Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

nisam ja toliko utacajan :bigblue:

nema razloga da se drkas, ja gotivim juve, ali ovo sto rade je presmesno.

opet, verovatno je i bolje da ne igraju evropu, da ne trose to malo snage sto imaju, bolje nek se koncentrisu na seriu a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo rekoh ja,sabani sanse nema da dobiju sve tri tekme.Dzaba zabijaju,kada strucnjaci Mota,Barzalji i Groso igraju odbranu kao Lalovic basket.

JEDAN JE LALOVIC KAPITEN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Picketina klasicna.

 

nema razloga da se drkas, ja gotivim juve, ali ovo sto rade je presmesno.

opet, verovatno je i bolje da ne igraju evropu, da ne trose to malo snage sto imaju, bolje nek se koncentrisu na seriu a.

 

Hoces reci,arsenalicno?

Sa ovakvom koncetracijom u prvenstvu nece uraditi nista.Nikada.O plasmanu u LS su trebali razmisljati u januaru kada su poceli padati,sada je kasno.Ja se i dalje nadam bericetnom prelaznom roku na leto.Ali ako ne dodje do toga,mislim da slobodno mozemo reci da Juventus nece biti prvak jos jedno 6-7 godina,posto ova uprava nema nikakve ambicije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do januara izgledalo je da je LS realnost. Ali onda, veliki pad. Od ovakvog tima nema vajde, prvenstveno odbrana im je katastrofa. Potreban je i bolji trener i ipak da svu snagu usmere na ligu, nesto kao sto je borusija sad uzela bundes(po meni). Prica se da ce da odrese kesu ovog prelaznog roka, ali uprava mi deluje neozbiljno i neambiciozno. Steta, jer mislim da evropski fudbal nije isti bez jakog juventusa.

 

Hoces reci,arsenalicno?

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do januara izgledalo je da je LS realnost. Ali onda, veliki pad. Od ovakvog tima nema vajde, prvenstveno odbrana im je katastrofa. Potreban je i bolji trener i ipak da svu snagu usmere na ligu, nesto kao sto je borusija sad uzela bundes(po meni). Prica se da ce da odrese kesu ovog prelaznog roka, ali uprava mi deluje neozbiljno i neambiciozno. Steta, jer mislim da evropski fudbal nije isti bez jakog juventusa.

 

Slazem se.Rekli su da ce da uloze veliku lovu u transfere,sto je i sasvim normalno posto ce novi stadion biti zavrsen i nemaju vise izgovora,ali i dalje sve to deluje jako neozbiljno.Pod obavezno otkupiti Matrija i Kvaljarelu,a sve ostale sabane na pozajmici oterati u majcinu.Eventualno jos Akvilanija ako bude za malu lovu,ako ne neka ide nazad za Englesku.Eh,kada bi pukli lovu na Pastorea,Van Der Vila i recimo Lasa Diaru...ali,cini mi se da je to sanak pusti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није луд, него је дебил. Био би ред да му неко узврати. Можда је то могао да ради у Интеру, можда је могао да се мази с Пикеом у Барселони, али није Милан његова прћија...

Edited by iron will

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne lupaj gluposti.Milan i Juventus su u odlicnim odnosima,nema tu bog zna kakvog rivaliteta,a i Milan nije tamo neki paorski klub iz beton lige da se odrice trofeja zato da bi nekom napakostio.

 

 

Наравно. Ја бих радије да Јувентус иде у Европу него Палермо (навијам за Милан, наравно). Безвезе је што је Милан испао јер сада се повећавају шансе да Интернационала узме куп.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako Van Gal dodje u Juve bice sex, nemacka disciplina ( ili holandska ako cemo nacionalno).

Nikad necu zaboraviti onu pricu za Van Gala kada je na poluvremenu jedne utakmice u Bundesligigi skinuo gace i pokazao kitu igracima ( valjda je pitao ko ima muda ili tako nesto).Ne znam dal je skroz istina al pricali su i igraci :twisted:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...