Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

pa zar govna iz liverpula (pritom ne mislim na Karamele) kenjaju Man Utdu koji je sa onako okrnjenim timom uspeo da se izbori za pobedu, a u najjacem sastavu su umuvali gol hrabrom Fulamu u devedesetdesetom minutu? smesno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

gun1239006938mancity040.jpg

 

ova dvojica se vratishe posle par meseci i odmah na prvoj utakmici fabs 2 asistencije na 2 gola adebajora.

da su igrali, arsenal bi sigurno bio bar 2. na tabeli, jer su nakon povreda ove dvojice imali seriju od 5 nereshenih utakmica. to se sigurno ne bi desilo da su igrali, narochito jer su na njihovim pozicijama igrala dva najveca debila u timu, bendtner i song.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa zar govna iz liverpula (pritom ne mislim na Karamele) kenjaju Man Utdu koji je sa onako okrnjenim timom uspeo da se izbori za pobedu, a u najjacem sastavu su umuvali gol hrabrom Fulamu u devedesetdesetom minutu? smesno :)

 

Ja kolko se secam bile su 3 stative i jedna precka jel da? A u krajnjem slucaju Liverpul je umuvao jedan gol u 92. a Manchester nije nijedan (a pritom je primio 2 gola i dobio dva crvena kartona) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...