Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

E pa onda bih ja trebao prestati navijati generalno,posto se i Zvezda i Juve raspadaju godinama...ali jebiga,ja sam mazohista,volim da patim...

 

Nisam gledao protiv Barija,ali cuo sam da su bili uzasni.Picketine klasicne.Videh da je dosao Kvaljarela,to je super pojacanje,Traore isto nije los...ode Dijego,ali o tome sam vec pisao.Bice bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebem ti milan, koji ne može raspalu ćezenu da dobije, jebali ih i ibrahimović i robinjo, nek dovedu već jednom nekog normalnog, govna..

 

Dzaba covece Ibrahimovic i Robinjo,kada u odbrani igraju mrtvaci.

 

Борба за друго место ће бити интересантна ове сезоне...

 

Po igrama pijacarskih lopuza i mafijaske paprike u prva dva kola,rekao bih da ce ove sezone biti borbe i za prvo mesto.Itekako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Po igrama pijacarskih lopuza i mafijaske paprike u prva dva kola,rekao bih da ce ove sezone biti borbe i za prvo mesto.Itekako.

 

 

Додуше, у праву си, Бари делује као озбиљан претендет за прву позицију.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De si bre grandzeru stari! :pivopije:

 

Juventus je u prvom kolu igrao sa ekipom koja je sastavljena tri dana ranije,zbog takve mudre politike nece ni kurac uraditi ove sezone.Ali,kod nas fanova nada uvek postoji,jebes fana koji ne prizeljkuje pobede,zar ne?

 

Sutra ce igrati i Akvilani,ajde da vidimo i tog invalida na delu.Bice zajebano,ali ocekujem da Krasic namesti bar jednom Kvaljareli.

 

FORZA JUVE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

De si bre grandzeru stari! :pivopije:

 

Juventus je u prvom kolu igrao sa ekipom koja je sastavljena tri dana ranije,zbog takve mudre politike nece ni kurac uraditi ove sezone.Ali,kod nas fanova nada uvek postoji,jebes fana koji ne prizeljkuje pobede,zar ne?

 

Sutra ce igrati i Akvilani,ajde da vidimo i tog invalida na delu.Bice zajebano,ali ocekujem da Krasic namesti bar jednom Kvaljareli.

 

 

:pivopije:

 

 

Јебеш фана који напушта свој клуб јер Барса, Реал и остала гамад освајају све. Јебеш фана који не брани боје и кад је све лоше. Јебеш фана који не критикује своје кад не ваља.

 

 

Нека, ми смо га лечили, сад игра за Јуве. :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuu,mesta za kritike kod mene ima u nedogled,koliko ti srce pozeli.Ali nikada necu prestati navijati za moj Juve.

 

Ja mislim da ce Akvilani biti kanta,da od njega nema nista.Ali ajde,videcemo,zaista se nadam da gresim.

 

Реал и остала гамад освајају све.

 

A sta to Real osvaja? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuu,mesta za kritike kod mene ima u nedogled,koliko ti srce pozeli.Ali nikada necu prestati navijati za moj Juve.

 

Ja mislim da ce Akvilani biti kanta,da od njega nema nista.Ali ajde,videcemo,zaista se nadam da gresim.

 

 

 

A sta to Real osvaja? :haha:

 

 

Ја критике бунцам на LFC форуму или на окупљањима, тамо где је људима заиста стало до клуба и свега оног што он представља.

 

 

Чиста сарадња, ипак LFC & Juventus имају сувише добру сарадњу и историја веже клубове.

 

 

Освајају мој курац, али се коже људи на њих. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi,odlicnu stvar su oni uradili dovodjenjenjem ove dvojica.Da budemo realni,Ibrahimovic ce biti dobar,zabice on 15-20 komada u sezoni.Robinjo ce takodjer biti jako koristan,ne toliko u golovima koliko u asistencijama,prodorima i otvaranju prostora za Ibru i Pata.I nisu oni problem,problem je sto su odbrana i sredina i dalje kesa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi,odlicnu stvar su oni uradili dovodjenjenjem ove dvojica.Da budemo realni,Ibrahimovic ce biti dobar,zabice on 15-20 komada u sezoni.Robinjo ce takodjer biti jako koristan,ne toliko u golovima koliko u asistencijama,prodorima i otvaranju prostora za Ibru i Pata.I nisu oni problem,problem je sto su odbrana i sredina i dalje kesa.

 

Ali Princ i Flamini?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...