Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Сасвим и нормални преласци. Закерони који као неки интериста је освајао титуле са Миланом. Мењају се и играчи стално.

 

Иначе, требало је Ето да да гол са она два метра у првом, а Киву да не прави фаул за црвени. Боље је било 0:2, него 0:1 и играч мање. Штета!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kao nesto pokusavam preko onih strimera da pratim tekme,al slaba vajda...taman nadjes neki dobar,valja nedelju dana,pa se sjebe...ili se sjebe ili traze pare...a ovaj poslednji je bas bio dobar,cista slika,vise opcija za gledanje...i sada nesto poceo da mi se zakucava,a povecali mi net...

 

sad nesto gledam rezultate i cudi me koliko se miha koprca...taman kada hoce da ga sutnu,on dobije neku tekmu i tako u krug...u principu ga nemos sada ni sutnuti...to su trebali odmah na pocetku kada su ga gazili...al i tada bi bilo glupo,nisu mu dali sansu...moze ovako da se vrti 100 godina...dobro,sada nije dobio,al je pre ove dobio 2...mada,imaju ekipu za kup uefa...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има већ доста, колико видим на Индексу. Нисам био код куће два месеца, па сам то видео тек у суботу кад сам дошао на викенд, али мислим да траје већ месец дана, ако не и јаче.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj nije normalan,covek zreo za lobotomiju.

 

http://www.goal.com/...hampions-league

podsecaju malo na upravu zvezde...kada je sve izgubljeno oni seru kako ne bi ispalo da je zavrseno...kao da ih je neko pokrao,pa oni kao iz inata krecu u poslednji fajt...mislim...price za decu...

 

Je li moguće da se Lemi nije hvalio pobjedom na ovoj temi?

pa i nije za pohvalu...dobili romu...ipak nisu oni u rangu sahtjora da im to bude najveci uspeh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa s obzirom da nisu pobijedili Romu niti bili iznad nje na tabeli još od posljednjeg prolaska Halejeve komete, ima za šta da bude zadovoljan.

 

Rekose ti lepo iznad,to ko da se radujem pobedi nad Veronom i Kjevom.Supacki klub.Vise znaci pobeda nad Bolonjom,Djenovom i Torinom,nego nad nekom supackom Romom,Lacijom,Kaljarijem,Noveseom...Pro Verceli je veci klub od Rome.

Sto se tice Halajeve komete,ja mislim da ona nije prolazila 2009.Tako da,fudbalski neznalice i diletantu,Biomed 4 u sake i vozi.

 

oba tima su u kurcu...em losi rezultati,em im igra dosadna...neko nabijanje,silovanje do gola...

 

Roma je u kurcu od svog postojanja,Juventus samo 5 godina.Nije bas isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...