ostaviti trag,ceo potpuno novi tim prilagoditi svom sistemu igre i sa istim uzimati trofeje,nego voditi jedan klub 25 godina...dok ti u polovini tog perioda pola tima isto...i uzmes 2 LS...dok je Murinjo za tri puta manje vreme uzeo 2 LS,sa dva kluba.Dajte malo realnosti.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...