Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Не, ти лупеташ глупости. Јуве дува курац, Сити ће бити јак као земља.

 

Siti hoce biti jak kao zemlja,ali reci da sa Juventusom nece uci u evropu jeste lupetanje gluposti.Juventus je u prosloj sezoni koja je bila najgora u poslednjih 50-ak godina izasao u evropu.Ne lupetajte gluposti obojica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам на то мислио. Сити ће пре узети неки куп, чак се и умешати у борбу за титулу, него бедни Јувентус који не може да се дозове годинама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seria A ce biti kikiriki liga ove sezone , moguce je da cak 4/5 timova konkurise za skudeto , Krasic je svestan svojih kvaliteta , ne bi on mogao da izdrzi fizicki tempo Premijer lige , Kalco je za njega zato i hoce u Juve

 

.Lemmy je u pravu , City je bedan klub kao i sve sto dolazi iz tog grada .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siti je trenutno financijski jaci klub,tu nema price.Sve ostalo gore navedeno je lupetanje gluposti.

 

Dapace,htio si izjaviti pak da su juventusova momcad ravni razini kvalitete sitijeve momcadi?nogomet nije ludibrum,ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siti hoce biti jak kao zemlja,ali reci da sa Juventusom nece uci u evropu jeste lupetanje gluposti.Juventus je u prosloj sezoni koja je bila najgora u poslednjih 50-ak godina izasao u evropu.Ne lupetajte gluposti obojica.

Mozda zato sto je talijanska liga goli kurac. Kad je Roma usrana uspjela da ode ko druga u LS i do zadnjeg kola cima Inter za titulu.

 

City ima da poduva kitu jer im je sredina raspad - doveli su jos jednog mazguljana(Toure iz Barselone), a pitam se ko ce da im organizuje igru - Barry il Nigel De Jong :haha: Mjesto da dovedu 2 majstora na sredini, oni betoniraju odbranu i napad. Zato ce i da duvaju kitu. I onaj majmun iz Intera ce im doc ko porucen, Moratti da je pametan, prodace ga za 1 euro :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos kad bi argumentovao to, bilo bi super..

 

Hajde, pokušaću. Rekao si "usrana" Roma, koja se borila za tiulu u ligi. OK, tim koji je čitav drugi dio sezone uspješno parirao najboljem svjetskom klubu 2010. godine Interu, čak ga u jednom momentu pobijedio i prestigao, tim koji je završio drugi u drugoj najjačoj ligi na svijetu, tim koji već posljednjh ne znam ni ja koliko godina završava od 2-4 mjesta u pomenutoj ligi, koji u Ligi sampiona skoro uvijek prodje u drugi krug i ispadne u osmini ili četvrtini finala... ne može biti "usran".

 

Drugo, rekao si da Manchester City nema vezni red. Hmmm, da vidimo: Barry, Ireland, Right-Phillips, Petrov, De Jong, pa onda nova pojačanja Silva i Yaya Toure meni zvuče kao sasvim dobar vezni red.

 

Ispravljam se, nisi ti glup, samo se ne razumiješ u fudbal ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Talijanska liga je postala raspad, zato plasman Rome nije nikakvo mjerilo. Osim toga, ako si dobro pratio njene igre(a ja jesam zbog Mirka Vucinica), primjetio si da su se u dosta utakmica provukli, dobijali nezasluzeno isl. Pod Spaletijem su igrali lijep fudbal, dok je kod Ranijerija najvazniji rezultat. Promjenjena je formacija, igraju uglavnom sa 2 napadaca koristeci brzinu Vucinica i skok igru TOnija.

Ako vec gledas kako je Roma igrala ove sezone, pogledaj samo kako su 'slavno' prosli u evropskim kupovima. Izbacili ih oni grcki paceri, hah. A to sto su se Interu primakli u borbi za skudeto je prvenstveno sto je Inter najvise snage usmjerio na osvajanje LS. Da su kojim slucajem ispali iz LS u martu (kao po obicaju), prvenstvo bi zavrsili na +15 bodova.

