Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Modjijev advokat je izjavio sledece:

"Tifozima porucujem da budu sigurni u to da pravda stize. Nazalost, kasno je za istinsku pravdu jer i kada dokazemo da Moggijevi telefonski pozivi nisu bili nezakoniti, da Juventus nije odgovoran za ono za sta se tereti i da je sve bilo pogresno dolazimo do cinjenice da je Juventus desetkovan odlascima kako igraca tako i finansijski, i da nista nece moci nadoknaditi tuzne trenutke koje su tifozi morali proci. Zbog toga smatram da ova prica zasluzuje javno izvinjenje od strane federacije. Veoma je vazno da se sazna prava istina i da se vrati dostojanstvo 15 miliona tifoza. To je vrijednost koja niti jedna vlast ili federacija ne bi trebalo da ignorisu."

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Деки капитен!

Смешан је овај Бари. После првог минута неких 70ак није прешао центар, направио два глупа пенала и имао среће да изгуби само 4:0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=e2wt5cKiZSE

 

Roma opet pukla, dobro su igrali ali odbrana raspad, Mekses napravio penal i crveni, veoma diskutabilno po meni, pogledajte. A ono što nije bili nimalo diskutabilno a nije dosuđeno je penal za Romu kad je neki debil iz Breše igrao rukom u šesnaestercu. Borielo doktor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Standardna pusiona od Palerma.

Nema leba.Nista ne treba ocekivati od tima koji na 4 utakmice primi 10 golova.Katastrofa.Dzaba Krasic igra kao zmaj,dzaba.Danas ni napad nije licio na nesto sto dolazi od fudbalera.Samo i jedino Krasic je bio dobar,i bukvalno niko vise.

Divljacka igri koja se samo svodi na Krasica i centarsuteve.Koliko je prosle sezone nedostajalo igre po krilima,toliko sada preteruju sa istom.Centralna veza je slaba,Melo i Markisio nisu kreativci,a ovaj Akvilani kao sto sam i mislio nije ni za kurac,niti ce biti dobar.Pogubljen u vremenu i prostoru.

Odbrana...ma,nema tu sta da se prica...odustajem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fali jedan dobar plejmejker da lepo deli lopte i razigrava. Ova sve nekako ide stihijski. Danas su zapeli za centarsuteve, i em sto su vecinom bili losi, nego kako ne vide da im ne ide tako, nego zapeli. Krasic je bio dobar, ali ne moze on sve sam, nije imao nekog raspolozenog saigraca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ne moze sam,i kretenski je sto se cela igra svodi na njega i desnu stranu.Videce se tokom sezone koliko je prodaja Diega bila greska,on je bio jedini kreativan igrac.Kakav Akvilani,taj invalid nije ni za kurac,trebali su ostaviti Dijega i drzati ga u centru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ne moze sam,i kretenski je sto se cela igra svodi na njega i desnu stranu.Videce se tokom sezone koliko je prodaja Diega bila greska,on je bio jedini kreativan igrac.Kakav Akvilani,taj invalid nije ni za kurac,trebali su ostaviti Dijega i drzati ga u centru.

 

Apsolutno se slazem

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da,zaista se nadam da ce Del Pjero sto pre prestati igrati.I dalje on ima magiju u nogama,skucao je precku danas,imao jedan opasan slobodnjak,ali to je od njega sve.U prvom poluvremenu je toliko davio loptu,imao nerezonske suteve,a u drugom se covek bukvalno nije ni video.Veliki igrac,veliki majstor,ali on je za klupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema Krasic u ovom timu ono sto je imao u Dzagoevu i Mamaevu. Glupa odluka sto su prodali DIega.

 

Да се не понављам...поента целе приче.

Вероватно би човек покидао у тандему са Красићем. Овако ће затворити Красића и Јуве ће тек онда пушити. Тим који има једног креативца не може да игра врхунски фудбал.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...