Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Ma nema šta, ne briljirate samo u Italiji, već i Evropom harate. Jedino ako naleti neka veličina poput Leha ili njemu sličnih giganta, hrabro ustuknete pred njima. Drži se ti mikrofona (ako ti i to nisu oduzeli) a podalje od fudbalskih terena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceo Rim ima tri titule, a bivša uprava Juventuse to za jedno veče dobije na kartama.

 

 

Рома (3) + Лацио (2) = 5 титула

Поправи математику. Бившој управи Јувентуса скидам капу. Иначе, Рома ако ове године узме куп Италије, биће клуб са највише трофеја у том такмичењу.

Edited by iron will

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavio si tri tackice , mislio sam da imas nesto epohalnije da napises . Ocigledno sam se prevario . Ostao si na nivou petogodisnjeg isprdka .

 

Za minuse ne kukam , da se ja pitam to bih ukinuo ,sve su to sranja koja su dovucena na forum dolaskom kojekakvih anonimusa poput tebe , odball-a , jaroslava i slicnih pacijenata .

Edited by Hail Metal
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko sam ja citao,kukas...tesko da ja mogu biti na emotivnijem nivou manjem od tvog...argumentovanae price su ti anonimus,cao cao pusi kurac,isprdak...i tako...na svaku konstataciju koja je protivna tvojoj,smatras to napadom i kenjas kako nista niko ne zna...svako ko navija za klub koji ti ne gotivis je sportska neznalica i anonimus...dobro,to je tvoja stvar...to i nekako nisu sportski argumenti,niti polemika...jesam,anonimus sam jer ne volim real,ne navijam za liverpul i zato sto mi je drago sto je srbija dobra u tenisu...a i rekao sam nesto protiv tebe,a to je najgrdje zlo u ovom delu planete...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve nesto mislim da ce ovo kolo biti propast za favorite...ne znam koliko se inter oporavio od salke,da li uopste razmisljaju da napadnu u nemackoj...milan gostuje fiori,a to je nezgodno...juve i djenova,moze svasta da bude...troznak...kolo gde su sve tekme izjednacene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebano.Mislim da ce Milan uzeti tri boda,ne smeju se zajebavati vise a pogotovo su sada naprzeni nakon sto su odrali papriku.Paprika mora vijati rezultat,ali su u katastrofalnoj formi,ne bi me cudilo da ostane nereseno.Juve je nepredvidiv...oderu Inter i Romu,a onda zduvaju od Cezene i Lecea.Tu se ne moze nista reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...