Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

nisam mogao da verujem da ce se uprva juvea toliko ciganisati...za vrhunskog igraca da se cimas oko par milja je bolesno...krajnje idiotski...dovodili su raznorazne paramecijume za iste pare,a i vise, koji nisu ni za oranje njive...

 

da je tosic bolji od krasica...realno,al u stanju psihoaktivne iskljucenosti...da ne kazem....u uzimanju zescih kolicina koksa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akvilani je invalid.Da je dosao 2008.,pa da covek razume.Ali sada,ovakav sjeban od povreda,nisam bas siguran.Ali dobro,neka se pojacava vezni red.Kada bi se doveo jedan uredan levi bek i napadac,cak bih imao nade i za skudeto.Pod uslovom da Del Neri shvati da je 21.vek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ето, таман да добију Мисимовића у размени. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misimovic otisao u Salke. :da:

 

A i kada bi radili neke razmene,bolje onda Dzeku da uzmu.Ali ni od toga nista,posto je Krasic vec tu,a od ove sezone je pravilo da se moze dovesti samo jedan igrac van EU tokom prelaznog roka.

Citao sam danas da postoji velika mogucnost da dodje Kvaljarela.To bi bilo sjajno,prava stvar u ovom momentu.Iako,i dalje mislim da je prodaja Dijega velika greska,posto Juventus nema igraca tog tipa u ekipi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам ни знао да је прешао у шугави Шалке. Сахрани ме кречење ових дана.

 

Помињао се и Ди Натале. Не знам колико ту има истине. "Новости" обично имају проверене вести. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ni znao da cezena igra u prvoj ligi...

navijam za njih...jos sam video da im igra erjon bogdan,poznat i kao djani bogdani...mislim da je to jedini lik koji je ispao u drugu ligu sa svakim svojim timom u italiji...

drago mi je da im igra apija...jedan od mojih omiljenih igraca,steta sto nije uspeo da izgura karijeru k'o svet...trebao je da bude vrhunski igrac,al jebi ga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...