Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Дали га Парми на позајмицу. Јбг, ако га већ нису форсирали последње две сезоне, можда је и боље што ће бити на позајмици и што ће бити стандардан. Штата што тако добар играч не игра.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teski debili.Iako,o tome se po stampi prica vec jedno vreme,pa su i Del Neri i Marota uvek demantovali.U svakom slucaju,ukoliko ga prodaju pokazace koliki su idioti.To je jedini igrac koji tamo nesto zna sa loptom (ne racunam grande Aleksa naravno).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno, Juventusova uprava briljira iz dana u dan. Prvo otpuste Đovinka i Dijega, pa hoće Adebajora... nije mi jasno kako mogu biti tako neozbiljni. Jedini dobar potez je dovođenje Mote, iako im je i to omogućeno zbog teške Romine gluposti.

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle sezone je ceo tim bio u kurcu,i naravno da se nije on mogao nesto preterano istaknuti.Na kraju krajeva,uopste nije bio toliko los koliko se predstavlja.Zabio je 8-9 golova i imao 15-ak asistencija.Za njegovu poziciju to je dobar ucinak,ali su ga mediji razapeli jer se od njega ocekivalo da zabije 100 golova,ima 1000 asistencija i da sa saigracima kao sto su Molinaro,Poulsen,Legrotalje,Grigera i Zebina bude prvak univerzuma.Malo nerealno,moras priznati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Verderu se od njega nisu ocekivale stvari koje su se ocekivale u Juventusu.Porediti sugavi Verder i velicinu kao Juventus nije realno.Pogotovo nije realno ocekivati cuda kada ceo tim igra katastrofalno,kaqo sto je igrao Juve prosle sezone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ocekivalo se isto kao i ovde...da kreira igru...nije to radio,trebao je da bude glavni igrac i nije uspeo...u verderu je bio glavni u ogavnoj ligi sa ogavnim saigracima...ne moze taj van nemacke da bude igrac...

ustvari,ja ne mislim da moze...videcemo u novo prvenstvu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...