Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Dzaba sve,kada je odbrana nula.Kjelini i Bonuci ocajni,Mota katastrofa,De Celje ko da nije ni igrao.Ovoj odbrani treba toliko vezbe da je to jezivo.

Zadovoljan sam igrom u napadu,bili su sjajni.Ne pamtim kada sam gledao ovako dobar Juve u napadu.Krasic sjajan,odigrao je kao zmaj.Stata sto ne udje ona kada je bio sam ispred golmana.I jos uz to dva komada namestio.Bravo Milose carino!Pepe takodjer odlican.Del Neri je ubio igru sa izvodjenjem njih dvojice,nije mi jasno sta je hteo time da uradi.

Ima nade,ali samo i jedino ako se uradi nesto po pitanju odbrane,nesto drasticno.Inace ne gine 8.mesto.

I da.Del Pjero ne sme igrati u prvoj postavi.Jednostavno ne sme.Toliko usporava igru,proklet je i nece da doda,i jednostavno vise ne moze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem.Na ovoj utakmici je Juve napad odigrao kako nije na svim zajedno utakmicama u kojima je igrao Dijego.Jebali su mame,zaista.Mnogo su me iznenadili,nakon toliko godina sve je licilo na dobri stari Juve pre 2006.Krasic je Juventusu pun pogodak,neverovatno koliko su se ofanzivno preporodili sa njim.Zaista je bio fenomenalan.

Ali i dalje mislim da je prodaja Dijega greska,mogao je on dobro da se uklopi u ovaj tim,jer takav tip igraca u ovom momentu u Juventusu ne postoji.Ali jebiga,sta sada da se radi.Na kraju krajeva,ako se nastavi u ovom tempu sto se tice ofanzive,jebes Dijega.

Defanziva je vec druga prica.Jad i beda.Delovali su tako pogubljeno i neorganizovano,takve golove bi bilo smesno da smo dobili ja i Hail,a ne profesionalni fudbaloeri.Cemer bre.Mora jos mnogo da se radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam rekao da je on vrhunski igrac,vec da od njega moze postati vrhunski igrac.I bice on dobar,samo da se uigraju.Veci problem je levi bek,onaj De Celje je tuga bozija,a Traore je povredjen jos mesec dana...iako,i on nije bog zna sta.A i Mota je bio ocajan.Kasano je radio sa njim sta je hteo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Михајловићу је било много боље да је остао у Катанији, тамо му је одлично ишло, а таман се био навикао... И онда одједном оде у Фиренцу, где ће му требати много више времена да се привикне,плус што су очекивања много већа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Михајловићу је било много боље да је остао у Катанији, тамо му је одлично ишло, а таман се био навикао... И онда одједном оде у Фиренцу, где ће му требати много више времена да се привикне,плус што су очекивања много већа.

 

najbolje da ode u fk prnjavor...tamo i nema ocekivanja,jako dobro za karijeru...a i brzo ce se navici...svake nedelje posle tekme,gazda iznese prasence sa raznja...banja...

 

 

ajnormalnija stvar je to sto je otisao iz katanije u fioru...covek hoce da trenira igrace,a ne radnike iz mojmilova...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd fala kurcu da su ovi moji zaigrali kako treba i u odbrani.Lepo odvaljivanje Udinezea.Krasic je ponovo bio fenomenalan,covek igra kao Nedved.Opet je imao dve asistencije,i ubedljivo je bio najbolji na terenu.On je definitivno najbolji transfer Juventusa u poslednjih 5 godina.Igra u napadu je ostala ista kao i u prethodnih par tekmi,dakle na odlicnom nivou,ali za razliku ud prijasnjih utakmica i odbrana je ovoga puta bila odlicna.Kvaljarela opet yavukao,2 komada.

 

Ajmo Juve!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...