 

Drugo, Mancester City nema organizatora igre na sredini. Silva je krilo, kao i Petrov i Right-Phillips. Ja ovdje pricam o klasicnim igracima sredine, a kod Man. City-ja su to sve sami trkaci. I ne kazem samo ja to, vec i razni fudbalski strucnjaci. Al ocigledno je bitno 'da tebi to zvuci ko dobar srednji red' :haha:

 

Nije ti ovo jebeni menadzer na PC-u. Ture, Beri, De Jong, Ajrland - sve su to trkacki konji, niko od njih nije majstor da poveze redove, organizuje igru, napravi odlicnu asistenciju..

 

Drugi put lakse malo sa klasifikacijama tipa 'glup si, nemas pojma isl.'. Nabijem te na kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Talijanska liga je postala raspad, zato plasman Rome nije nikakvo mjerilo. Osim toga, ako si dobro pratio njene igre(a ja jesam zbog Mirka Vucinica), primjetio si da su se u dosta utakmica provukli, dobijali nezasluzeno isl. Pod Spaletijem su igrali lijep fudbal, dok je kod Ranijerija najvazniji rezultat. Promjenjena je formacija, igraju uglavnom sa 2 napadaca koristeci brzinu Vucinica i skok igru TOnija.

Ako vec gledas kako je Roma igrala ove sezone, pogledaj samo kako su 'slavno' prosli u evropskim kupovima. Izbacili ih oni grcki paceri, hah. A to sto su se Interu primakli u borbi za skudeto je prvenstveno sto je Inter najvise snage usmjerio na osvajanje LS. Da su kojim slucajem ispali iz LS u martu (kao po obicaju), prvenstvo bi zavrsili na +15 bodova.

 

Drugo, Mancester City nema organizatora igre na sredini. Silva je krilo, kao i Petrov i Right-Phillips. Ja ovdje pricam o klasicnim igracima sredine, a kod Man. City-ja su to sve sami trkaci. I ne kazem samo ja to, vec i razni fudbalski strucnjaci. Al ocigledno je bitno 'da tebi to zvuci ko dobar srednji red' :haha:

 

Nije ti ovo jebeni menadzer na PC-u. Ture, Beri, De Jong, Ajrland - sve su to trkacki konji, niko od njih nije majstor da poveze redove, organizuje igru, napravi odlicnu asistenciju..

 

Drugi put lakse malo sa klasifikacijama tipa 'glup si, nemas pojma isl.'. Nabijem te na kurac.

 

Pa ispravio sam se, nisi glup, samo ne poznaješ fudbal. A koji to još fudbalski "stručnjaci" kažu da Siti ima loš vezni red, da nije možda Zlatko Kranjčar? :haha:

 

A nismo realno bolji od Francuza, imaju 30 puta bolju ekipu od nas, na stranu to što se raspadaju u posljednje vrijeme, a i to je zbog trenera idiota.

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

benzema se raspada,gurkuf je van francuske lige kurac,zinjak je blisato proslu sezonu,sada sabo igra,ali igra u francuskoj u osrednjem timu gde svaka lopta mora ici na njega...ovi ostali su solidni,riber odlican,al videcemo kada ode iz nemacke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te liste su gluposti. Po ovoj, ispade Srbija bolja reprezentacija od Francuske, Meksika, Slonovače... http://www.fifa.com/worldfootball/ranking/lastranking/gender=m/fullranking.html

 

 

Poredis dve liste sa potpuno razlicitim sistemom bodovanja. Elem ako ti se ne svidjaju ove da probamo ovako. Da prebrojimo koliko je koja zemlja imala ucesnika u cetvrtfinalima Lige Sampiona i Lige Evrope u poslednje 4 sezone kolko se racunaju na onoj listi sto okacih:

 

 

Engleska 17

Nemacka 12

Spanija 11

Italija 6

Francuska 4

Portugal 4

Holandija 3

Rusija 2

Ukrajina 2

Belgija 1

Turska 1

Skotska 1

 

Il ti se ni ovaj kriterijum ne svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...